Reklama

Mylná přestava o příteli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 12:15
Mylná přestava o příteli

Je mi dvacet a a před pár dny jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. S pritelem jsme spolu necelých 5 měsíců a jemu bude v listopadu 28. Už v prvních týdnech vztahů mi říkal, že kdybychom spolu byli rok, dva, tak by o miminko stál a nikdy by nedovolil, aby jeho dítě vyrůstalo bez otce.
Teď nastala ta situace, i když o dost dříve, než si to plánoval on nebo já, ale takovéhle věci se naplánovat nedají. Úplně otočil. Nutí mě jít na interupci, o rodičovství nechce ani slyšet a pokud si to nechám, prodá byt a odejde někam daleko. Z čehož vyplývá, že za sebou spálí mosty a já zůstanu s miminkem sama. Měla bych podporu mých rodičů, ale neměla bych chlapa, otce svého dítěte.
Dnes jsem byla u doktora a řekl mi, že jsem v začátku 6 týdne. Volala jsem to příteli a doufala, že mě podpoří. Místo toho na mě spustil, že to nechce a začal mi vykládat, jak si zničím ve 20ti letech život.
Dostala jsem se do pěkně šlamastiky a nevím co dál. Upřímně, jsem se chtěla zeptat, jestli se někdo setkal s něčím podobným a jak byste se v mě situaci zachovali vy. Vím, že mi nedokážete říct, co mám dělat, ale můj přítel mou oporou rozhodně není a je toho na mě moc.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

verrys
Ukecaná baba ;) 1624 příspěvků 10.09.18 12:21

Kopla bych pritele do zadku a miminko si nechala. Pokud mas podporu rodicu, tak nevahej.

ivašot.
Kelišová 6388 příspěvků 10.09.18 12:21
@Anonymní píše:
Je mi dvacet a a před pár dny jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. S pritelem jsme spolu necelých 5 měsíců a jemu bude v listopadu 28. Už v prvních týdnech vztahů mi říkal, že kdybychom spolu byli rok, dva, tak by o miminko stál a nikdy by nedovolil, aby jeho dítě vyrůstalo bez otce.
Teď nastala ta situace, i když o dost dříve, než si to plánoval on nebo já, ale takovéhle věci se naplánovat nedají. Úplně otočil. Nutí mě jít na interupci, o rodičovství nechce ani slyšet a pokud si to nechám, prodá byt a odejde někam daleko. Z čehož vyplývá, že za sebou spálí mosty a já zůstanu s miminkem sama. Měla bych podporu mých rodičů, ale neměla bych chlapa, otce svého dítěte.
Dnes jsem byla u doktora a řekl mi, že jsem v začátku 6 týdne. Volala jsem to příteli a doufala, že mě podpoří. Místo toho na mě spustil, že to nechce a začal mi vykládat, jak si zničím ve 20ti letech život.
Dostala jsem se do pěkně šlamastiky a nevím co dál. Upřímně, jsem se chtěla zeptat, jestli se někdo setkal s něčím podobným a jak byste se v mě situaci zachovali vy. Vím, že mi nedokážete říct, co mám dělat, ale můj přítel mou oporou rozhodně není a je toho na mě moc.

ono to trochu plánovat jde…
Rozhodnutí je na tobě. Pokud si dítě necháš, tak může pálit mosty, jak chce, stejně už bude otec. A tebe čeká tahanice o soudní určení otcovství, alimenty na tebe a dítě, dohadování se o styku otce s dítětem…
Já bych v tvé situaci šla na potrat.

divine woman
Echt Kelišová 8410 příspěvků 10.09.18 12:22

Děvče, jsi v nepříjemné situaci. Holka to vždycky odnese hůř, když se k tomu chlap nepostaví. Rozhodnutí je na tobě. Ty jsi těhotná, budeš rodit, kojit a starat se minimálně 20 let. Hodně štěstí :kytka: A příště řeš spolehlivou antikoncepci.

nunik
Ukecaná baba ;) 1335 příspěvků 10.09.18 12:25

Ahojky.
A co chceš Ty? Představ si, že miminko máš a taky, že ho nemáš…Není možný Ti nijak poradit, to si musíš rozhodnou sama…Každopádně bez takovýho chlapa se klidně obejdeš…nebo obejdete :hug:

rozand
Závislačka 2820 příspěvků 10.09.18 12:28

Dítě bych si nechala, když už ho máš. Příteli bych oznámila, že má v tom případě čekat soud o určení otcovství a alimenty. S podporou rodičů to určitě bude o moc snazší. Upřímně mezi 5 měsíci a jedním jediným rokem spolu nevidím tak velký rozdíl, co se týká toho, jak se lidé znají, takže byl pán spíš velkohubý…

Russet
Extra třída :D 10877 příspěvků 10.09.18 12:30
@Anonymní píše:
Dostala jsem se do pěkně šlamastiky a nevím co dál. Upřímně, jsem se chtěla zeptat, jestli se někdo setkal s něčím podobným a jak byste se v mě situaci zachovali vy. Vím, že mi nedokážete říct, co mám dělat, ale můj přítel mou oporou rozhodně není a je toho na mě moc.

A on u sexu s tebou jako nebyl? To je diveníčko v pařezové chaloupce, když ejakuluje bez ochrany, že čekáte dítě…Je to zmetek a asi bych se pomalu chystala na to, že vychovám dítě sama. Interrupce je závažné rozhodnutí. Myslím, že by ses měla ještě rozmyslet, jestli máš čas.

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 10.09.18 12:30

Pokud ti pomůžou rodiče, tak si miminko nech. Určitě toho litovat nebudeš a sama také určitě nebudeš do smrti, najdeš si někoho, kdo tě bude mít rád i s prckem. Kdyby jsi šla na potrat, tak by sis to určitě vyčítala. Drž se :hug: :kytka:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 10.09.18 12:39

Tak za prvé… těhotenství se naplánovat dá,ve dvaceti letech už bys o antikoncepci měla něco vědět,ale to už je teď pozdě řešit. Představ si sama,že porodíš dítě,budeš s ním tři roky na rodičáku,pak tě čeká hledání vhodného zaměstnání,což už jako samoživitelka může být problém. Kdykoli dítě onemocní,musíš s ním ty zůstat doma a zaměstnavatel z toho nebude nadšený. Podpora a pomoc rodičů je jedna věc,ale bude dostačující? Neřeším to,jak se k tomu postavil přítel,je to blb. Ale na druhou stranu chápu,že se nechce takhle rychle vázat,nás k tomu zárodku pojí trochu jiné pouto,než chlapy,ty v tu chvíli uvažují prostě jinak.

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 10.09.18 12:42

mě by to za to nestálo, být opustěná matka s nechtěným děckem :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 12:42

Antikoncepci jsem brala, ale přestala jsem před více jak půl rokem a přítel o tom věděl dřív, než si semnou něco začal.

blueberryx
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 10.09.18 12:42

O pritele uz bych nestala at bych se rozhodla jakkoliv. Dal bych to rekla co nejdrive rodine,zda jsou ochotni pomoct a podle toho bych se rozhodovala. Ja bych teda potrat nezvladla.
Jinak ja se starsi dcerou sama byla,nikdy nelitovala,ne vzdy to bylo ale lehke. Ted mam hodneho manzela,barak a druhe ditko 8)

Náměsíčná
Závislačka 3997 příspěvků 10.09.18 12:43

To je srab. Rozhodnutí je na tobě. Když si miminko nenecháš můžeš žít bezstarostně dál. Můžou přijít komplikace s dalším těhotenstvím, můžou přijít výčitky které třeba ani nečekáš,ale taky nemusí. Když si miminko necháš otočí se ti celej život vzhůru nohama. Není pédel mít dítě,ale jak se říká stojí to za to.

rozand
Závislačka 2820 příspěvků 10.09.18 12:45
@Anonymní píše:
Antikoncepci jsem brala, ale přestala jsem před více jak půl rokem a přítel o tom věděl dřív, než si semnou něco začal.

A tys otěhotnět chtěla? On kondom nepoužil?

Kostroma
Stálice 93 příspěvků 10.09.18 12:48

Další ubožák,to je neuveritelny. Podobna diskuze tu byla včera nebo předevčírem. Tady aspoň vidíš jak s tebou do zivota vůbec nepočítá. Je tak lehký poslat holku na potrat,ze ano. Dneska je to asi moderní. Ach jo,devče zlaté. Nejde radit,musíš podle sebe. Musíš mít podporu rodiny,musíš mít spočítany peníze a být odhodlána se se vším prat nejakou dobu sama. Já už prostě ani nevím co k temhle diskuzím psát, mě se to taky podobne stalo. Nechala jsem si ho a dela mi radost. Ale mě bylo 30,ne 20. Když ty budeš chtít tak se on z otcovství jen tak nevykrouti,ale otázka je jestli se chceš pak dalších X let porad zabývat takovym id*otem,není to jen placení aliku ale i styk s dotycnym. Nebo nezapsat do rodného listu a mít klid,ovšem bez alimentu. Ale zato s čistým štítem pro budoucí vztah. Zacala bych s tim ze bych to probrala s rodinou. RozhodnI se dobře, hodně štěstí.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >