Mykóza a orální sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 10:32
Mykóza a orální sex

Můžu se zeptat? Mám mykózu nebo spíš nějakou bakterii, doktorka to ještě nepotvrdila. Můžu mít s přítelem alespoň orální sex? Nebo hrozí že by se i tak nakazil? Předem děkuji za odpovědi..jen mě to zajímá, nic jsem k tomu nikde nenašla

Reakce:
Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 15.08.19 10:35

No, když se vám do toho chce… :think:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 15.08.19 10:42

No pokud on nemá nějaké zásadní narušení imunitního systému, typu AIDS a nebo není po transplantaci orgánu, tak se nenakazí ani normálním sexem a když bude mít kondom, tak se nestane přenašečem, který by ti to při příštím nechráněném sexu vrátil.

pikola
Generální žvanilka 21695 příspěvků 15.08.19 10:47

No pokud ho on nehodlá dělat tobě tak ano.

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 15.08.19 10:49
@pikola píše:

No, podle všeho hodlá… 8)

Šáruší
Závislačka 4494 příspěvků 15.08.19 10:50

http://www.osel.cz/…ozy-zen.html

kvasinky mohou být v ústech i v konečníku. Takže snad vydržíte bez orálního sexu, než se přeléčíte ne?

Šáruší
Závislačka 4494 příspěvků 15.08.19 10:50
@pikola píše:

pravděpodobně má ty kvasinky i on.

pikola
Generální žvanilka 21695 příspěvků 15.08.19 10:51
@Šáruší píše:
pravděpodobně má ty kvasinky i on.

Tak jestli mají oba tvaroh :mrgreen:

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 15.08.19 10:57

No, rozhodne bych ho informovala, ze mam dule zdravotni problem, at se rozhodne, jestli se ti v ni pak chce rochnat. Jestli on ma penis v poradku(i kdyz tezko rict), tak ty muzes- usty na neho vaginalni mykozu nepreneses. Uprimne bych si prvne pockala na vysledky lekarky a doporucenou lecbu, zaleceni a pak sex bez strachu.

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 15.08.19 10:59
@pikola píše:
Tak jestli mají oba tvaroh :mrgreen:
:poblion: :lol:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 15.08.19 11:01
@Ou píše:
No pokud on nemá nějaké zásadní narušení imunitního systému, typu AIDS a nebo není po transplantaci orgánu, tak se nenakazí ani normálním sexem a když bude mít kondom, tak se nestane přenašečem, který by ti to při příštím nechráněném sexu vrátil.

Tohle je nesmysl. Manžel kupříkladu nemá ani poruchu imunity natožpak aby prošel transplantací a přesto ode mne mykozu chytil v plné dardě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 18:00
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat? Mám mykózu nebo spíš nějakou bakterii, doktorka to ještě nepotvrdila. Můžu mít s přítelem alespoň orální sex? Nebo hrozí že by se i tak nakazil? Předem děkuji za odpovědi..jen mě to zajímá, nic jsem k tomu nikde nenašla

Fakt nechutný…chceš mít orální sex a máš mykozu?

Tehulinka3
Kecalka 265 příspěvků 19.08.19 20:34

Co to je za dotaz. Kdyby tvůj chlap měl na penise nějaký pupínky červený a řekl by ti že ho pálí při curani nebo ho svedí, vykourila by si mu? Řekni mu, že máš mykozu a nenech ho lizat takový hnus!! :poblion: Vždyť je to tvůj chlap. Počkej ten týden. Kur jemu. Jestli s e bojíš že bdue ten týden maaturbovat na WC. Ale ty máš mykozu. Ty nesexuj vůbec. Na gynde by ti řekli to sami. Mykoza se musí léčit. A nesmí se sexovat.

Jaja97
Kecalka 153 příspěvků 19.08.19 21:17

Je to od tebe bezohledne, opravdu nechapu takove uvazovani :think:

Rekni mu, ze mas dole problem a na oral zapomen, nez se vylecis. Preci nechces, aby se mu rozlezly kvasinky nebo jakesi bakterie v ustech…

Váš příspěvek
Reklama