Myšlenky na jiného muže

Anonymní
28.9.20 21:01

Myšlenky na jiného muže

Mám už 3 roky přítele a je můj úplně první. Poslední dobou nám to ale moc neklape, neustále se hádáme kvůli kravinám a nemám už ani chuť na sex..už spolu rok bydlíme a vím, že on se mnou i přes tohle všechno chce být, říká, že mě miluje, ale bojím se, že z mé strany už ta zamilovanost jaksi vyprchala..
Navíc se mi začal líbit někdo z práce a neustále na něj myslím, cítím se hrozně špatně, když vím, že se mnou přítel chce pořád být a já mám v hlavě někoho, koho v podstatě skoro neznám..možná je problém v tom, že jsem před přítelem nikoho jiného neměla a tak mě láká zkusit něco jiného, přítele bych nepodvedla, spíš v sobě řeším otázku, jestli ve vztahu zůstat, nebo ne..
Mám strach, že bych pak litovala, jenže ani nevím, jestli se to někdy zlepší, když už s přítelem nechci ani spát a jsou mi někdy nepříjemné i jeho doteky, cítím se za to jako hrozná mrcha :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
724
28.9.20 22:22

Odejdi, dokud spolu nemáte děti nebo jiné závazky. Pokud si nejses tím vztahem jistá, nemá smysl ho uměle prodlužovat. Sex je ve vztahu velmi důležitý, takže pokud už je to ve fázi, kdy ti vadí i jeho doteky, tak už je to vážně špatný. A věř mi, i po letech soužití by ti mělo být příjemné se s mužem milovat. Já jsem se svým manželem 7 let a stále na sebe máme chuť, navzájem se přitahujeme a vzrušujeme. A neříkám, že nikdy nemyslím na jiné muže, samozřejmě, že potkávám takové, kteří se mi líbí a kdybych byla svobodná, neváhala bych. Ale když vidím svého muže, tak vím, že je pro mě ten jediný a nejlepší a neměnila bych ho (nebo alespoň prozatím ne :mrgreen: :mrgreen:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
28.9.20 22:33

Na tohle je těžké odpovědět…Sama musíš vědět jak to cítíš přeci. Může to být chvilkové poblouznění z neznámého a tím, že je doma vopruz tomu nahrává. Najdi si nějaký koníček, ať máš víc času sama na sebe. Možná si jen vadíte jestli jste spolu hodně často. Přijít domů a hádat se nikoho nebaví a ani se dívat na otrávenou polovičku. Promluvte si spolu jak to vidíte dál určitě to partner cítí stejně, že to není zrovna ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3204
29.9.20 10:57

Je pravidlem, že problémy ve vztahu se znásobí vždy když se objeví nový objev :cert:

Vzhledem k odhadovanému věku, napíšu - jdi do toho po hlavě. Musíš na vlastní kůži poznat co je nový objev zač, potkat ještě pár dalších pitom**, aby až narazíš na někoho normálního, tak jsi vůbec poznala, že to stojí za to. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
29.9.20 12:48
@Josef_t píše:
Je pravidlem, že problémy ve vztahu se znásobí vždy když se objeví nový objev :cert:Vzhledem k odhadovanému věku, napíšu - jdi do toho po hlavě. Musíš na vlastní kůži poznat co je nový objev zač, potkat ještě pár dalších pitom**, aby až narazíš na někoho normálního, tak jsi vůbec poznala, že to stojí za to. :?

Asi tak, já to nechápu, objeví se ve vztahu problém, z nenadání se objeví novej chlap. A najednou jsou jí už nepříjemné i dotyky od stávajícího přítele.
Možná by bylo lepší kdyby jste zjistili proč máte doma dusno a začali to řešit, než se hned rozcházet a pokukovat po jiných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
29.9.20 13:34

Žádám nejprve vztah ukončit a pak až jít za jiným

:cert:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3204
29.9.20 22:57
@Kaktusanda píše:
Asi tak, já to nechápu, objeví se ve vztahu problém, z nenadání se objeví novej chlap. A najednou jsou jí už nepříjemné i dotyky od stávajícího přítele.
Možná by bylo lepší kdyby jste zjistili proč máte doma dusno a začali to řešit, než se hned rozcházet a pokukovat po jiných.

Cituji první větu „Mám už 3 roky přítele a je můj úplně první.“

Některé věci si prostě člověk musí odžít, musí se opít do němoty, aby věděl jaká je jeho míra. Musí si projít několika vztahy, aby věděl co může čekat, jak se chovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
30.9.20 07:43
@Josef_t píše:
Cituji první větu „Mám už 3 roky přítele a je můj úplně první.“Některé věci si prostě člověk musí odžít, musí se opít do němoty, aby věděl jaká je jeho míra. Musí si projít několika vztahy, aby věděl co může čekat, jak se chovat.

Tp sice jo ale nemusí jít hned ze vztahu, za jiným chlapem. Spíš by si měla ujasnit co chce, jestli právě poznávat nebo navázat trvalý vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3204
30.9.20 10:12
@Kaktusanda píše:
Tp sice jo ale nemusí jít hned ze vztahu, za jiným chlapem. Spíš by si měla ujasnit co chce, jestli právě poznávat nebo navázat trvalý vztah.

Nemusí, ale může :think:
Už vidím sebe ve věku těsně po dvaceti „jak si ujasňuji co chci“. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
30.9.20 10:20
@Josef_t píše:
Nemusí, ale může :think:
Už vidím sebe ve věku těsně po dvaceti „jak si ujasňuji co chci“. :jazyk:

No já si to ujasnila v 17. Od 17 mám stále stejného přítele (byl můj 3 co se týče sexu a 2 v delším vztahu) no teď jsme spolu 7 let a máme dvouletou dceru. Neříkám že to tak musí mít každý, jen říkám že i v takovém věku to jde ale taky záleží koho potkáte. Tím nikomu neříkám že to prostě takhle má dělat, jen reaguju na to že někteří lidi to zvládnou i v nízkém věku a nebo jsem jediná, kdoví :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
30.9.20 10:28
@Kaktusanda píše:
No já si to ujasnila v 17. Od 17 mám stále stejného přítele (byl můj 3 co se týče sexu a 2 v delším vztahu) no teď jsme spolu 7 let a máme dvouletou dceru. Neříkám že to tak musí mít každý, jen říkám že i v takovém věku to jde ale taky záleží koho potkáte. Tím nikomu neříkám že to prostě takhle má dělat, jen reaguju na to že někteří lidi to zvládnou i v nízkém věku a nebo jsem jediná, kdoví :mrgreen:

Někteří lidé to zvládnou v nízkém věku a pak se jim ta lýtka zapálí po třicítce, to také není neobvyklé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3204
30.9.20 11:14
@Kaktusanda píše:
No já si to ujasnila v 17. Od 17 mám stále stejného přítele (byl můj 3 co se týče sexu a 2 v delším vztahu) no teď jsme spolu 7 let a máme dvouletou dceru. Neříkám že to tak musí mít každý, jen říkám že i v takovém věku to jde ale taky záleží koho potkáte. Tím nikomu neříkám že to prostě takhle má dělat, jen reaguju na to že někteří lidi to zvládnou i v nízkém věku a nebo jsem jediná, kdoví :mrgreen:

Univerzálně to určitě nefunguje, někdo dospěje dřív, někdo později, ale co vím určitě, tak tě čekají v životě ještě mnohá pokušení :cert:
Vsadil bych v kurzu tak 9:1, že v padesáti to „číslo“ bude vyšší :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.9.20 11:19
@Kaktusanda píše:
No já si to ujasnila v 17, byl můj 3 co se týče sexu a 2 v delším vztahu,máme dvouletou dceru.

Nejmenujes se farkasova, zigova nebo kokyova?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
30.9.20 12:55
@šupsem šuptam píše:
Někteří lidé to zvládnou v nízkém věku a pak se jim ta lýtka zapálí po třicítce, to také není neobvyklé.

Možné to je, to nevím, ale po třicítce budu mít 2 děti tak nevim jestli by o mě byl ještě zájem, ikdyby se mi ty lýtka zapálili :mrgreen: každopádně věrnost je pro mě důležitá takže se budu dělat vše proto aby jsem se ovládla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
30.9.20 13:00
@Josef_t píše:
Univerzálně to určitě nefunguje, někdo dospěje dřív, někdo později, ale co vím určitě, tak tě čekají v životě ještě mnohá pokušení :cert:
Vsadil bych v kurzu tak 9:1, že v padesáti to „číslo“ bude vyšší :jazyk:

Já si myslím taky, že mě čeká mnoho pokušení, s tím jsem se už párkrát setkala. Ale zatím úspěšně odolávám a budu se snažit odolávat vždycky. Přítel je o 5 let starší tak si myslím že mnoho pokušení potkalo a ještě potká i jeho, záleží jen na tom jak s tím naložíme. Jinak já nikdy nebyla žádná davajka :mrgreen: to je samozřejmě vtip, aby se toho zase někdo nechyt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama