Myšlenky a sny o jiném, přestože jste ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:35
Myšlenky a sny o jiném, přestože jste ve vztahu

Holky, ráda bych věděla, jestli některá zažíváte něco podobného. Jsem 5 let ve stabilním vztahu, máme malého syna. Ačkoliv mám velmi pěkného muže, už od porodu nemám takovou chuť na sex. Poslední dobou mám velmi často sny o někom jiném, ne vždy sexuální, klidně i romantický. A mám pocit, že mám šílený roupy, jako bych potřebovala nějaký vzrušení, ale vím, že to v reálu neudělám. Trochu jsem se upnula ke známému, kterému se líbím, ale je to spíš jen zdroj představ, v reálu by z toho nikdy nic nebylo. Nicméně snů o něm jsem měla dost, mám pocit, že mám teď fakt šílený období.. Je na tom někdo podobně? :nevim:

Prosím anonymně, ze zřejmých důvodů.

Reakce:
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9685 příspěvků 05.07.19 20:41

Přestala jsi milovat manžela? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:54

Je to normalni, stava se to, kdyz zenska neni zvykla na projev zajmu a nekdo zvenci ji naznaci, ze se mu libi. Proste o nem prestan tak premyslet, zarad ho do jine skatulky nez skatulky potencialni (sexualni) partner a uvidis, ze se to zmeni. Jde to dost ovlivnit vuli proste. A naopak tak zacni zas premyslet o partnerovi. Pomaha myslet na vase zacatky a postupne to propojovat se soucasnosti. Jen si uvizla ve stereotypu, nepremyslej nad tim a zarazuj chlapy di skupin, ve kterych je chces mit a kam patrej. Do intimni sfery by mel patrit jen jeden muz, at si nedelas bordel v hlave, vazne. Ostatni jsou proste kolegove, kamaradi, spolupracovnici atd, ale nepoustej je tam, kam nepatrej.

GabbyW
Povídálka 15 příspěvků 05.07.19 21:07

To znám…

Příspěvek upraven 05.07.19 v 21:08

řeřicha
Kecalka 402 příspěvků 05.07.19 21:08

Neprizivuj to myšlenkami, prostě když ti přijde do hlavy myšlenka na známého, tak to stopni a mysli na někoho, kdo tě vůbec nepritahuje. Přesměruj mysl jinam, jde to. A zamestnej se, ať nemáš moc prostor na sneni. Jinak je to podle mě normální, jen s tím trochu pracuj místo podporováni se v tom.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 21:25

Manžela jsem určitě nepřestala milovat, ale je pravda, že po sexuální stránce úplně spokojená nejsem. Proto mám teď pocit jako bych byla nabitá sexuální energií, jestli mě chápete :mrgreen: Láska s tím nemá co dělat… Jen se mi někdy zasteskne po dřívějších románcích, teda ne po nikom konkrétním, ale po té možnosti, po mládí na diskotékách… Snad rozumíte. Myšlenky jsem trochu přiživovovala. Je fakt, že to snění jsem si docela užívala, ale nerada bych měla “splašené hormony” pořád…

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9685 příspěvků 05.07.19 21:29
@Anonymní píše:
Manžela jsem určitě nepřestala milovat, ale je pravda, že po sexuální stránce úplně spokojená nejsem. Proto mám teď pocit jako bych byla nabitá sexuální energií, jestli mě chápete :mrgreen: Láska s tím nemá co dělat… Jen se mi někdy zasteskne po dřívějších románcích, teda ne po nikom konkrétním, ale po té možnosti, po mládí na diskotékách… Snad rozumíte. Myšlenky jsem trochu přiživovovala. Je fakt, že to snění jsem si docela užívala, ale nerada bych měla “splašené hormony” pořád…

A zkusit se domluvit s manželem, že budete mít volný vztah?

Paola21
Závislačka 4108 příspěvků 05.07.19 21:29

Je to normální, pokud to zůstane v rovině snění, tak to ničemu nevadí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 21:39

@pohledzdruhestrany Ne, to ani náhodou, o to nestojíme ani jeden. Sama jsem z rozbourané rodiny a chci udělat všechno pro to, aby náš syn nemusel zažít to co já. Nikoho neodsuzuju, ale co se mě týče volný vztah určitě není nic pro mě :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:50

Mám to podobně.. Mám neskutečné výčitky, a to jde jen o myšlenky a občasné psaní s dotyčným. Asi bych to měla utnout, ale když ono je to tak jiný, než ten stereotyp po 12letech s partnerem… :(

PaníBovaryová
Kelišová 5169 příspěvků 07.07.19 22:52

Jak staré máš dítě? Já měla tohle po prvním porodu. Přešlo to samo, žádnou hloupost jsem neudělala

LaPaloma
Závislačka 3022 příspěvků 08.07.19 00:27
@Anonymní píše:
Manžela jsem určitě nepřestala milovat, ale je pravda, že po sexuální stránce úplně spokojená nejsem. Proto mám teď pocit jako bych byla nabitá sexuální energií, jestli mě chápete :mrgreen: Láska s tím nemá co dělat… Jen se mi někdy zasteskne po dřívějších románcích, teda ne po nikom konkrétním, ale po té možnosti, po mládí na diskotékách… Snad rozumíte. Myšlenky jsem trochu přiživovovala. Je fakt, že to snění jsem si docela užívala, ale nerada bych měla “splašené hormony” pořád…

To je ten důvod. Kdybys byla spokojená, tak tolik nečekáš na komplimenty zvenčí. Ale protože nejsi spokojená doma dostatečně, tak jsi vnímavější na jakýkoliv podnět a projev zájmu, lichotku… atd, a vrací se ti to do hlavy, když se zklidníš a usínáš. Přitom ve skutečnosti třeba nic ani mimo manželství nechceš a ani dotyčný nic nechce.
Zkus to spravit doma, dokud je čas. Možná si budete muset s manželem promluvit a udělat v něčem jasněji. Jinak to podle mně nepřejde. Mohlo by se to i zhoršit.

sign45
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 08.07.19 09:54
@Anonymní píše:
Manžela jsem určitě nepřestala milovat, ale je pravda, že po sexuální stránce úplně spokojená nejsem. Proto mám teď pocit jako bych byla nabitá sexuální energií, jestli mě chápete :mrgreen: Láska s tím nemá co dělat… Jen se mi někdy zasteskne po dřívějších románcích, teda ne po nikom konkrétním, ale po té možnosti, po mládí na diskotékách… Snad rozumíte. Myšlenky jsem trochu přiživovovala. Je fakt, že to snění jsem si docela užívala, ale nerada bych měla “splašené hormony” pořád…

Se sexem spokojená nejsi. Předpokládám že víš, po čem konkrétně toužíš. Bavila ses o tom s manželem? Nebo, s kým jiným bys to chtěla probírat?

Ono je vcelku normální, že nejen sex, ale celý vztah spadne do stereotypu. Na vztahu, tedy i na sexu, je třeba neustále pracovat.

sign45
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 08.07.19 09:56
@LaPaloma píše:
To je ten důvod. Kdybys byla spokojená, tak tolik nečekáš na komplimenty zvenčí. Ale protože nejsi spokojená doma dostatečně, tak jsi vnímavější na jakýkoliv podnět a projev zájmu, lichotku… atd, a vrací se ti to do hlavy, když se zklidníš a usínáš. Přitom ve skutečnosti třeba nic ani mimo manželství nechceš a ani dotyčný nic nechce.
Zkus to spravit doma, dokud je čas. Možná si budete muset s manželem promluvit a udělat v něčem jasněji. Jinak to podle mně nepřejde. Mohlo by se to i zhoršit.
:palec:
Váš příspěvek
Reklama