Mykóza, menstruace, sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 19:12
Mykóza, menstruace, sex

Dobrý den, před dvěma týdny mi byla ohlášena mykóza od paní doktorky. Po prvním týdnu tohoto problému jsem dostala menstruaci. Ta mi teď druhým týdnem končí. Teď žádné problémy nemám, co se svědění, pálení… týče. Chtěla bych se zeptat, zda mám pokračovat v mastickovani? A zda už můžeme s přítelem provozovat sex až mi skončí zcela menstruace? :zed: :kytka:

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 11.03.18 19:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, před dvěma týdny mi byla ohlášena mykóza od paní doktorky. Po prvním týdnu tohoto problému jsem dostala menstruaci. Ta mi teď druhým týdnem končí. Teď žádné problémy nemám, co se svědění, pálení… týče. Chtěla bych se zeptat, zda mám pokračovat v mastickovani? A zda už můžeme s přítelem provozovat sex až mi skončí zcela menstruace? :zed: :kytka:

Určitě pokračuj v léčbě a sex s kondomem

MarkeTha77
Stálice 85 příspěvků 11.03.18 19:25

No já měla mykozu taky a v době MS se doporučuje léčbu přerušit, protože gel by „vytekl“ a to by nemělo takový účinek. Po skončení MS zase v léčbě pokračovat. Co se sexu týče tak je lepší nesexovat dokud se nezahojíš a když už, tak jedině s kondomem a zvýšit hygienu před sexem i ze strany přítele.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.03.18 19:32

Pokračovala bych v léčbě ať se ti to nevrátí :) a sex bych měla s kondomem bez něj určitě ne :)

Alias.medved
Povídálka 26 příspěvků 11.03.18 20:00

@MarkeTha77 a jak dlouho jeste pokračovat v léčbě? Já už žádné problémy nepocituji :nevim:

Alias.medved
Povídálka 26 příspěvků 11.03.18 20:07

Jak dlouho jeste pokračovat v léčbě? Já už žádné problémy nepocituji :nevim:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 11.03.18 20:59

@Alias.medved Ti ti měla rict Dr jak dlouho se léčit

Alias.medved
Povídálka 26 příspěvků 12.03.18 07:53

@Annabela11 … No nerekla :,(

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 12.03.18 16:40

Obvykle se na mykózu dávají zaváděcí čípky, takže až se doberou všechny. Mazání je doplňkové pro tebe i pro partnera. Sex raději ne, nebo s kondomem, jak uvádějí holky výše. Obvykle se léčí cca 14 dní, aby došlo k úplnému vyléčení.

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 12.03.18 16:40

Ještě zkus mrknout do příbalového letáku. Je tam spousta užitečných informací, třeba i jak dlouho by se lék měl brát

MarkeTha77
Stálice 85 příspěvků 12.03.18 20:13
@Alias.medved píše:
@MarkeTha77 a jak dlouho jeste pokračovat v léčbě? Já už žádné problémy nepocituji :nevim:

Netroufnu si říct, ale asi až dobereš přípravky plus se poradit s gyndařkou do kdy léčit, tak Ti to nejlíp posoudí. Pokud při sexu necítíš bolest a pálení (což já při mykoze měla), tak OK, ale kondom a hygienu oba dva rozhodně nepodcenit! ;)

Alias.medved
Povídálka 26 příspěvků 13.03.18 20:02

Mela jsem globuke a masticku, to my nezabralo vubec, tak mi napsala nějakou nejsilnější mastičku, tu jsem ted nebrala pri MS. Tak ja se kouknu na prib. leták. Dekuji :* :* :* :* :*

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 28977 příspěvků 14.03.18 14:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, před dvěma týdny mi byla ohlášena mykóza od paní doktorky. Po prvním týdnu tohoto problému jsem dostala menstruaci. Ta mi teď druhým týdnem končí. Teď žádné problémy nemám, co se svědění, pálení… týče. Chtěla bych se zeptat, zda mám pokračovat v mastickovani? A zda už můžeme s přítelem provozovat sex až mi skončí zcela menstruace? :zed: :kytka:

mastičkování :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >