Mykóza, zvláštní zápach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eTeryna
Stálice 65 příspěvků 11.12.17 10:35
Mykoza, zvláštní zápach

Ahoj holky, ženy..
Treba mi poradite, treba taky ne.. Po 5ti letech vztahu mám nového partnera, je možné, ze změna sexuálního partnera muze zapříčinit mykozu?

Přítel si po našem 3 pohlavním styku začal „stěžovat“, ze cítí trošku zvláštní zápach. Spíme spolu 2 měsíc, poslední dva styky ho prý i palel pri curani. Je mi to velmi nepříjemné, nikdy jsem problém se zapachem neměla.. Poslední týden jsem začala pozorovat menší množství bílých hrudecek a trosililinku „kyselejsi“ zápach.. Může to být např začátek mykozy způsobeny změnou partnera? Nějaké narušení hladiny pH?

Na gyndu jsem objednana ve středu.. Týden uz používám gel lactacyd, beze změny. Dnes jsem pořídila tablety clotrimazol 200.. Ráda bych se toho zbavila.. Měla to některá podobně?

Vytok nemam, nic nepali ani nesvedi.. Jde čistě jen o malé množství hrudek a hlavě partnera, který je očividně strašně haklivy a momentálně bez chuti na sex :D

Příspěvek upraven 11.12.17 v 10:41

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18684 příspěvků 11.12.17 10:38

Může. stačí přeléčit, nic hrozného to není.

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 11.12.17 11:07

@eTeryna Možná ses někde jen trochu nachladila máš trošinku zánět a tímto se tělo brání ono je taky možné ten ten tvuj partner něco přenesl do tebe tak to je takové spekulativní svádět vinu jeden na druhého :kytka:

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 11.12.17 11:12

Možná e coli v pochve. At ti predepíše doktor polygynax, je to na bakterie i kvasinky. A musi se léčit i partner.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama