Mykóza, menstruace, sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.03.18 19:12
Mykóza, menstruace, sex

Dobrý den, před dvěma týdny mi byla ohlášena mykóza od paní doktorky. Po prvním týdnu tohoto problému jsem dostala menstruaci. Ta mi teď druhým týdnem končí. Teď žádné problémy nemám, co se svědění, pálení… týče. Chtěla bych se zeptat, zda mám pokračovat v mastickovani? A zda už můžeme s přítelem provozovat sex až mi skončí zcela menstruace? :zed: :kytka:

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 11.03.18 19:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, před dvěma týdny mi byla ohlášena mykóza od paní doktorky. Po prvním týdnu tohoto problému jsem dostala menstruaci. Ta mi teď druhým týdnem končí. Teď žádné problémy nemám, co se svědění, pálení… týče. Chtěla bych se zeptat, zda mám pokračovat v mastickovani? A zda už můžeme s přítelem provozovat sex až mi skončí zcela menstruace? :zed: :kytka:

Určitě pokračuj v léčbě a sex s kondomem

MarkeTha77
Stálice 78 příspěvků 11.03.18 19:25

No já měla mykozu taky a v době MS se doporučuje léčbu přerušit, protože gel by „vytekl“ a to by nemělo takový účinek. Po skončení MS zase v léčbě pokračovat. Co se sexu týče tak je lepší nesexovat dokud se nezahojíš a když už, tak jedině s kondomem a zvýšit hygienu před sexem i ze strany přítele.

Petruna21
Echt Kelišová 9694 příspěvků 11.03.18 19:32

Pokračovala bych v léčbě ať se ti to nevrátí :) a sex bych měla s kondomem bez něj určitě ne :)

Alias.medved
Povídálka 21 příspěvků 11.03.18 20:00

@MarkeTha77 a jak dlouho jeste pokračovat v léčbě? Já už žádné problémy nepocituji :nevim:

Alias.medved
Povídálka 21 příspěvků 11.03.18 20:07

Jak dlouho jeste pokračovat v léčbě? Já už žádné problémy nepocituji :nevim:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 11.03.18 20:59

@Alias.medved Ti ti měla rict Dr jak dlouho se léčit

Alias.medved
Povídálka 21 příspěvků 12.03.18 07:53

@Annabela11 … No nerekla :,(

jancabr
Kecalka 233 příspěvků 28 inzerátů 12.03.18 16:40

Obvykle se na mykózu dávají zaváděcí čípky, takže až se doberou všechny. Mazání je doplňkové pro tebe i pro partnera. Sex raději ne, nebo s kondomem, jak uvádějí holky výše. Obvykle se léčí cca 14 dní, aby došlo k úplnému vyléčení.

jancabr
Kecalka 233 příspěvků 28 inzerátů 12.03.18 16:40

Ještě zkus mrknout do příbalového letáku. Je tam spousta užitečných informací, třeba i jak dlouho by se lék měl brát

MarkeTha77
Stálice 78 příspěvků 12.03.18 20:13
@Alias.medved píše:
@MarkeTha77 a jak dlouho jeste pokračovat v léčbě? Já už žádné problémy nepocituji :nevim:

Netroufnu si říct, ale asi až dobereš přípravky plus se poradit s gyndařkou do kdy léčit, tak Ti to nejlíp posoudí. Pokud při sexu necítíš bolest a pálení (což já při mykoze měla), tak OK, ale kondom a hygienu oba dva rozhodně nepodcenit! ;)

Alias.medved
Povídálka 21 příspěvků 13.03.18 20:02

Mela jsem globuke a masticku, to my nezabralo vubec, tak mi napsala nějakou nejsilnější mastičku, tu jsem ted nebrala pri MS. Tak ja se kouknu na prib. leták. Dekuji :* :* :* :* :*

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28085 příspěvků 14.03.18 14:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, před dvěma týdny mi byla ohlášena mykóza od paní doktorky. Po prvním týdnu tohoto problému jsem dostala menstruaci. Ta mi teď druhým týdnem končí. Teď žádné problémy nemám, co se svědění, pálení… týče. Chtěla bych se zeptat, zda mám pokračovat v mastickovani? A zda už můžeme s přítelem provozovat sex až mi skončí zcela menstruace? :zed: :kytka:

mastičkování :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama