Reklama

Mykóza, menstruace, sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 19:12
Mykóza, menstruace, sex

Dobrý den, před dvěma týdny mi byla ohlášena mykóza od paní doktorky. Po prvním týdnu tohoto problému jsem dostala menstruaci. Ta mi teď druhým týdnem končí. Teď žádné problémy nemám, co se svědění, pálení… týče. Chtěla bych se zeptat, zda mám pokračovat v mastickovani? A zda už můžeme s přítelem provozovat sex až mi skončí zcela menstruace? :zed: :kytka:

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 11.03.18 19:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, před dvěma týdny mi byla ohlášena mykóza od paní doktorky. Po prvním týdnu tohoto problému jsem dostala menstruaci. Ta mi teď druhým týdnem končí. Teď žádné problémy nemám, co se svědění, pálení… týče. Chtěla bych se zeptat, zda mám pokračovat v mastickovani? A zda už můžeme s přítelem provozovat sex až mi skončí zcela menstruace? :zed: :kytka:

Určitě pokračuj v léčbě a sex s kondomem

MarkeTha77
Stálice 81 příspěvků 11.03.18 19:25

No já měla mykozu taky a v době MS se doporučuje léčbu přerušit, protože gel by „vytekl“ a to by nemělo takový účinek. Po skončení MS zase v léčbě pokračovat. Co se sexu týče tak je lepší nesexovat dokud se nezahojíš a když už, tak jedině s kondomem a zvýšit hygienu před sexem i ze strany přítele.

Petruna21
Echt Kelišová 9853 příspěvků 11.03.18 19:32

Pokračovala bych v léčbě ať se ti to nevrátí :) a sex bych měla s kondomem bez něj určitě ne :)

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 11.03.18 20:00

@MarkeTha77 a jak dlouho jeste pokračovat v léčbě? Já už žádné problémy nepocituji :nevim:

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 11.03.18 20:07

Jak dlouho jeste pokračovat v léčbě? Já už žádné problémy nepocituji :nevim:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 11.03.18 20:59

@Alias.medved Ti ti měla rict Dr jak dlouho se léčit

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 12.03.18 07:53

@Annabela11 … No nerekla :,(

jancabr
Kecalka 318 příspěvků 28 inzerátů 12.03.18 16:40

Obvykle se na mykózu dávají zaváděcí čípky, takže až se doberou všechny. Mazání je doplňkové pro tebe i pro partnera. Sex raději ne, nebo s kondomem, jak uvádějí holky výše. Obvykle se léčí cca 14 dní, aby došlo k úplnému vyléčení.

jancabr
Kecalka 318 příspěvků 28 inzerátů 12.03.18 16:40

Ještě zkus mrknout do příbalového letáku. Je tam spousta užitečných informací, třeba i jak dlouho by se lék měl brát

MarkeTha77
Stálice 81 příspěvků 12.03.18 20:13
@Alias.medved píše:
@MarkeTha77 a jak dlouho jeste pokračovat v léčbě? Já už žádné problémy nepocituji :nevim:

Netroufnu si říct, ale asi až dobereš přípravky plus se poradit s gyndařkou do kdy léčit, tak Ti to nejlíp posoudí. Pokud při sexu necítíš bolest a pálení (což já při mykoze měla), tak OK, ale kondom a hygienu oba dva rozhodně nepodcenit! ;)

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 13.03.18 20:02

Mela jsem globuke a masticku, to my nezabralo vubec, tak mi napsala nějakou nejsilnější mastičku, tu jsem ted nebrala pri MS. Tak ja se kouknu na prib. leták. Dekuji :* :* :* :* :*

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 28534 příspěvků 14.03.18 14:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, před dvěma týdny mi byla ohlášena mykóza od paní doktorky. Po prvním týdnu tohoto problému jsem dostala menstruaci. Ta mi teď druhým týdnem končí. Teď žádné problémy nemám, co se svědění, pálení… týče. Chtěla bych se zeptat, zda mám pokračovat v mastickovani? A zda už můžeme s přítelem provozovat sex až mi skončí zcela menstruace? :zed: :kytka:

mastičkování :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama