Myšlenky na další těhotenství po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ixa
Kecalka 222 příspěvků 20.11.09 15:49
myšlenky po porodu

Ahoj holky :), jen by mě tak zajímalo, co jste si řekly po porodu ohledně dalšího porodu? Já si vybavuju přesně, že mě napadlo, že bych do toho šla znovu, ale nejdřív až zapomenu, jaké to je.
(Myslela jsem tak za dva roky, ale už asi po týdnu se mi ten porod nezdál tak hrozný :think:.)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 20.11.09 15:57

Ja si po porodu rekla,ze pujdu klidne hned :lol:,bolest to samo byla obrovska,ale zas ne tak tragicka,aby me to odradilo :wink: ..Byla jsem v uzasny euforii a byla strasne stastna

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 20.11.09 16:16

Taky jsem do toho chtěla jít hned! :-D Měla jsem tělo zaplavené endorfiny! Pořád jsem se usmívala. Byla jsem nejšťastnější člověk pod sluncem. A na bolest okamžitě zapomněla :-)

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 20.11.09 16:29

Já jsem teda prohlásila, že to bylo naposledy. Ale myslím, že i přesto jsem někde uvnitř doufala, že to naposledy není. A to jsem ještě netušila, že porodem to všechno zdaleka neskončilo. Ale všechno už je dávno zapomenuto a snad mě to zase brzy čeká a já se na to kupodivu zase těším :wink:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.11.09 17:09

Chtela jsem rodit okamzite znova. Popravde skoro jsem se citila ochuzena o ten „skutecny“ porod, protoze to bylo tak rychle, ze nez jsem se rozkoukala a uzila si kontrakce a pocitu, ze rodim, byl Mates venku (chapu, ze ty, ktere si porod protrpely, si ted asi tukaji na celo :lol: )

katavit
Kelišová 5408 příspěvků 20.11.09 17:19

Ahoj, těsně po porodu jsem řekla, že už nikdy!!!!!!! Ale už druhý den mi bylo jasné, že chci další dítě. Takže druhá holčička se nám narodila za dva roky, čtyři měsíce a kousek. :wink: :wink: :wink:
Věkový rozdí kolem dvou let určitě doporučuji.Je to hodně náročné, ale krásné :srdce:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 20.11.09 17:33

Já jsem se na porodním sále loučila z PA se slovy, že se uvidíme u bratříčka.Porod byl těžký,ale ani mě nenapadlo,že bych nešla do druhého.
Nu rodit budu asi příští týden, ale nebude to bratříček nýbrž sestřička :-)

inap
Závislačka 4618 příspěvků 20.11.09 18:30

Tak poprvé jsem si řekla, že tohle už nikdy více a matky, co mají víc jak dvě děti, jsou masochistky. Přesto jsem věděla, že ještě jednou mě to pravděpodobně čeká, a za dva měsíce jsem se už těšila, až budu zas těhotná. Podruhý byl porod o hodně lepší, přesto jsem se s PA na sále loučila se slovy, že už mě tam víckrát neuvidí. A strašná úleva, že už to bylo naposledy. A po dost krátký době mi začalo být líto, že už pravděpodobně nikdy nebudu těhotná a už nikdy nezažiju tu euforii čerstvě po narození dítěte.

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 20.11.09 18:52

Nooo, koukám, že většina z Vás má krásné zážitky :palec:
Já jsem rodila císařem, ovšem porod byl horor…nezabral mi epidural, který mi sami doporučili, takže mě částečně uspali, ale ke konci porodu už jsem vůbec nemohla dýchat, vše se se mnou točilo a já se loučila se životem :lol: takže případného dalšího uspání bych se fakt hodně bála, bylo to strašné, hlavně na to dýchání a to točení se…jinak jsem byla po porodu strašně unavená, protože mi malá nechtěla pít z prsa a oni nechtěli dát UM, takže křik, kojení vždy na hodinu a půl a stejně vypila velké nic, takže v tu chvíli jsem si řekla, že další dítě fakt už ne…teď samozřejmě už smýšlím jinak, ale vzhledem k tomu, že teď ještě studuji a potřebuji se pak vrátit do práce, abych z toho úplně nevyšla, tak další mimi bude tak za 5 let nejdřív…ale škoda, kdyby mi nebylo líto té práce a hlavně té dřiny ve škole, tak bych klidně byla doma pořád a měla kupu dětí :lol:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 20.11.09 19:06

Tak já porod měla takový průměr ani rychlý ani dlouhý ale těsně po porodu jsem byla v euforii a říkala jsem si pohodaaaa do toho jdu klíďo znova. No druhý den se mi to trošku rozleželo a vzpomínka na křížový bolesti byla ještě živá. ale dnes kdybych věděla že to zmáknu a že malá nebude moc velký ječoun a vztekloun (k čemuž má už teď sklony) :mrgreen: tak bych do toho šla klidně hned.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.11.09 19:43

Já jsem ještě v šestinedělí nechápala každou matku,kterou jsem potkala s dvouma či třema dětma :think: Prostě už jsem byla smířená a pevně rozhodnutá,že už prostě rodit nikdy nebudu ,můj porod byl těžký,dlouhý (18 hod)a dost bolestivý páč malej ne a ne vykouknout na svět , takže mi píchali jednu injekci za druhou s nějakým hormonem co urychluje porod a kontrakce, už na porodním sále jsem říkala přiteli i PA že mě už tam nikdy nikdo neuvidí :zed: :lol:
Samozřejmě dneska už to vidím jinak,porod už mi ted nepřipadá tak hrozný a bolestivý a je fakt zajímavý , že člověk na tu bolest zapomene a pak mu zůstane v hlavě už jenom ten okamžik,kdy to svoje miminko slyšel poprvý křičet a kdy si ho poprvé pochoval.jojo šla bych do toho znovu :-)

Kakika
Neúnavná pisatelka 15004 příspěvků 20.11.09 19:57

taky jsem hned po porodu statečně vykřikovala, že jsem tam byla naposled. Ale ještě teď si živě vzpomínám, jak jsem byla totálně vyčerpaná, ale nedokázala jsem se blaženě neusmívat. Všechny maminky, které mě viděli, my říkali, že jsem měla super porod, když se pořád usmívám. Porod byl hrozný, měla jsem kapačku s oxytocinem a myslela jsem, že tam umřu, ale teď už vím, že jednoho krásného dne budu rodit znova a tentokrát bych samo chtěla holčičku :lol:

kokos
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 20.11.09 20:14

Tak my jsme ještě hodně čerství, sedím teprv asi třetí den a to ne pořádně, ale na sále jsem si fakt hned řekla, že to asi ještě jednou dám jaká je to úleva. To jsem ještě nevěděla co mě čeká, že hojení a kojení taky nebude žádná prdel a trvá to dýl :-D Mů drahý už plánuje druhé :-D nevím za jak dlouho budu schopná se do toho znova pustit, ale jednou asi ještě jo :-) Jen se mi nechce bejt těhotná, přijde mi ten stav hodně omezující, ale asi jsem byla před tím příliš akční :-D

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 20.11.09 20:15

Tak já hned po porodu byla tak plná endorfinů, že bych šla taky hned rodit znova. Pár dní jsem si vůbec nevzpoměla na to, že doktorka pomáhala Natálce dorotovat a to byla nejšílenější bolest za celý porod. Pak se mi to ale vše vybavilo a já si říkala, že další mimčo sice někdy asi ano, ale až na tohle zapomenu. No, teď už si tu boles nevybavím :-)

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 20.11.09 20:17

:think: mno tak já po každém porodu měla chuť říct že už nikdy, ale vnitřní hlas mě říkal, že přece pokud chceme další děti a to chceme, tak bez toho porodu to prostě dost dobře nejde… Takže spíš jak myšlenku na to že už nikdy rodit nechci se upínám na přání rodit rychleji a míň bolestivě. Jestli vyjde uvidíme. Určitě jo, že mám pravdu :palec: :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >