Myš ve spíži, které jídlo byste vyhodili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 12:01
myš ve spíži, který jídlo byste vyhodili?

Ahoj holky, dneska raděj anonymně, protože se docela stydím..včera jsme našli u nás ve spíži myš, už jsme ji vypudili, ale jsou tam všude hovna a dost jídla nám nakousala, zkoušela hryzat do obalů a pak co jí nevonělo, tak šla zkusit něco dalšího a co jí chutnalo, tak tam je větší díra a je to nakousaný..nejvíc jí chutnaly věnečky a špagety panzani - zrovna ty nejdražší, já si dělám hodně zásoby z akcí a tak, takže jsem tam měla hodně druhů těstovin a ve všech jsou díry a pak ve sladkostech a tak..co bylo hodně prokouslý je v koši, ale nevím co s tím, kde je malá díra, vyhodili byste to, nebo byste si to nechali? mě se chce úplně brečet, tolik peněz, navíc teď nemáme moc peněz nazbyt :,(..jsem čistotná a jen tak něco nesním, takže bych to nejradši vyhodila, ale to nám tady skoro nic nezbyde :pocitac: :zed: :pocitac: :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Moise
Hvězda diskuse 38971 příspěvků 15 inzerátů 01.11.14 12:03

Mám z myší fobii, takže bych asi vyhodila všechno  :mrgreen:

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 01.11.14 12:03

Já bych teda vyhodila všechno nakousnuté. Myší můžou přenášet různé nemoci.

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 01.11.14 12:04

@Moise :potlesk: taky je úplně nenávidím.

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 01.11.14 12:04

Ochutnané bych vyhodila celé. U menších direk bych to, co přejde varem, asi zatím nechala. Pokud na tom nejsou další stopy, tak to dál od díry bych asi snědla. :nevim: Dětem teda nevím, to nemohu posoudit.

Příspěvek upraven 01.11.14 v 12:04

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 01.11.14 12:04

Jé, tak to je pech holka… :?
No já bych vyhodila všechno, co je nakousnuté a má porušený obal. Možná je to přehnané, ale na čistotu potravin a všeho kolem nich jsem strašná cíťa. :nevim:

Andreofix
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 01.11.14 12:04

Já bych teda neváhala ani minutu a vyhodila to.. kdoví co ta potvora měla za nemoci :nevim:

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 01.11.14 12:05
@Litta píše:
Ochutnané bych vyhodila celé. U menších direk bych to, co přejde varem, asi zatím nechala. Pokud na tom nejsou další stopy, tak to dál od díry bych asi snědla. :nevim: Ale je pravda, že po molech jsem vyhazovala i nenakousané věci. Krom těstovin… Dětem teda nevím, to nemohu posoudit.Příspěvek upraven 01.11.14 v 12:04
mlsalkaM
Kelišová 6079 příspěvků 01.11.14 12:06

Není se za co stydět, myš je potvora, vleze všude. :hug: ale jak píšou holky - vyhodila bych všechno nakousané.

zuzan
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 01.11.14 12:07

Tak mi měli myš v kuchyni ted v létě a já vyhodila všechno nakously já naštěstí moc zásoby nedělám a mám věci v plastových dozach tak toho moc nebylo.

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 01.11.14 12:08

Všechno včetně žárovek. Brr, nesnáším tyhle potvory.

Daša 2
Generální žvanilka 24392 příspěvků 01.11.14 12:09

Všchno co má otevřený a nakousnutý obal. A taky co není balené. Protože není jistota, že v tom otevřeném obalu se nepromenádovala. Jsou to hnusné potvory.
Fuj už teď mi je zle z nich. :poblion:

histep
Závislačka 4440 příspěvků 01.11.14 12:10

Vyhodila bych bez přemýšlení úplně všechno, co není v konzervách, skle nebo plastu. A i to bych všechno omyla teplou vodou. Ono nejde jen o hovínka, ale cokoliv mohla také počůrat, což neuvidíš a skrz papírové obaly prosákne. I když budou nenakousané. O tom nakousaném vůbec nemluvě.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 01.11.14 12:10
@smudlik.esta píše:
Já bych teda vyhodila všechno nakousnuté. Myší můžou přenášet různé nemoci.

asi tak nějak

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 12:13

To co bylo hodně jsme už vyhodili..ale ty těstoviny, kde je malá dírka, tak tam je jasný, že jí to nevonělo, nebo nevim, tak to si myslim, že nejedla, já fakt nevim :pocitac:, jsem fakt nas. aná :cert: ty těstoviny si říkám, že projdou varem, že áto by tak nevadilo, případně je odeberu z druhé strany a u té díry to vyhodim..děti zatim nemáme, kvůli nim bych to možná vyhodila všechno… vidím to tak, že si koupím nějaký ty plastový boxy z Ikey s víkama a budu to uchovávat v tom..ale tohle je poprvé co se nám to stalo, je to asi má chyba, občas, když vařím, tak tam nechám otevřený dvířka

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >