Mykoplazmata a ureoplazma

Anonymní
22.3.20 14:11

Mykoplazmata a ureoplazma

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s léčbou těhle potvor :zed:. V prosinci jsem měla chlamydie na plicích léčený 3 týdny Klacidem, teď se mi chlamydie vrátily ( ten plicní typ) a k tomu mám z gyndy z výtěru potvrzená mykoplazmata a ureoplazmu. Mám antibiotika Doxybene ktomu beru Wobenzym, ale bojím se, že to opět nezabere, protože je to už týden a necítím žádné zlepšení. K tomu mě pálí už několik měsíců v krku, přitom výtěry jsou negativní a pálení neustalo ani v době, kdy jsem měla chlamydie přeléčené, máte některá zkušenost, že by vás vinnou těhle pohlavních infekcí bolelo i v krku? Vy co máte mykoplazmata či ureoplazmu přeléčenou, co nakonec zabralo? Jen dodám, že jsem nyní bez partnera, takže žádné opětovné nakažení není možné… a nakonec se chc zeptat, jestli jste po těhle infekcích bez problémů otěhotněly? Mám strach z možných násleedků…moc děkuju za zkušenosti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

185
22.3.20 14:29

Bojuju x let s tím stejným, byla jsem i na rozšíření močové trubice ale za pár měsíců se to vrátilo, pak mi doktor nasadil nějakou 3 měsíční léčbu (už nevím co jsem brala) a to mi dalo na rok, dva pokoj. Teď jsem těhotná a vrátilo se to a antibiotika nezabírají a jiná nějak moc nemůžu. Je to šílený, upřímně jsem denodenně brečela protože každý den se budit s tímhle několik let kdy nic nezabírá je vyčerpávající :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
22.3.20 19:10

Já se tím v práci zabývám, pokud máš zájem, napiš SZ, rozhodně tu nechci dělat reklamu. Jsou to potvory, kterých se těžko zbavuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama