Myšlenky na jiného

Anonymní
8.10.20 23:30

Myšlenky na jiného

Mám přítele skoro 4 roky, můj první sexuální partner. Mně bylo 15, jemu 17. S přítelem nemáme zrovna dobrý vztah, samé hádky, sprostá slova, samé zákazy kdy já nemůžu nic. Jednou mi zahnul, ale trvalo to nějakou dobu, chodil po nocích spát k jiné. Tvrdí že s ní nic neměl, ale kdo by takovým pohádkám věřil že? A já byla tak zamilovaná a odpustila. Ale teď k věci. Poslední dobou začínám zjišťovat, že už mě nebaví ani sex s ním a myslím neustále na jiného.
Poznala jsem na večírku kluka, on ze mě úplně hotovej, prý mu přeskočila jiskra. Psali jsme si asi měsíc a pak se sešli, že spolu jen zajdeme na kafe a tím to hasne. Ale udělal na mě takový dojem a hrozně jsem se zakoukala. Viděli jsme se 5krát a pokaždé mě vzal na nějaký hezký výlet, je na mě milej a dlouho jsem se neměla s přítelem takhle hezky, nezažila jsem dlouho takovou pozornost a že o mě má někdo takový zájem. Samozřejmě s ním nic nemám, ale je mi s ním krásně a já nevim co dál. Nechci příteli ublížit a zahodit 4letý vztah kvůli někomu koho znám 2 měsíce, bojím se že bych pak litovala. Ale s přítelem nám to neklape a i když pořád doufám že by se to mohlo spravit, tak asi zbytečně. Cítím se hrozně. Co byste na mém místě dělaly vy? :( jsem vážně v rozpacích…Už jen kvůli tomu že tenhle chlap nemá zrovna dobrou minulost z mládí a to mě odrazuje, ale ke mně se chová krásně😟 Přítele miluju, ale už mě nebaví věčné hádky a doprošování o pozornost a ještě k tomu jsem zakoukaná do jiného. Co dál? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1254
8.10.20 23:37

Ale prosim te :lol:, je ti sotva 19, s pritelem nic moc, sex te nebavi, rika ti, co muzes a nemuzes. Takto spokojeny vztah nevypada. Na priteke se vybodni co nejdriv, at mu zbytecne nezahybas a zkus to s tim novym :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
8.10.20 23:39

Vykašli se na přítele. I kdyby to s tím druhým nevyšlo tak by to nebyla žádná tragédie a přišel by jiný. Akorát se budeš trápit. Co nejrychleji ukonči vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
8.10.20 23:42

Ten způsob, jakým to přesedlání děláš, mi připadá krajně nešťastný. Ono se i tomu novému objevu může rozležet v hlavě, jak se chováš coby „zadaná“. Blbej začátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
9.10.20 02:16

Kolik mu je a co znamena, ze nema dobrou minulost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27700
9.10.20 07:16

S prvním rozchod, druhého nechat (jdeš ze vztahu do vztahu) a počkat si na třetího. Zahodit tak blbý vztah klidně můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
9.10.20 07:55

Neni nic dobreho na tom, mit od 14 dlouhe vztahy. Jak radi doktor Plzak, do 25 bys mela vyzkouset tak 10 vztahu (ne nutne se sexem) a ne se uvazat k jednomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 08:15
@Russet píše:
S prvním rozchod, druhého nechat (jdeš ze vztahu do vztahu) a počkat si na třetího. Zahodit tak blbý vztah klidně můžeš.

Samozřejmě že bych nešla do vztahu, nejsem blázen. Ale s přítelem se teď už ani moc nevídáme (nebydlíme spolu), sotva si napíšem a už ani neumíme fungovat bez hádek. A já začínám zjišťovat že mi je samotný vlastně možná líp. Ještě před půl rokem bych si myslela že je to na celý život a nikdy by mě nenapadlo, že budu řešit něco takového. Bojím se že pak nedokážu snést pocit že jsem vlastně sama. Proč je to tak složitý achjo :?

• Citovat
  • Nahlásit
1477
9.10.20 08:27

...

Je ti 19, příliš mladá na to, abys „dožívala“ v nějakém přechozeném vztahu. Takže příteli dej kopačky. Nemá smysl se handrkovat. Zcházej se s tím novým, ale nehrň se do vztahu. A na tu jeho minulost si dej velký pozor. Víš jak to je s tím ptáčkem, když ho lapají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama