Reklama

Myčka s příborovou zásuvkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4888 příspěvků 57 inzerátů 20.09.18 19:23
Myčka s příborovou zásuvkou

Ano či ne? poradíte prosím někdo přímo typ myčky? jak jste s tím spokojeny?
Děkuji za postřehy :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

micta
Generální žvanilka 23577 příspěvků 20.09.18 19:28

Zásuvku mám,ale nebaví mě to tam vyrovnávat, takže příbory cpu do košíku.

arada
Extra třída :D 12656 příspěvků 20.09.18 19:32

Mám bosch se zásuvkou a jsem spokojená.

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 20.09.18 19:36

Mam, kosik mi vyhovoval více. Teď je zase dole více místa, to je plus, ale příště koupim s kosikem. Jinak mame Gorenje

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 20.09.18 19:41
@arada píše:

I já. Moc. Ale nemám srovnani.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48376 příspěvků 20.09.18 19:41

Mam a jsem spokojena maximalne. Bosh. Z kosiku to propadalo, zasekavalo vrtuli a zabiral misto. Do supliku to nijak extra neskladam

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2061 příspěvků 20.09.18 19:42
@Tichošlápek píše:
Mam, kosik mi vyhovoval více. Teď je zase dole více místa, to je plus, ale příště koupim s kosikem. Jinak mame Gorenje

Můžu se zeptat, jak ji máte dlouho a jestli jsi s tou značkou spokojená? My máme od nich rok a půl pračku a od včerejška myčku, poprvé Gorenje, tak doufám, že chvíli vydrží.

@smutná máma Se zásuvkou nemůžu poradit, ale jestli teď vybíráš novou a máš na ni dost místa, doporučuju šíři 60 cm, já jsem z toho jak u vytržení :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 20.09.18 19:45

@Michelle_M mame od nich vse v kuchyni, ale teprve od května :)) takže zatím spokojena jsem velmi, ale moc dlouhá zkušenost to zrovna není 8) a taky mame 60 a je to luxus

cell
Echt Kelišová 8044 příspěvků 20.09.18 19:46
@arada píše:

také mám a je super. Naši mají s košíkem a naše mi přijde lepší :potlesk:

NInaL.
Kecalka 106 příspěvků 20.09.18 19:52

Měla jsem oboje, se zásuvkou pro mě stopro lepší. Dáš to tam hezky jednotlivě a dobře se to umyje. Nevýhodou je míň místa v horní části myčky (ta zásuvka trochu zavazí hodně vysokým sklenicím). Mám teď Bosch právě s tou zásuvkou, přesný typ z hlavy nevím.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32447 příspěvků 20.09.18 19:54

Měla jsem s košíkem a teď mám ze zásuvkou.Za mě jednoznačně zásuvka ,košík už bych nechtěla.Mám siemens a spokojenost.

fotze
Kecalka 277 příspěvků 20.09.18 19:56

Suplik je opruz (skladani, vyklizeni), kosik byl lepsi

arada
Extra třída :D 12656 příspěvků 20.09.18 19:57

Mám 45 jsme jen 2, syn má bosch 60 a tam byl i košík.

arada
Extra třída :D 12656 příspěvků 20.09.18 19:58

Měla jsem beco a rychle se jí zbavovala.První bosch jsem dala dceři a fachčí už 10 let.

wendy1607
Kecalka 271 příspěvků 20.09.18 20:02

Máme se zásuvkou. Předtím jsme měli s košíkem. Zásuvka za mě mnohem lepší. Krásně to příbory umyje. Měli jsme Fagor, po 5 letech se začíná kazit. Teď do nové kuchyně jsem objednala whirpool, mají myčky se speciálním ramenem na hrnce tak jsem zvědavá. Už čeká až se budeme stěhovat :).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >