Mýdlo, nebo voda pro miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andyysek
Nováček 4 příspěvky 20.09.14 20:44
Mýdlo nebo voda?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli používate při koupání mýdlo a případně jaké by ste doporučili? Díky

Nejnovější recenze z kategorie Dětská mýdla

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.09.14 20:46

@Andyysek nějak nechápu dotaz.. mýdlo pro koho - pro dítě nebo pro dospělého? :think:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 20.09.14 20:49

Pro děti používám mycí gel od Háppy, pro sebe sprcháč z Lidla :mrgreen:
Mýdlo bych nepoužívala ani pro ně, ani pro sebe, měla jsem teď přírodní mýdlo a začli se mi po něm dělat akorát tak beďary, mýdlo je maximálně na ruce. ;)

AnastazieB
Echt Kelišová 8477 příspěvků 20.09.14 20:52

Na dítě mýdlo nepoužívám, mám mycí gel od Alverde, ale myju tím dítě tak jednou za měsíc.

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 20.09.14 20:53

Ja si zase myju oblicej mydlem - tuhym mydlem - vetsinou Dove, nebo Nivea - nemam potom mastny oblicej.
Na telo pouzivam kazdou chvili neo jineho, jsem „divna“ a na vane mam otevrenych asi deset sprchacu a vybiram si podle nalady. Znacky jakekoli - Fa, Dove, Palmolive, DM, Adidas.
Dcera se myje jen Niveou pro deti. Sprchovym gelem, mydlo nepouziva.

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 20.09.14 20:55

Holku jsem asi do tří měsíců myla jen ve vodě. Občas jsem teda použila dětský sprch. gel od Hippu, ale fakt jen občas. Teď ten Hipp používám ob koupel. Vždycky jednou jo a pak ne. Zatím není nijak zaprasená, spíš zpocená a to ta voda vezme taky.
edit: a já mám teď pro sebe sprcháč od Nivea a na čumák odličovací gel od Alverde :mrgreen:

Příspěvek upraven 20.09.14 v 20:57

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.09.14 20:56

@Barca12345 :mrgreen: nejsi sama - já mám to samé, cca 15 sprcháčů, používám dle nálady :lol:

MUFICE
Hvězda diskuse 48705 příspěvků 20.09.14 20:57

U nás jedině sprcháče z DM :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 19712 příspěvků 20.09.14 20:58

Jako kostku mydlo nepouzivame nikdo..

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 20.09.14 20:59
@pikola píše:
Jako kostku mydlo nepouzivame nikdo..

Taky nemam kostku… ted uz jsou takovy ovalny vetsinou :mrgreen:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 20.09.14 21:00
@martina.se píše:
@Barca12345 :mrgreen: nejsi sama - já mám to samé, cca 15 sprcháčů, používám dle nálady :lol:

Jooo, ted mam v oblibe Palmolive. Ale strida se mi to :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.09.14 21:02
@Barca12345 píše:
Jooo, ted mam v oblibe Palmolive. Ale strida se mi to :lol:

mi teď chlap koupil jakés Fa a to tak fantasticky voní.. většinou používam Radox - miluju ty nové citrusové a pak Dove :mrgreen: vždycky jak je v tetě akce, tak šupajdim a nakupuju :lol:

scentini
Závislačka 3541 příspěvků 20.09.14 21:04

S těma sprchacema to mám taky. Teď mám rozdělany 4. Dceru koupu v hippu nebo sebamedu. Já se odlicuji tím hippem, zjistila jsem že je to pro mě lepší než nejaký mycí gel na obličej.

reliska
Kecalka 451 příspěvků 20.09.14 21:08

Přesně! Pro mne by mohli klidně dělat sprcháče v mini balení. Většinou mne už tak v půlce přestanou bavit.. ;-) Taky tím mám obloženou vanu :-D Večer relaxační, antistresové, zklidňující, ráno vzpruha, citrusy, lemongrass apod. ;-) Na prcka používám kosmetiku od LR..

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.09.14 21:08

Já klukovi koupila sprcháč s olivovým olejem od Batole, ale dávám mu do vaničky jen pár kapek, pro začátek je to fakt zbytečné… po tom hippu byl pupínkatej (měli jsme ho v porodnici) :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >