Myomy a krvácení v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
18.5.22 08:17

Myomy a krvácení v těhotenství

Zdravím. Chtěla jsem se zeptat, byli mi nalezeny myomy a jsem cca 6-7tt jeden je zhruba 2,5cm a pak několik desítek menších. Dr. mi řekla, že to těhotenství nevadí a že popraskaji. Jenže.. Minulý tyden v pondělí jsem zacala lehce krvácet, nedalo mi to a v úterý jsem byla na pohotovosti, tam mi řekli uplne to samé co dr. Zítra mám přijít na kontrolu k dr jak se plodu daří, aleee stále krvácím, moje mamka mě neustále uklidňuje, že pokud doktorka řekla, že je to v pořádku, tak že to nemám řešit, jenže já se prostě bojím, že to krvácení už je moc dlouho :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68
18.5.22 15:10

A jsi si vážně jistá, že máš myomy a ne cysty? Já se léčím s myomatozní dělohou, ve 31. tt mám v cca 7 myomů, momentálně největší 14 cm, pak 10 cm, 8 cm a zbytek „menších“. Ohledně lehkého krvácení v těhotenství mě také lékaři varovali s tím, že se mám přijít druhý den hned ukázat, ale zatím se mi to vyhlo.
Každopádně o myomech toho mám načteno spoustu, léčím se s nimi, navštívila jsem i odborníky přímo na ně a nikdy nikdo o jejich praskání nemluvil, naopak mi bylo řečeno, že to dělají cysty, ale ty já nemám.
Nevím, já osobně bych po tolika dnech krvácení byla u lékaře již znovu, pokud tam jdeš ale zítra, tak už to teď nemá smysl řešit. Držím palečky, ať to doře dopadne :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.5.22 15:16

@Smudlinka01 Ehh 😅 noo na pohotovosti i doktorka tvrdili, že to jsou myomy, já se v tom opravdu nevyznám, slyšela jsem to před měsícem poprvé. A No dnes je to devátý den co krvácím, chtěla jsem vystřelit už šestý den krvácení, ale všichni mě ujišťovali, že to nic není, že jen zbytečně plaším 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
18.5.22 15:25

No když už je to tolik dní a zítra jdeš k doktorovi, tak už to dneska nemá smysl řešit a hlavně se tím stresovat :) ono to dopadne dobře ;)
Akorát bych teda po lékařce chtěla ujasnit, zda máš myomy (což jsou nezhoubné nádory) a nepraskají (viz třeba náš největší odborník na ně to píše zde http://www.porodnice.cz/…ysterektomia ) nebo cysty (ty jsou vyplněny i tekutinou) a praknout můžou. Protože obojí se chová prostě trochu jinak a chtěla bych vědět, co v tom těhotenství mám v břiše navíc, abych se některým příznakům nedivila nebo je naopak nepodcenila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.5.22 15:32

@Smudlinka01 děkuji moc za radu. Tak já budu doufat, že to je tedy ta druhá varianta a zítra se snad dozvím více 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat