Myslím, že se psychicky hroutím, chci rozvod..

Anonymní
6.1.20 09:10

myslim, že se psychicky hroutím, chci rozvod..

Dobrý den,

jsme hrozně mimo, tak snad to bude mít hlavu a patu..

už delší dobu máme ve vztahu s mužem problém, dítě bylo neplánované, já neberu antiko kvůli zdrav. problemum a jednou jsme to přehnali s panáky a bylo, já skoro nepiju, takže to šlo rychle a nedali si pozor, dnes vím, že bych s ním dávno nebyla, byl nevyzrály a líný, ale v té době na tom nebyl až takto špatně..

ale narodil se nám syn a docela to šlo, snažil se, problém byl, že ráno nikdy nefungoval, ale tak nahrazoval to odpo..

když bylo synovi rok a půl, šli jsme do Rakouska za prací a tady se náš vztah totálně zničil, přestal uplně fungovat, začal hrát online hry, když měl volno, jen u toho seděl, po nocích vyhrával třeba do 2 ráno ve všední den, ve volnu i do4, protože m, á druhý den volno, ne? a vyspával třeba do 12 a to jsme ho musela tahat a neobešlo se to bez toho, jaká jsme neschopná kr*va apod..věčně nevyspalý, podrážděný,,na výlety jsme jezdili, ale stylem, že jsme vše zařizovala já a musela ho nutit, když jel, kazil to jak byl otrávený apod..dítě sám nikam nevezme, nevstane k němu..

syn tu už chodí do školky ma a 4 a čtvrt a ani do školky ho neodvede, chodíme oba kolem školky do práce, jenže když já musím být v práci dřív, musí syn jít dřív do školky, on vyspává,. nevstane, dítě neoblíkne..je k ničemu..

posledně jsme se synem jela na logoipedii, špatně mluví, patlá, není mu nic rozumět..nedali mi volno, takže jsme šla na půl 7 do práce do 9, pak letěla domů, aby muž šel do práce, bus mi jel v 9:34 a já přijdu v 9 a dítě neoblečené nic, tak spěchám, letíme do jiného města na logo, přijedeme v 13:00 a já musela zas do práce od 14:00 - 17:00 ale syn má v 15:00 kroužek manžel měl pauzu, dělá občas tak, že má 3,5 hodku pauzu odpo a večer jde na a la cart, je kuchař..ten kroužek je za barákem a trvá hodinu a on ho nevzal, že v pauze nic nedělá, šlo o vyjímečný případ, nikdy nechodí, ale přece mě musí vystřídat, když já jdu do práce nebo onemocním??

jemu to přijde normální, já lítám všude, nemocná..pre není nikdo..a on jen řekne, tvoje volba, lež..jenže kdo nakoupí, uvaří, obstará dítě? taky bych ráda ležela, ale on nefunguje, vše je mu jedno..

a jeho matka ho v tom podporuje, chudál, má těžkou práci, at si odpočine, co od nej chci..už nic, ale v těchto vyjímečných situacích? tak jsme divná?

ted jsme byli u tchýně 5 dní, manžel má ted 3 týdny neplacené volno, jde pomáhat na 3 dny s cateringem jeho kamarádovi, ale hodil si to na 3 týdny, že si něco musí zařídit, bla bla..chce volno prostě..ok, nemá to vyřešené v práci, nemá vyřešen pracák tady, pojištění, ale já jsme hysterka..já mám půl uvazek a z mého platu nevyžijem v unoru..uspory máme na auto, jak se do nich sáhne, zas nebude akvůli čemu? že on je neschopný?

na mě se sesypali jak on, tak tchýně, že hysterčím a pořád něco řeším, že at si uděla volno, když chce, doprčic jaký volno?? má rodinu nemáme moc financí, jaký volno? kdo nám zaplatí v unoru nájem?? auto tu potřebujeme, je to vesnice..bus tu jezdí 1× za hodinu..naše staré auto je ve šrotu..já šetřím každou kačku a on takhle? to jsme si vyslechla, že jsme neschopná, že závidim volno, že on tam bude přece pracovat, ty 3 dny.. :roll: původně mě měl nechat odpočinout, ale ani tuk, všude s dítětem lítám já..

poslední 2 dny ho bolí v krku, ale k doktorovi nešel, tak ležel, ok..přijedem domů a mám to taky, mám dnes 37,8 a bolí mě v krku a hlava, říkám, tak odpo se vystřídáme já si musim taky odpočinout..není tu žádný nákup, včera jsme přijeli, prázdná lednice, dnes je tu svátek, všude zavřeno, musí se dojet do druhého města, tam je taková večerka..já koupila jen něco cestou včera a on, že bude celý den ležet a já říkám a co já? já jdu zítra do práce, on má už volno a ve středu jede zpět do česka..já se potřebuji vyležet, ta práce je fyzicky náročná, budu tu sama na dítě a nedá mi ani minutu..sobec..

a poslední kapka, že syn je vždy po příjezdu babičky či odjezdu od ní hrozně nevychovaný, ona mu vše dovolí a manžel taky, aby byl klid..je to spratek, vychovau nás nula, jsme jediná kdo se snaží, ale hážou mi klacky pod nohy, spát si má chodit kdy chce, jíst co chce, je drzý..já se snažím, a le když něco zakážu, on hned dej mu už pokoj, nejí u stolu, proč..a ted včera po mně hodil knihu! a ukázal mi pěst a smál se, že babička s tátou říkali, že máma je blbá, mně bylo do pláče, cesta včera byl horor, co syn vyváděl a muž mě je zle, postarej se sama, tak já kufry, batoh a dítě co na nadraží mělo záchvat vzteku, že už nikam nejede, vlaky jsou fuj..a ležel a kopal do mě!

přijedem domů a pokračování, on blbě mluví a já mu říkám, že je zlobivý a že takto už to dál nejde, že doma se bude chovat normálně,. spát chodit včas, jíst co dostane a u stolu, žádný sladký..a on, že je hovný jako hodný..a manžel to znělo jako hono azačal ho učit to slovo, nechápu, on je asi retardovaný..a naučil a syn hono, hono, říkám přestan to se neříká, jdi si uklidit hračky a on hono a smál se tomu..a manžel? haha, hrozná sranda, prý mám být ráda, že řekl srozumitelné slovo, takže on se chová jak se chová a ještě bude sprostý?? a je mu to přijde vtipný?? mě bouchly nervy a vzala jsme vařečku a dostal na zadek a syn jak byl v ráži a myslel si, že má v tatovi oporu a sranda ji po mně hodil, já se zvedla a odjela pryč a přijela ž večer, sami bordel, dátě nespalo..

a dnes zase, že máma je zlá, já už nemůžu, dělám co je v mých silách, ale tohle nejde..já už ani nevim co dělat, jak syna napravit, problem je v manželovi a tchýni, oni jsou asi retardovaní..a odnese to syna nejvíc..já už ani nemám sil, když odejdu, stejně na něj budou mít vliv..uvažuji, že se vrátím do česka, mám možnost mini bytu po kamarádce za 7500, je to mini garsinečka, ale stačilo by..jenže ten odjezd, první byt, pak školku apráci a jak to dát dohromady? co dřív zařídit, jaká je šance na školky v česku během roku, nejlépe na logopedické? a jak vyčešit tu výchovu? představa, že si ho muž bere na víkned a přijede takto zprasený od nich, ja už nevim, nejraději bych odešla od všech a řila někde sama, jsme totálně vyhořelá, nemám sílu už ani brečet..nějaké finance mám, které použiji místo na auto, půl dám jemu..jak je to s nábytkem? nebudu ho potřebovat, říkala sjme si, že ho prodám a když on nebude chtít, může to odkoupit, či jak se toto řeší? přece neodjedu s kufrem a nenechám mu tu vše a já to nepotřebuji..

jako jsme rozhodnutá jít pryč, jen prostě mi to nemyslí, jsme uplně mimo, ještě jak je mi zle..v práci tu musím dát vypoved, cca měsíc..pracák snad bude ok v česku, bydlení zjistim od kdy by bylo..mít nějaké peníze do zaříku, požádat o rozvod, najít školku, práci, logopeda..s čím byste začaly dřív, obvolat školky, zda je někde místo? já mám v hlavě uplně nic..totálně vyštavená..nikoho tu nemám, takže..ted se jen upínám, že ve st vypadne a bude tu alespon klid..

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
6.1.20 09:12

Jen ještě k tomu chování..jak jde o mě, je to k smíchu, jak je syn zlobivý a jedná se o něj, bud odejde a nechá mě v tom, že on to řešit nebude, nebo na něj jen řve a je až fakt hnusný, sprostý..je to buran a jak hraje ty hry, začal být i agresivní, jednou jsme mu to vzteky vypla, potřebovala jsme spát a ve 3 ráno tu pořád nahlas mluvil a dal mi facku..takže odejít je jasná volba, ale bojim se, jak a co se synem? jak zmírnit ten vliv na něj, jak ho dát dohromady, já už ani nevím od čeho začít, neposlechne v ničem..jsme z toho fakt zoufalá..

• Nahlásit
  • Citovat
5634
6.1.20 09:52

Porodila sis dite s dementem tak neses a jeste poneses nasledky. Ale zadna kase se neji tak horka, jak se uvari. Vrat se do cr at jses od nej co nejdal ale bacha, musi vedet kde jste, jinak Te muze obvinit z unosu ditete.
Tady muzes brat podle prijmu a nakladu na bydleni prispevek na bydleni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5634
6.1.20 09:53

No a na syna bud v klidu dusledna, nesmis ustupovat kdyz zlobi. On se to nauci ze mu davas hranice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2731
6.1.20 10:03

No máš Teda naloženo. :hug: přemýšlela jsem o tom, co bych asi dělala já. Napřed bych asi začala žít tak, jako už bych sama byla. Přestala bych se o něj starat, obracet se na něj, a začala bych si připravovat odchod. Otázkou je kam, protože jestli se odstehujes daleko, nemusí ti to on povolit a myslím si, že ti udělá že života peklo. On i jeho buranska rodina. Máš doma dvě děti. Bude to jen horší. Nemůžeš požádat o pomoc někde tam u vás?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 10:06

Už jsem četla tvé stížnosti na manžela nějaký ten měsíc zpět, tak to nebudu číst, protože předpokládám, že se nic zásadního nezměnilo. Podle mě bys určitě neměla zůstávat ve vztahu k člověku, který k tobě nemá respekt).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
6.1.20 10:10

No holka, takový život, tak to je mazec. Už bych s takovým kreténem dávno nebyla. Z děcka vychová stejnýho hulváta jako je sám- pokud s ním zůstaneš.

Bohužel, žádnou pratktickou radu nemám, ale jeden známý se rozvedl, manželka se s dětma odstěhovala 150 km daleko. Ten známý má auto a jezdí to dvě hodiny tam, dvě hodiny zpět. Moc nadšený z toho není, nejen z důvodu finančních, ale i časových. Než skončí v pátek v práci, jsou čtyři odpoledne, než si děti doveze domů, je skoro devět večer. A v neděli aby vyrazil ve čtyři odpoledne zase tam. Takže já, kdybych chtěla co nejvíc omezit styk s bývalým a jeho rodinou, odstěhovala bych se co nejdál od něho. Když nemá auto, bude těžké pro něj zajištění odvozu/dovozu. Taky bych si pro rozhodování soudu ve věci úpravy styku s dítětem zajistila důkazy o tom, že je manžel gembler. Ale vzhledem k tomu, jaký nyní projevuje o syna zájem, nedivila bych se, že o setkávání s ním ani nebude stát..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 10:13

No, pryc si mela byt uz davno, nemuselo to dojit tak daleko, kazdopadne na to uz je pozde. O manzela bych se prestala starat, resila bych jen dite a sebe a vse pripravovala k odchodu. Pokud uz mas kam jit a mas i uspory, vyresila bych odchod hned. Zjistila si jak odejit aby se to nebralo jako unos, kdyz pujdete pres hranice :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 10:16

@nakreslenypanacek to je porad ta stejna co chtela odejit uz minule? Jen nevedela jak s urady? No jestli jo tak evidentne skoda slov :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 10:21

@nakreslenypanacek dělám co můžu, nejde jen tak odejít z ciziny s dítětem a tady to neutáhnu, když on nebude fungovat, nikoho tu nemám..našla jsme si bydlení v čr, v praze za 7500 garsonečka, je to fakt pidi, ale stačilo by, jen čekám, kdy mi známá napíše od kdy by to bylo, dle toho podám tady výpoved, v čr bych měla mít podporu vypočítanou odtud, ještě zjistim, abych měla nárok, zatím to vypadá, že tu musim vydržet do dubna v práci, zorganizuji přesun, musim najít školku, hned pak práci, fakt se snažím, snažím se to udělat v klidu a neutect, abych nemusla řešit problémy s dítětem a tahanicemi, že on a jeho rodina mi budou dělat peklo a chtít mi dítě vzít..i když někdy jsme ve stavu, že už mám tak dost, že si říkám, že to vzdám a budu sama, jenže nemůžu a nechci, ale je to těžké, jsme tu uplně sama, nikoho nemám, rodinu svoji taky nemám, ted ten odchod snad klapne a na jak=é diskuze narážíš, já kdysi založila jen jednu, že mi muž nepomáhá, ale nijak extra jsme tam o sobě nic nepsala..další věc je, že mjsim vydržet, abych měla nárok na podporu, takže tu musím zustat a zvladla ten začátek, než si najdu práci v česku, tady se odstěhovat nemůžu, jsme na vesnici, nic tu neni, když odejdu jinam, zas nemám školku a práci, bydlení tu jiné není a když je, tak za hranicemi toho co uplatím.. :nevim: vím, že si za to můžu sama, ale prostě jednoduše odejít hned nejde..a dřív to bylo jiné, ale takový až takový nebyl, dle mě to dostdělají to, že propadl hrám, změnil se, líný byl vždy, ale nikdy agresivná a hulvát, chyba byla jít do zahraničí, ted to vím, kdybych uměla vrátit čas, jenže neumím..

• Nahlásit
  • Citovat
1778
6.1.20 10:26

Zakladatelko, JE MI TO LÍTO, CO PROŽÍVÁŠ :srdce: Ale myslím, že už víš, co chceš, protože už víš, co nechceš. Na toto se teď soustřeď. Nejhorší je stav, kdy člověk současně chce i nechce, ale to už máš teď za sebou - aspoň mně to tak připadá.

Takže teď je to „jenom“ o tom, udělat si plán a jít krok za krokem, tam kam dojít považuješ pro sebe a dítě za správné.

Obvykle pomohou rodiče, příbuzní, kamarádi, spolupracovníci. Všude jsou lidé, tak se na ně obrať a o pomoc je požádej. Leccos si můžeš i předem vykorespondovat s úřady. Soustřeď se na cíl a náhle budeš mít zpátky všechny svoje síly. PŘEJI TI NÁVRAT TVÝCH SIL :srdce:

Teď to čtu, že už jsi na všem udělala hodně práce!!! To zvládneš. Ničeho nelituj. Je to tvoje životní zkušenost, a za tu poděkuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
6.1.20 10:29

Hlavně už to rozsekni. Někde se začít musí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 10:32
@Anonymní píše:
@nakreslenypanacek dělám co můžu, nejde jen tak odejít z ciziny s dítětem a tady to neutáhnu, když on nebude fungovat, nikoho tu nemám..našla jsme si bydlení v čr, v praze za 7500 garsonečka, je to fakt pidi, ale stačilo by, jen čekám, kdy mi známá napíše od kdy by to bylo, dle toho podám tady výpoved, v čr bych měla mít podporu vypočítanou odtud, ještě zjistim, abych měla nárok, zatím to vypadá, že tu musim vydržet do dubna v práci, zorganizuji přesun, musim najít školku, hned pak práci, fakt se snažím, snažím se to udělat v klidu a neutect, abych nemusla řešit problémy s dítětem a tahanicemi, že on a jeho rodina mi budou dělat peklo a chtít mi dítě vzít..i když někdy jsme ve stavu, že už mám tak dost, že si říkám, že to vzdám a budu sama, jenže nemůžu a nechci, ale je to těžké, jsme tu uplně sama, nikoho nemám, rodinu svoji taky nemám, ted ten odchod snad klapne a na jak=é diskuze narážíš, já kdysi založila jen jednu, že mi muž nepomáhá, ale nijak extra jsme tam o sobě nic nepsala..další věc je, že mjsim vydržet, abych měla nárok na podporu, takže tu musím zustat a zvladla ten začátek, než si najdu práci v česku, tady se odstěhovat nemůžu, jsme na vesnici, nic tu neni, když odejdu jinam, zas nemám školku a práci, bydlení tu jiné není a když je, tak za hranicemi toho co uplatím.. :nevim: vím, že si za to můžu sama, ale prostě jednoduše odejít hned nejde..a dřív to bylo jiné, ale takový až takový nebyl, dle mě to dostdělají to, že propadl hrám, změnil se, líný byl vždy, ale nikdy agresivná a hulvát, chyba byla jít do zahraničí, ted to vím, kdybych uměla vrátit čas, jenže neumím..

Já ti nic nevyčítám a vem si času, kolik potřebuješ, než od něj a jestli odejdeš… Z vlastní zkušenosti vím, že tyhle věci jako bydlení apod. jsou poddružné a všechno se dá vyřešit a rychle, když je ve hře vlastní důstojnost a psychická pohoda. Nic víc než vlastní spokojenost a ve tvém případě zároveň spokojenost vlastního dítěte není, to je můj pohled. Každý je ale v jiné situaci a řeš to přesně tak, jak je pro tebe nejlepší a jak dokážeš… Jinak mi v paměti uvízlo to Rakousko a že tvůj manžel hrál pořád hry a choval se k tobě hrozně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
6.1.20 10:40

Manzel souhlasi s tim, abys odesla s ditetem do CR?
Hlavne to dite nebij, jinak o nej muzes prijit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 10:43

@nakreslenypanacek já vím, děkuji..ono je to ale složitě, bez penez, lověk nemá moc uspor, tak na kauce, něco do začátku než se vyběhají uřady, než bude školka a práce, v té době jsme neměla nic, takže leda azylák a to jsme se bála,. že už bych se nezvedla..ted mám něco pošetřeno, ne moc, ale něco jo..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama