Myšlenky ubirajici se nesprávným směrem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 21:26
Myšlenky ubirajici se nesprávným směrem

Dobrý den. Nevim zda to sem patří, případně se omlouvám. Je mi 15 let a posledni dobou se potykam s velkým problémem. Mám uz přes rok dospělého přítele a skvěle nám to klape. Od malinka mám úžasný vztah k dětem, vždy kdyz se naskytla příležitost, okamžitě jsem vozila v kočárku, hlídala nebo chovala. Vzdycky jsem to mela v hlave trochu jinak srovnano nez moji vrstevníci. Všichni ted v mem věku obrazeji kluby a diskoteky. Kouří a pijí. Bohužel nebo spíš bohu dík však k tomuhle stylu žití a tzv. „užívání si“ nemůžu přijít na chuť. Už asi půl roku mě prepadava hrozná touha po dítěti. Samozřejmě vím že to v mém věku není absolutně normální a že to bohužel nejde. Ačkoliv vím jake mám diky svému příteli (který ma byt a poctivě si vydělává stálou práci) možnosti a že bychom to zvládli. Je však jasné ze musím dostudovat a počkat minimálně do těch 18. Nevim uplne co se sebou mám dělat a jak ss té touhy zbavit. Tak jsem projížděla již vytvořené diskuze na internetu, kde měli holky podobný problém a dočetla jsem se spoustu názoru a návrhů jak z toho ven. Bylo tam převážně hlídání dětí jinde. Já ted ale bohuzel nemam nikoho známého v okoli, kdo by měl doma prcka v kočárku. Tak bych se tu ráda zeptala, zda nevíte o někom, komu by se občasné hlídání hodilo, nebo případně nějaký dětský domov, nadaci a tak podobně, kde bych mohla s detma trochu vybít tenhle svůj pud :) děkuji za případné rady nebo návrhy

Reakce:
axelina
Závislačka 2692 příspěvků 04.03.19 21:29

A odkus jsi?? :-)

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 04.03.19 21:30

Ano chtělo by to napsat odkud jsi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 21:30
@axelina píše:
A odkus jsi?? :-)

Středočeský kraj, okres Nymburk :)

hani28
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 04.03.19 21:32

Moje sestrenice chodivala do nemocnice detem cist pohadky a tak, zkus se poptat v mistni nemocnici na detskem jestli nepotrebuji nejake dobrovolniky.

Chiquinquirá
Závislačka 2866 příspěvků 04.03.19 21:37

Škoda že nejsi z Frýdku, moje děti by ti myšlenky na děti vyhnaly :mrgreen:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 04.03.19 21:39
@Chiquinquirá píše: Škoda že nejsi z Frýdku, moje děti by ti myšlenky na děti vyhnaly :mrgreen:

Jooo v okolí Frýdku se asi rodí divoké děti :-)

axelina
Závislačka 2692 příspěvků 04.03.19 21:39
@Anonymní píše:
Středočeský kraj, okres Nymburk :)
škoda že jsi tak daleko…take si myslím že po pár dnu s mýma dětma by jsi už nepřišla a svoje děti odsunula na později :mrgreen:
Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 04.03.19 21:41

@Chiquinquirá nevyhnaly ,měla jsem to úplně stejně jako zakladatelka a úplně ji chápu , manžela mám o 7 let staršího takže v jejím věku jsem na tom byla stejně ,ale vydržela jsem do maturity a až po svatbě máme děti …

Každopádně zakladatelko zkus nemocnice ,tam můžeš číst pohádky a bez studovat pajdak tam se k dětem dostaneš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 22:20

Moc vám děkuji za návrhy, zkusím :palec: snad někde uspěji a aspoň trochu to někde vybiju. Každopádně i ráda dojedu někam, kdybyste měl někdo konkrétní návrh :) už jsem párkrát někde zkoušela. Bohužel v mém věku se jen těžko dá někde takhle uspět, čemuž naprosto rozumím samozřejmě. Proto sem vkládám tento dotaz, kdyby jste někdo znal místo nebo rodinku, kde by to se mnou zkusili :nevim:

Kyxie
Kecalka 196 příspěvků 05.03.19 06:59
@Chiquinquirá píše: Škoda že nejsi z Frýdku, moje děti by ti myšlenky na děti vyhnaly :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: sem vyprskla smíchy :lol: :palec:
jahuhudka
Extra třída :D 14015 příspěvků 05.03.19 07:04

To bude asi tím,že máš naivní představu o rodičovství i o tom ,jak funguje vztah s dětmi. Je ti 15 let jak dlouho máš přítele :think: Dítě není jen miminko spinkající v kočárku :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 07:57
@jahuhudka píše:
To bude asi tím,že máš naivní představu o rodičovství i o tom ,jak funguje vztah s dětmi. Je ti 15 let jak dlouho máš přítele :think: Dítě není jen miminko spinkající v kočárku :think:

Ano ja vim samozřejmě. Vím ze ačkoliv ted me to neláká tak jakmile by me jednou přepadla nálada na nějaké diskoteky, uz bych mela smůlu. Vim ze děťátko jen tak někde neodlozim a jakmile jednou bude, už bude pořád. Zlobit, vztekat se, kakat, brečet :) A to všechno je nevyhnutelne na 24 hodin denně 365 dní v roce. Později nebude chtít psat domácí úkoly a tak dále..i přes to všechno mě to neodrazuje a láká stále. Ale samozřejmě vim ze to neni zodpovědný a nikdy, kor v tomhle věku, nemuzu vedet co se stane. S přítelem a tak podobně. Proto hledám nějaké rozumné řešení jak to ze sebe dostat a pokud jsou mé představy opravdu zkreslené, tak na to přijít vcas :lol: moc vám všem děkuji za názory, a za to ze chápete a neodsuzujete. Ja jsem si sama velice dobře vědoma že v pořádku to není a snažím se to v sobe potlačit

jahuhudka
Extra třída :D 14015 příspěvků 05.03.19 07:58

Pořiď si štěně

Váš příspěvek
Reklama