Myjete si po příchodu domů ruce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 01.04.18 13:40
Myjete si po příchodu domů ruce?

Tak holky, jsem *** nebo co?
Přišla na návštěvu švagrová a děsně se divila, že si má po příchodu z venku umýt ruce :roll: prej „To musím?“ a pak prohlásila „z týhle rodiny jsem nervózní“ *** :mrgreen:
Tak jsem si ulevila a jdu krájet dort, máme oslavu prvních narozenin. edit admin - odstraněny nevhodné výrazy

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 226 příspěvků 01.04.18 13:42

Ano, myjeme si je s manželem oba a dokonce jsem to naučila i tchánovce. Na umyvadle máme normální i antibakteriální mýdlo. Umýt si ruce mi přijde samozřejmé.

tulipán
Závislačka 3153 příspěvků 01.04.18 13:43

@Huk Take mam takovou svagrovou. Ta si ve venkovnich hadrech, nohavice usoulane od prachu, lehne ke me do perin a zacne kojit. :roll:

Bebuše
Echt Kelišová 7869 příspěvků 01.04.18 13:44

Návštěvy teda do koupelny po příchodu fakt neženu :lol: Sama taky na návštěvě nemířím rovnou do koupelny… tak nějak usadit, poručit si jaké kafe a pak mizím do koupelny ;) Doma si ruce umývám hned, ať už to dpojím s nutností WC nebo ne ;)

Příspěvek upraven 01.04.18 v 13:45

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 01.04.18 13:44

Ano myjeme. Pokaždé, když přijdeme z venku domů, tak si myjeme ruce. To je snad normální. A kdo to nedělá, je z prominutím prase.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 01.04.18 13:45

@Huk ufff, doprčic. Já si myju ruce bez přemýšlení a hlavně bez vyzvání. Reakce švagrové je vtipná: je to špindíra a buranka k tomu. Napůl bych byla v pokušení odpovědět, že já jsem nervózní z roznašečů bakterií :mrgreen: doted jsem žila v tom, že mýt si ruce po příchodu z venku je naprostá samozřejmost

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 01.04.18 13:45

@Huk Ruce si po příchodu domů myju, ale návštěvy o to nežádám.

debra.morgan
Závislačka 3702 příspěvků 01.04.18 13:47

Jak kdy, úplne pokazde asi ne, na navsteve rozhodne ne.

blumen
Hvězda diskuse 41908 příspěvků 01.04.18 13:48

Myju. Ale navstevy u nas ne a rozhodne je neposilam do koupelny. Na navsteve taky do koupelny jako prvni nelezu a nikdo me tam neposila, prislo by mi to divny taky.

Rive
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 01.04.18 13:48

Myjeme, ale asi bych nikdy neposlala navstevu, aby si sla umyt ruce.
Tos ji jako rekla: Ahoj a ted jsi jdi umyt ruce.
Kolik ji je?

iwa83
Kelišová 6520 příspěvků 01.04.18 13:51

Doma jo a úplně automaticky a ženu i dítě (ať si zvyká). Ale je pravda, že jako návštěvy jak kdy. resp. většinou musím na wc a tudíž i myju ruce. Ale do rodiny i když s ročním dítětem, bych si šla umýt ruce automaticky

Helileli
Závislačka 2954 příspěvků 01.04.18 13:52
@Huk píše:

Píííííča :mrgreen:

:roll: nechtěla bych trávit čas s člověkem, který o mně byť jen něco takového napíše a ještě si u toho zřejmě přijde vtipnej. To už raději pár bacilu z venku…

Jinak abych odpověděla, myju si ruce, pokud jdu z veřejných prostranství, z MHD, z obchodu. Pokud jedu z práce, tak ne, protože tam si myju ruce těsně před odchodem a pak jen jedu svým osobním autem.

Gorlami
Závislačka 3231 příspěvků 3 inzeráty 01.04.18 13:54

Myju vzdy, kdyz prijdu domu. Navstevy si ruce umyt neposilam, to je hodne trapny. Na navsteve teda hned taky neletim do koupelny, ruce si umyju az pred pripadnym jidlem nebo taky vubec.

Magical-eyes
Stálice 78 příspěvků 01.04.18 13:56
@Huk píše:
Tak holky,jsem de{}il nebo co?
Přišla na návštěvu švagrová a děsně se divila, že si má po příchodu z venku umýt ruce :roll: prej „To musím?“ a pak prohlásila „z týhle rodiny jsem nervózní“
Píííííča :mrgreen:
Tak jsem si ulevila a jdu krájet dort, máme oslavu prvních narozenin.

No pokud si ulevuješ tak, jak si ulevuješ, tak jo, jsi.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63291 příspěvků 3 inzeráty 01.04.18 13:57
@Helileli píše: :roll: nechtěla bych trávit čas s člověkem, který o mně byť jen něco takového napíše a ještě si u toho zřejmě přijde vtipnej. To už raději pár bacilu z venku…Jinak abych odpověděla, myju si ruce, pokud jdu z veřejných prostranství, z MHD, z obchodu. Pokud jedu z práce, tak ne, protože tam si myju ruce těsně před odchodem a pak jen jedu svým osobním autem.

Tak nějak… plus tedy mi přijde jako větší buran ten, kdo posílá návštěvu si umýt ruce, než návštěva, která hned neletí do koupelny. Nehledě na to, že na návštěvu jednu skoro vždy autem z domova…

Plus by mě tedy zajímalo, zda zakladatelka každé návštěvě připravuje vlastní čistý ručník neb utírat si ruce do nějakého použitého je taky pěkně fuj.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >