Mykózy po nechráněném sexu

Anonymní
18.1.20 10:25

mykózy po nechráněném sexu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenost. S manželem pokud máme nechráněný sex, vždy potom nás trápí na intimních místech svědění. Vždy se přeléčíme mastí, já i vaginálními tablety a vše je v pohodě. Pokud máme sex s prezervativem je vše ok, ale pokud nepoužíjeme prezervativ, tak zase problém. Nikdy jsme s tímto problém neměli, ale posledního půl roku nás to trápí. Jak se toho zbavit? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8782
18.1.20 10:32

Ahoj, kup si FemiVaxinum Neo. Za mě super :palec:, funguje na způsob očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
18.1.20 10:39

Zkuste Candivac. Taky jsme s tím měli problém. Po tomhle vše zmizelo. Záleží zda se taky léčíte tak jak máte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 10:44

No jelikož se to vždy vrátí po sexu, tak asi neléčíte jak máte. Šla bych na gyndu na stěry a chlapa poslala na urologii, aby se vědělo co přesně je za problém a vyléčilo se to jednou pro vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12562
18.1.20 10:55
@Kristynka22 píše:
No jelikož se to vždy vrátí po sexu, tak asi neléčíte jak máte. Šla bych na gyndu na stěry a chlapa poslala na urologii, aby se vědělo co přesně je za problém a vyléčilo se to jednou pro vždy.

A nebo je druhá možnost. Ale tu zakladatelka asi slyšet nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13693
18.1.20 10:57

@P4ja Taky mě to napadlo, když problémy začaly až v poslední době.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1270
18.1.20 11:10

Zakladatelko, zřejmě bude nutné, abyste se léčili všichni tři :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 13:17

@P4ja @divine woman ano, v poslední době, protože jsme jinak použivali prezervativ. Spíš si myslím, že jsme nezvolili správnou léčbu, tak si to předáváme asi pořád dokola.

• Nahlásit
  • Citovat
Bva
150
18.1.20 13:18
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 13:23

@Kristynka22 jo, budu muset zajít..

• Nahlásit
  • Citovat
12562
18.1.20 15:19
@Anonymní píše:
@P4ja @divine woman ano, v poslední době, protože jsme jinak použivali prezervativ. Spíš si myslím, že jsme nezvolili správnou léčbu, tak si to předáváme asi pořád dokola.

Spíš bych to viděla na někoho třetího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
18.1.20 21:39

Já tímhle trpěla taky, lecila se, lítala pořád na gyndu jak kráva, cítila jsem se děsně už a pak jsem zjistila že měl přítel bokovku… Tfuj… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama