Myslím si, že mi nedává dost

Anonymní
18.10.20 11:17

Myslím si, že nenabízí dostatek

Holky, kamarád (59) je rozvedený a teď ho opustila po roce a půl přítelkyně. Jsem vrba a chtěla bych mu pomoct (kdysi mi hodně pomohl, tak se cítím trochu zavázaná).

Kamarád si nasekal díky nemoci v manželství fakt velké dluhy, které asi už do konce života nesplatí (nevím, ale on moc aktivity nevyvíjí, takže asi ví, proč). Z nemoci mu zůstalo zdravotní omezení, takže je v ID. Některá omezení jsou bohužel viditelná a omezují ho na životě, stydí se za ně. Do té přítelkyně se moc zamiloval (snad prý byla dobrá v sexu - proč to vím, protože on má problémy, a tak to se mnou řešil, ale je to asi neřešitelné, nicméně jsou techniky, jakými jí to prý vynahradil). Opustila ho snad údajně kvůli tomu, že na ní tlačil. Jak kamaráda znám, umím si představit, že se k ní možná choval trošku direktivně - on to umí. Bohužel k výčtu toho, co ho limituje, patří i to, že nemá peníze. Takže asi partie nanic. A kamarád si chce dát inzerát a někoho si najít. Moc bych mu to přála, ale nevím, jestli je to reálné. Jestli by nebylo lepší ho nějak dovést k tomu, že by si měl uspořádat život sám a být rád sám se sebou. Což on není. Nebo má eanci, že přece jen někoho najde? Já bych třeba do toho vztahu nešla.

Napadá Vás, co mu poradit? Hlavně mi nepište, že to není moje starost. Není, ale kdysi mi hodně pomohl a taky to nebyla jeho starost, ale mě to vytáhlo z nějakých blbých životních situací. Tak se cítím trochu zavázaná mu zase já recipročně pomoct.

díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27477
18.10.20 11:21

Není to tvoje starost. Sama bych jako osamělá šedesátnice zadluženého chlapa nehledala a nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
18.10.20 11:25
@Anonymní píše:
Holky, kamarád (59) je rozvedený a teď ho opustila po roce a půl přítelkyně. Jsem vrba a chtěla bych mu pomoct (kdysi mi hodně pomohl, tak se cítím trochu zavázaná).

Kamarád si nasekal díky nemoci v manželství fakt velké dluhy, které asi už do konce života nesplatí (nevím, ale on moc aktivity nevyvíjí, takže asi ví, proč). Z nemoci mu zůstalo zdravotní omezení, takže je v ID. Některá omezení jsou bohužel viditelná a omezují ho na životě, stydí se za ně. Do té přítelkyně se moc zamiloval (snad prý byla dobrá v sexu - proč to vím, protože on má problémy, a tak to se mnou řešil, ale je to asi neřešitelné, nicméně jsou techniky, jakými jí to prý vynahradil). Opustila ho snad údajně kvůli tomu, že na ní tlačil. Jak kamaráda znám, umím si představit, že se k ní možná choval trošku direktivně - on to umí. Bohužel k výčtu toho, co ho limituje, patří i to, že nemá peníze. Takže asi partie nanic. A kamarád si chce dát inzerát a někoho si najít. Moc bych mu to přála, ale nevím, jestli je to reálné. Jestli by nebylo lepší ho nějak dovést k tomu, že by si měl uspořádat život sám a být rád sám se sebou. Což on není. Nebo má eanci, že přece jen někoho najde? Já bych třeba do toho vztahu nešla.

Napadá Vás, co mu poradit? Hlavně mi nepište, že to není moje starost. Není, ale kdysi mi hodně pomohl a taky to nebyla jeho starost, ale mě to vytáhlo z nějakých blbých životních situací. Tak se cítím trochu zavázaná mu zase já recipročně pomoct.

díky

Když to shrnu - handicapovaný invalidní důchodce bez peněz a potence, despota, 59 let.

Jestli mu chceš pomoct, tak ať se zbaví dluhů přes insolvenci s oddlužením, tuším, že u důchodců je tam zkrácená doba a snížené požadavky.
Pak má smysl hledat nějakou ženskou v jeho kategorii.

Teď by se podle mne chytaly snad jen ženské, které nemají ani kde bydlet. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
18.10.20 11:26

Nemocnej, bez peněz, dluhy nereší, upřímně nevím, co by mohl nabídnout. Přijde mi spíš, že chce na někoho pověsit, aby se mu lépe neslo „břímě jeho osudu“. A na to mu většina žen 50+ kašle (o mladší ani neuvažuju), ty uz jsou hodně chytrý na to, aby si na nohu neuvazovaly žádnou kouli. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
18.10.20 11:29

Stary a zadluzeny (nesplatitelne) chlap v ID s diktatorskymi sklony a erektilni dysfunkci, to chces.

Příspěvek upraven 18.10.20 v 11:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24102
18.10.20 11:30
@ontarova.stara píše:
Stary a zadluzeny (nesplatitelne) chlap v ID s diktatorskymi sklony a erktilni dysfunkci, to chces.

Ontar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.10.20 11:30

Naše Veličenstvo by ho pouze zaměstnalo jako topiče. Bohužel je nám to líto, ale muž, který by se vydržovati nechal opravdu není perspektivní partie do života. Takových jsou mraky. A pak se o něj ještě starat na stara kolena. Nikdo nemá být sám, ale vyhlídky má mizivé :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
18.10.20 11:31
@Mango_Lassi píše:
Ontar

Mas zajem? Napis zakladatelce, ty uz si muzes jen polepsit :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1721
18.10.20 11:34

Píšeš, že mu chceš pomoct. Jak si tu pomoc představuješ? Rozebiranim jeho „kvalit“ na internetu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17696
18.10.20 11:36

S tím si začne pouze megazoufalka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8870
18.10.20 11:39

Určitá pomoc by byla zařídit mu insolvenci.
Pak by snad nějaká ne moc chytrá, co potřebuje za každou cenu vztah, mohla naletět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
18.10.20 11:47

To je seznamovací inzerát??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13746
18.10.20 11:48

Nedovedu si predstavit, co za zenu by si s nim chtela zacit. Mozna kdyby se oddluzil. A taky by musel nalit cisteho vina hned. Ja si dovedu predstavit, ze by mel nejaky konicek, treba turistiku, kolo, kone nebo co ja vim, pro ktery by se zapalil s nejakou 60tnici, ale jestli je i zdravotne omezovan, tak nejspis dela velky kulovy.. No, vyhlidky pekne nema ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
18.10.20 11:51

Ja si teda neumim predstavit, ze by si nekoho mohl najit. Ale nerikala bych mu to. S inzeratem mu muzes pomoct a kdovi, treba zazraky se taky obcas deji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 11:53

On si řadu „mínusů“ samozřejmě nechce připustit - třeba to diktátorství - není takový ten echt diktátor na první pohled, ale umí to nenápadka do své řeči dát. Máte z něj pocit, že je to fajn skromný chytrý člověk, pak ale se nechá slyšet, že na okna mu přijde domů mladá holka a žehličku by nikdy nikdy nevzal do ruky. Uklízet mu snad taky chodí ta holka. Kolegyně bydlí vedle, tak to mám z první ruky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama