Mysleli jste někdy na něco takovýho?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.10.21 23:32

Mysleli jste někdy na něco takovýho?

Včera než jsem usnula se mně hlavou honily takový myšlenky. Vim že máme doma zbraň, a já sem si tak nemohla pomoct… :roll: dvě hodiny sem zde ležela v posteli a přemejšlela a představovala si. Jaký by to bylo. Zabít se. Neukamenujte mě za to co sem píšu ale musim a chci vědět názory. Doslova sem si představovala, jak bych si prostřelila hlavu. A kde bych to udělala. A jaký to asi je. Jestli je to rychlý, nebo jestli ten člověk ještě stihne cítit ten průstřel.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.10.21 00:06

Takové fantazie má občas asi skoro každý. Záleží jak moc jsi to myslela vážně. Zda to bylo jen přemýšlení nebo zda je ti opravdu zle. Pamatuj, že pokud máš problémy, je tu plno lidí kteří ti rádi pomohou. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2403
14.10.21 00:07

Ne to si vážně nepredstavuju, přijde mi to jako dobrý psycho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15935
14.10.21 00:38

Pry kdyz trefis sikovny misto, muzes to prezit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
14.10.21 00:51
@Lucie_Sx píše:
Pry kdyz trefis sikovny misto, muzes to prezit.

Jojo, taky jsem slyšela.. Podle mě je to podobné třeba jako když spadnes hlavou na tyčku nebo něco takového. V TV bylo už spoustu případů, kdy jim proletělo něco obličejem a přežili „bez problémů“..
Jinak.. Často před spaním taky přemýšlím nad různýma kravinama 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 01:16

Jestli to bylo jen přemýšlení "Jaké to asi je? " a ve skutečnosti nad tím neuvazujes=nechceš to udělat, tak asi dobrý. Problém by byl, kdybys to chtěla zkusit a udělat. Pokud máš nutkání to zkusit, raději se někomu svěřit. Totiž, to není už vůbec žádná sranda.
Znám dva lidi (dva různé případy), kterym se táta zastřelil v momentě, kdy byli všichni doma. Ani nemyslet jaké to pro všechny zúčastněné muselo být. Co pro otce, těm už to bylo jedno, nepřežil ani jeden. Ale ty děti a jejich manželky… :?
Jinak já někdy, když jdu po chodníku vedle silnice, přemýšlím jaký by to bylo, kdybych udělala pár kroků do strany a srazilo mě auto. Nemám chuť to udělat, jen si tak přemýšlím. :nevim: Zřejmě proto, se taky bojím, že se mi zamotá hlava a do tý silnice upadnu. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
170
14.10.21 06:32
@Anonymní píše:
Jestli to bylo jen přemýšlení "Jaké to asi je? " a ve skutečnosti nad tím neuvazujes=nechceš to udělat, tak asi dobrý. Problém by byl, kdybys to chtěla zkusit a udělat. Pokud máš nutkání to zkusit, raději se někomu svěřit. Totiž, to není už vůbec žádná sranda.
Znám dva lidi (dva různé případy), kterym se táta zastřelil v momentě, kdy byli všichni doma. Ani nemyslet jaké to pro všechny zúčastněné muselo být. Co pro otce, těm už to bylo jedno, nepřežil ani jeden. Ale ty děti a jejich manželky… :?
Jinak já někdy, když jdu po chodníku vedle silnice, přemýšlím jaký by to bylo, kdybych udělala pár kroků do strany a srazilo mě auto. Nemám chuť to udělat, jen si tak přemýšlím. :nevim: Zřejmě proto, se taky bojím, že se mi zamotá hlava a do tý silnice upadnu. :think:

Mě teda nepřipadá OK ani to, že nad tím přemýšlí a ve skutečnosti to udělat nechce. Když má někdo sebevražedné myšlenky, asi bych to pochopila. Ale aby člověk přemýšlel jaké to je když mu kulka letí hlavou a přitom to udělat nechce… to je fakt trochu psycho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7288
14.10.21 08:30

Taky máme doma zbraň, ale nenapadlo by mě relaxovat s myšlenkou, jaké to je prostřelit si hlavu :lol:. Já občas přemýšlím, jaké to je mít hodně peněz nebo třeba větší prsa nebo bydlet u moře a ták :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7702
14.10.21 10:24
@Anonymní píše:
Včera než jsem usnula se mně hlavou honily takový myšlenky. Vim že máme doma zbraň, a já sem si tak nemohla pomoct… :roll: dvě hodiny sem zde ležela v posteli a přemejšlela a představovala si. Jaký by to bylo. Zabít se. Neukamenujte mě za to co sem píšu ale musim a chci vědět názory. Doslova sem si představovala, jak bych si prostřelila hlavu. A kde bych to udělala. A jaký to asi je. Jestli je to rychlý, nebo jestli ten člověk ještě stihne cítit ten průstřel.

Ahoj,
myšlenky na smrt jsou součástí života. Sám jsem měl nedávno docela zvláštní zážitek, kdy jsem uprostřed noci plaval v moři, hladina byla zcela klidná, tak moc, že se v ní odrážely hvězdy. Bylo to jako plavat oblohou. Bylo absolutní ticho, krásná teplá noc, byl jsem v tu chvíli se vším naprosto smířený. A velmi usilovně hlodala myšlenka, že by bylo krásné v takovém míru se vším umřít.
Bylo to tak silné, až jsme se toho lekl, takže jsem se na to radši zeptal jedné prima paní psycholožky, a ta mi řekla, že myšlenky na smrt jsou zcela normální, špatné by bylo, kdybych o smrt usiloval. A lépe, než těmito jejími slovy bych to asi nepopsal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
14.10.21 19:00

Jo, přemýšlím - ne teda nad zastřelením, to je moc extrém. Jsem chronicky nemocná, teď ještě čekám na vyšetření s podezřením na další - tentokrát vážnou - nemoc. Dost uvažuju, že se zabiju, ale pak se na to vždycky vykašlu, protože všechny způsoby jsou hnusné a nedokázala bych to. Jedině s asistencí ve Švýcarsku, ale na to asi nebudu mít… kdyby tedy došlo na věc. A taky si vždycky řeknu, že dcera nemůže mít matku sebevraha… Ale říkám si, že by byl trápení konec. Dnes jsem cestou z práce trochu škubla volantem a ten pocit, to leknutí, mě dost vzpamatovalo. Na chvíli. Normální to určitě není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33702
14.10.21 20:19
@Anonymní píše:

Zrovna do tohohle bych nešla.

Hned si představím ten bordel, kaluž krve kolem hlavy, vytékající mozek, jak bych pak vypadala, kdo by mě pak našel, který nebožák to uklízel.

Když by to bylo doma a vcuclo by se to do plovoučky, tak by to z toho nikdo nedostal, mohly by se vytrhat a dát nové.

A ještě by mě očumovali policajti, asi i komentovali, to bych taky nechtěla.

Prostě tohle bych nemohla svému potomstvu udělat.  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat