Myslí to vážně nebo ne?

Anonymní
25.5.21 14:57

Myslí to vážně nebo ne?

Jsem s přítelem měsíc. On teď dlouho nepracoval protože měl zavřeno v restauraci. Ze začátku všechno super a teď když je otevřeno na mě nemá čas. Poradně mi ani nenapíše. Musím mu psát vždy první. Když jsme spolu je všechno v pohodě. Jsme spolu většinou 4 dny z týdne. Predtim mi i řekl ze mě miluje a teď když mu to řeknu tak ani neodpoví. Vůbec nevím co dělat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1139
25.5.21 14:59
@Anonymní píše:
Jsem s přítelem měsíc.On teď dlouho nepracoval protože měl zavřeno v restauraci. Ze začátku všechno super a teď když je otevřeno na mě nemá čas. Poradně mi ani nenapíše. Musím mu psát vždy první. Když jsme spolu je všechno v pohodě. Jsme spolu většinou 4 dny z týdne. Predtim mi i řekl ze mě miluje a teď když mu to řeknu tak ani neodpoví. Vůbec nevím co dělat…

Prilis malo informaci na to, aby se to dalo posoudit… A po mesici vztahu, myslim, jeste prilis brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31807
25.5.21 15:04

Měsíc je strašně krátká doba. Jestli se začal chovat odtažitě, tak buď ráda, že to přišlo takhle brzy.
Holt to pokaždé nevyjde. Rozhodně bych se mu nevtírala, naopak, zvážila konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
25.5.21 15:04

Tak ho ignoruj taky, co chceš od nás slyšet? Každá druhá ti tu řekně, že se s ním máš rozejít, jenom protože ti neodpoví, že tě taky miluje. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2809
25.5.21 15:12

Přečti si knihu proč muži milují potvory nebo tak nějak se jmenuje. V zásadě je o tom, že (některý) chlap je lovec a potřebuje dobývat. Většinou za 2,3 měsíce - u intenzivnějších vztahů asi i dříve, se prostě role obrátí a chlap nemá koho dobývat, protože žena se zamiluje a začne naopak ona uhánět. Čím víc tlačíš, tím víc on odtahuje a naopak, když budeš chladná a nedostupná, třeba to ještě zachráníš…
Otázka ovšem je, jestli chceš tohle divadlo hrát a jestli stojíš o chlapa, který tohle ve vztahu potřebuje. Protože to je tak nějak na celý života na prd…
A další otázka, jestli ještě má zájem, nebo prostě ten vztah vyšumí tak jako tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
25.5.21 15:16

Poznali ste se, když nepracoval a neměl co dělat. Teď je opět ve společnosti a důvodů, proč je odtažitej, může bejt spousta. Chtělo by to se rozepsat víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1416
25.5.21 15:17

Je to krátká doba, každý nemůže v práci používat telefon. Dala bych tomu čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
25.5.21 15:17

Vidím velký špatný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 15:25

Nevím proč to tak je.. přitom se za mě nijak nestydí známe svoje kamarády navzájem. Taky je teď unavený když pracuje 7 dnů v týdnu. Já to proste asi jen nechápu. Posledně jsem za nim jela s tím ze to ukočím ale bylo mi tak dobře s nim ze jsem nad tím přestala přemýšlet. Teď spolu nejsme a on téměř nekomunikuje…

• Citovat
  • Nahlásit
1200
25.5.21 15:28

Protože pracuje, tak nemá čas vypisovat. Normální.
Nic nehroť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
25.5.21 15:30

Když od něj odjedeš, jak dlouho ti sám od sebe nenapíše?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 15:34

@LadyDelRey
Klidně den… my si teď od otevření což je týden napíše třeba ani ne 10 vět za den..

• Citovat
  • Nahlásit
15562
25.5.21 15:36
@Anonymní píše:
Nevím proč to tak je.. přitom se za mě nijak nestydí známe svoje kamarády navzájem. Taky je teď unavený když pracuje 7 dnů v týdnu. Já to proste asi jen nechápu. Posledně jsem za nim jela s tím ze to ukočím ale bylo mi tak dobře s nim ze jsem nad tím přestala přemýšlet. Teď spolu nejsme a on téměř nekomunikuje…
Že by to za měsíc z jeho strany ochladlo? 8o :think: Zamilovanost trvá určitě ty dva roky… :think: Tak buď jsi něco provedla, nebo ani nikdy zamilovaný nebyl a jen s tebou zabíjel čas…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64229
25.5.21 15:38
@dreamis píše:
Tak ho ignoruj taky, co chceš od nás slyšet? Každá druhá ti tu řekně, že se s ním máš rozejít, jenom protože ti neodpoví, že tě taky miluje. :roll:

A ne snad?
I když po měsíci se na tohle ptát je docela risk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 15:38

Já teď proste nevim… zatím to hazim na starosti, únavu a všechno kolem protože když jsme spolu tak bych řekla ze nám je dobře.. pritulí se a nic neočekává a tak. Sex taky super…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat