Mýlily jste se ve svých pocitech z nového vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 20:13
Mýlily jste se ve svých pocitech z nového vztahu?

Poznala jsem někoho, s kým si vždycky máme hodně co říct a tak nějak se nemůžeme od sebe „odmilovat“
ALE… já mám z našeho vztahu pocit, že on mi akorát dává naděje, že někdy v budoucnu ho asi něco osvítí a bude schopen se aspoň trochu usadit - tedy aspoň tak, aby bylo možný založit rodinu (což ví že chci a věkově ani nemám nějak tolik času abych trpělivě čekala desetiletí…) a nějak fungovat… Realita je taková, že se zrovna nepřetrhne, abychom mohli společně trávit čas (přitom bysme měli být zamilovaní ne?), často je to odůvodněno jeho imunitním onemocněním, což zní věrohodně, ale já přestože tu nemoc chápu, tak mám stejně čím dál víc pocit, že je tu jen neustálá naděje (třeba právě jen na ten společný čas), ale až moc často nenaplněná. Už jsem se s ním kvůli tomu jednou i rozešla, ale zase jsme si k sobě našli cestu a teď nějak hledáme :nevim:
Takže jak se mohli vaši drazí přetrhnout ve fázi „zaláskování“ pro ten společný čas anebo druhá otázka: mýlily jste se ve svém prvotním pocitu ze vztahu..?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 3437 příspěvků 31.01.18 20:17

Pokud se zrovna „nepřetrhne“, tak jsi asi zamilovaná jen ty… Sorry.

sunshine125
Kecalka 370 příspěvků 31.01.18 20:19

Poslouchej instinkt… jestli ti někde vzadu něco varovně bliká, tak to nebude on…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 20:21

Mně by to až tak „nevadilo“, chci mít už projednou jasno, ale když jsem od něj minule chtěla odejít tak se mohl zbláznit :zed: sliboval všechno možné i nemožné a že si nebyl jistej a tak. Vím že kdybych se teď znova rozhodla se na to vykašlat, tak to taky nebude jednoduchý.
Ale dobře, i případně ne zcela zdravej člověk, tudíž s omezenými „silami“, by se přetrhnul, že ano?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 20:21

@sunshine125 :kytka: :hug: díky

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 31.01.18 20:24
@Anonymní píše:
Poznala jsem někoho, s kým si vždycky máme hodně co říct a tak nějak se nemůžeme od sebe „odmilovat“
ALE… já mám z našeho vztahu pocit, že on mi akorát dává naděje, že někdy v budoucnu ho asi něco osvítí a bude schopen se aspoň trochu usadit - tedy aspoň tak, aby bylo možný založit rodinu (což ví že chci a věkově ani nemám nějak tolik času abych trpělivě čekala desetiletí…) a nějak fungovat… Realita je taková, že se zrovna nepřetrhne, abychom mohli společně trávit čas (přitom bysme měli být zamilovaní ne?), často je to odůvodněno jeho imunitním onemocněním, což zní věrohodně, ale já přestože tu nemoc chápu, tak mám stejně čím dál víc pocit, že je tu jen neustálá naděje (třeba právě jen na ten společný čas), ale až moc často nenaplněná. Už jsem se s ním kvůli tomu jednou i rozešla, ale zase jsme si k sobě našli cestu a teď nějak hledáme :nevim:
Takže jak se mohli vaši drazí přetrhnout ve fázi „zaláskování“ pro ten společný čas anebo druhá otázka: mýlily jste se ve svém prvotním pocitu ze vztahu..?
je mi 32..instinkt me nikdy nezklamal…naopak, skoda ze jsem se jim neridila

Knihomyš
Extra třída :D 10506 příspěvků 31.01.18 20:25
  1. Jasně, že jsem se mýlila, ale „optimisticky“, protože fungovaly hormony a nevnímala jsem negativa.
  2. Můj současný drahý za mnou byl ochotný jezdit na otočku - přes hodinu cesty tam + hodinu zpět, abychom zašli na kafe. A jednou šel tuším 15 km v noci pěšky, protože mu nejel přípoj. Ale on byl tedy už tenkrát usedlý :)

Jinak - pokud to nefunguje, tak zdůvodnění nejsou podstatná. O příčiny jde jen ve chvíli, kdy je po diagnostikování hodláš řešit/odstranit, což u povahy a nemoci jde dost blbě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 20:27

Pak tedy zbývá otázka jak to co nejsnadnějí ukončit, pokud možno příjemněji než minule. Je pravda že minule mě tím jeho slibováním hodně viklal. Teď už bych na to kašlala…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 20:28
@Knihomyš píše:
Jasně, že jsem se mýlila, ale „optimisticky“
:potlesk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Knihomyš
Extra třída :D 10506 příspěvků 31.01.18 20:29
@Anonymní píše:
Ale dobře, i případně ne zcela zdravej člověk, tudíž s omezenými „silami“, by se přetrhnul, že ano?

Těžko říct, jak si přetržení představuješ, tohle může mít každý nastavené jinak, bez ohledu na nemoc nebo zdraví. Evidentně se u vás nepotkala poptávka s nabídkou, víc bych to neřešila a se změnou bych nepočítala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 20:30

@Knihomyš PS: on není teď schopen dojet ani když je na výletě 15 km odemně. Je pravda že minule jsem nad tím zlomila hůl ve stejné situaci. Tzn. stalo se to už podruhé :-) :roll: :oops:

Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 01.02.18 05:13

Ze vztahu mas mit dobry pocit. Pokud nemas, bez od toho. Najdi nekoho vic akcniho, kdo ti bude vyhovovat.

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 01.02.18 08:43

Ukonči to a nic nevysvětluj. Kecy, sliby a nic z toho.
Nežere tě/jen nechce být sám, případně má někoho dalšího ve hře a tebe jako pojistku - zadní vrátka.

Hanka1
Extra třída :D 13332 příspěvků 01.02.18 08:48
@Hroznej puberťák píše:
Pokud se zrovna „nepřetrhne“, tak jsi asi zamilovaná jen ty… Sorry.

Taky to tak vidim, z jeho popisu mi prijde, ze na popovidani a šuk si mu dobra, ale ze takovych ma mozna i vic, kdyby byl zamilovaly, tak se pretrhne, to si pis. A temi planymi nadejemi do budoucna a spolecnym souzitim a ditkem to jen utvrzuje. Proste si jeho dobra kamaradka se sexbenefitem, nic vic nic min. Jen nema koule ti to takhle natvrdo rict… :roll: :roll:

Hanka1
Extra třída :D 13332 příspěvků 01.02.18 08:51
@Anonymní píše:
Mně by to až tak „nevadilo“, chci mít už projednou jasno, ale když jsem od něj minule chtěla odejít tak se mohl zbláznit :zed: sliboval všechno možné i nemožné a že si nebyl jistej a tak. Vím že kdybych se teď znova rozhodla se na to vykašlat, tak to taky nebude jednoduchý.
Ale dobře, i případně ne zcela zdravej člověk, tudíž s omezenými „silami“, by se přetrhnul, že ano?

to oni delaji, protoze jim beres hracku. Bere te jako jistotu, cekanku a kdyz by tu jistotu ztratil a zrejme nemel nikoho v zaloze, tak dela sceny. To kamosce delal byvaly taky, ona vecna cekanka, on to rozehrane na vic frontach a kdyz mu napsala email, ze tohle ji nebavi a konci s nim, tak na ni druhy den teatralne cekal pred praci s ohromnou kytici, dali to dohromady, dokonce dvakrat a nikdy to nedopadlo. Akorat ona po treti z tho byla citove na sracky dobre dva roky potom…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama