Myšlenky na sebevraždu, poradí někdo kam se obrátit o pomoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 14:39
Myslenky na sebevrazdu, poradi nekdo?

Ocitla jsem se ve fazi, kdy mi neni dobre, chtela jsem se objednat k psychiatrovi, ale objednaci lhuta minimalne mesic, volala jsem na krizove centrum do nemocnice a rada znela, ze maji plno a mam zkusit nejakeho soukromeho doktora a dali mi nejake kontakty. Kdyz to nekdo zvedl, tak zase lhuta minimalne mesic. Je mi zle nevim co delat, takovy stav neznam. Zazil to prosim nekdo a poradite nejakou prvni pomoc nez se nekam dostanu. Tento stav me desi tim spis, ze mam totalne cerne myslenky :( mam dve deti, nikdy bych jim to neudelala, ale vubec to, ze me to porad napada mi prijde hruza :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
foxfox
Povídálka 34 příspěvků 24.08.19 14:42
Lékař

Máte praktického lékaře, jděte k němu, napíše vám aspoň antidepresiva do doby, než se dostanete k odborníkovi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 14:44
@foxfox píše:
Máte praktického lékaře, jděte k němu, napíše vám aspoň antidepresiva do doby, než se dostanete k odborníkovi

Dekuji, antidepresiva mi obvodak predepsal, beru je 2 mesice a zadna zmena :( myslim, ze to chce asi odbornika

Ester13
Kelišová 5934 příspěvků 24.08.19 14:47

Odkud jsi? Třeba v Praze, kdyby tě tam někdo dovezl, fungují dvě krizová centra bez čekání. Jedno je RIAPS, druhé CKI v psychiatrické nemocnici Bohnice. Každopádně, pokud je Praha rak daleko, že by ses tam nedostala, jakýkoliv příjem na psychiatrii je hned. Nemusí tě hospitalizovat, ale vykecáš se a můžou ti dát léky na 3 dny. V pondělí bych zašla k praktikovi, ať ti něco na ten měsíc napíše.

free333
Generální žvanilka 20512 příspěvků 24.08.19 14:48
@Anonymní píše:
Dekuji, antidepresiva mi obvodak predepsal, beru je 2 mesice a zadna zmena :( myslim, ze to chce asi odbornika

Běž znovu k obvodàkovi, že se stav nelepší, může tě poslat i do nemocnice, kdyby to bylo špatné…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 15:24

Než se dostaneš k nějakému odbornikovi hlavně se snaž nebýt sama, buď s manželem nebo s kamarády venku a odved pozornost na úplně jiné téma. Mně tohle hodně hodně pomáhá při úzkostí.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 24.08.19 15:31

Nebo se vypiš tady, co Tě trápí, než bude mít termín psycholog… :kytka:

dobrou kamarádku, mámu, sestru, nebo někoho, kdo by Tě vyslechl, nemáš?

mrav
Vesmírná mluvilka 32370 příspěvků 24.08.19 15:32

Taky poradím odborníka a doktor ať ti předepíše antidepresiva. Přeji, ať je ti co nejdříve líp. :mavam:

PetrDOA
Kecalka 170 příspěvků 24.08.19 15:44

Ted jsem koukal ze vysla nejaka aplikace na android i iphona. Mely by tam byt kontakty i na pomoc, tak treba to zakladatelka vyzkousi. Ja jsem to nezkousel ale hodnoceni to ma dobry. https://play.google.com/…apps/details?…

Čičorečka
Závislačka 2827 příspěvků 24.08.19 15:52

Já bych řekla, že když půjdeš na první psychiatrickou léčebnu v okolí a svěříš se sebevražednými myšlenkami, musí to řešit. Tohle je jeden z důvodů okamžité hospitalizace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 15:57

Tento stav znam moc dobre :( 2 deti a hooodne cerne myslenky. Bala jsem se umyt okna, abych nemela zkrat. Ja tedy zvladla cekat 2 mesice, ale mela jsem v zaloze Riaps. Myslim, ze i sanita by v pripade nouze mohla zafungovat. Je to blby, ale clovek by se dostal tam, kam potrebuje. Co manzel/partner, vi o tvem stavu? Ja se mu bala priznat, na co myslim. Sdelila jsem to ale kamaradce a to mi hodne pomohlo. Zlepsilo se to az diky lekum.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 15:59

Mě antidepresiva ještě víc ublížila, kontrétně Citalec. Záchvaty paniky příšerné.

Maiandra
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 24.08.19 16:00

A uvedla jsi do telefonu, že je to opravdu akutní a takhle závažný stav? Nechápu, že by tě aspoň neposlali jinam, neporadili, tohle se bere opravdu jako důvod k hospitalizaci. Držím každopádně palce. V rámci hledání by to možná chtělo upřesnit aspoň kraj, kdyby ti to nevadilo, taky bych odkázala třeba na RIAPS, kdybys byla z Prahy a okolí… A co říct praktickému lékaři a nechat se někam poslat?

LennyL1
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 24.08.19 16:20

Taky jsem měla Citalec a katastrofa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 16:31

Dekuji vsem moc za prispevky, pokusim se to shrnout sem, jsem z Brna, konkretne jsem volala na krizovou linku do Bohunic, kde mi toto poradili. Ano, rekla jsem jak je to vazne, presto me odbyli, ze maji plno. Citalec mi vubec nezabral, mela jsen po nem i divne fyzicke stavy, nespavost a tres. Stalo se mi to, ze me opustil partner, nechci se nekde ‘vykecat’, byla jsem u psychologa asi 5× na terapii a zadny posun, sla jsem tedy za obvodnim a dostala antidepresiva, ktera mi asi nezabrala. A tim, ze je to uz vsechno moc dlouho, asi to sklouzlo sem. Onlouvam se, vim ze lidi maji horsi problemy a jsou silnejsi, jsem proste slaboch. Asi bych to zvladala dal, ale kdyz uz hledam jak spachat sebevrazdu na internetu, neprijde mi to proste normalni :,(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama