Myčky Beko - reklamace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bertík28
Echt Kelišová 9079 příspěvků 13.10.14 20:13
Myčky Beko- reklamace

Chtěla jsem se zeptat zda jste spokojeni s myčkami Beko. Mam ji od vánoc a už druha reklamace. Nejdřív měnil ventilátor sušení. Po cca 6 měs. vyměnil čerpadlo a dnes jsem mu volala, že jak tu byl před 14 dny, tak to od té doby hučí, ale někde jinde. Už mě z toho asi klepne. A pokud jste někdo vraceli, tak jak dlouho trvalo vyřízení reklamace.
Mam tuto http://mycky-nadobi.heureka.cz/…-s6/galerie/

Reakce:
Kamcca
Echt Kelišová 8747 příspěvků 13.10.14 20:17

Taky mame mycku Beko jiny druh. Smyckou jsem velice spokojena, ale mame ji teprve treti mesic…

bertík28
Echt Kelišová 9079 příspěvků 13.10.14 20:20

Me zacala blbnout po 3 mesici. Ale jedna holcina ma tez Beko uz pres rok a spokojenost.

Příspěvek upraven 13.10.14 v 21:34

barca.hrosik
Závislačka 3175 příspěvků 13.10.14 20:27

Take mame mycku od Beka a za me spokojenost, mame ji necely rok :palec:

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 13.10.14 20:32

Taky má me Beko, naše má jiný displej ale 3.rok šlape jako hodinky :palec:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 13.10.14 20:34

Máme beko - jiný druh, spokojenost..máme ji od června 2013 a v pohodě.

ježibaba123
Kecalka 266 příspěvků 13.10.14 21:39

Také mám Beko-6632-od února a zatím bez problémů.

mmamča
Nováček 2 příspěvky 19.03.15 18:11
Praská tlačítko spínače

Mám BEKO myčku 2 roky. Jedna závažná oprava asi po roce a půl-výměna ohřívače, pak nám musel opravář vyměnit displey a od té doby neustále zapadá tlačítko spínače. Prostě chci zapnout myčku, zmáčknu, tlačítko zapadne a už nejde spustit. Opravář mi tvrdí, že musím zlehka, já se snažím, ale dnes opět…už asi počtvrté…už se mu bojím zavolat. Podobných tlačítek máme v domácnosti fůru a žádné to nedělá. Tak nevím. Dávám si při zapínání už hodně pozor a stejně to zase ruplo!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >