Reklama

Myslíte někdy na starou lásku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 09:09
Myslíte někdy na starou lásku?

Ahoj holky, stává se vám to taky?
Mám úžasného manžela, chceme rodinu, dals bych za něj život, jak ho miluju…ale občas se neubráním myšlenkám na svou starou romanci, je to cca 6 let zpět, hrozně mi ublížil (byl to první kluk, kterého jsem měla ráda a on semnou dost zametal) a pomohl mi z toho až můj nynější muž. Vím, že ke svému bývalému nic necítím, ale občas se myšlenkám na něj neubráním, sem tam mu juknu na Facebook apod. Příští víkend se uvidíme po hrozně dlouhé době na akci, kterou pořádá můj dobrý kamarád a já z toho mám strach a zároveň se těším…
:pocitac: :zed: :hug:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 2969 příspěvků 14.04.18 09:18

Mě náhodné setkání s první láskou naopak pomohlo se od něj odpoutat. Je pravda, že já s ním neměla vztah, byla jsem zamilovaná puberťačka a on asi o 15 let starší, ale v hlavě mi strašil dost dlouho. Po asi 5 letech, co jsem už byla s mým mužem, jsem ho potkala a vůbec nic, jenom hrozně zestárl. Hrozně jsem se bála, co se stane když ho náhodou potkám (jsme ze stejného města), a nakonec to byl on kdo začal konverzaci a já zjistila, že s ním můžu mluvit jako s jakýmkoli jiným známým.

mrav
Extra třída :D 14150 příspěvků 14.04.18 09:33

Myslím, ale už jsme každý někde jinde." Jizvy a šrámy z ran už jsou ty tam, plamínky v očích patří vzpomínkám"… :mavam:

Venetia
Hvězda diskuse 35036 příspěvků 14.04.18 09:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, stává se vám to taky?
Mám úžasného manžela, chceme rodinu, dals bych za něj život, jak ho miluju…ale občas se neubráním myšlenkám na svou starou romanci, je to cca 6 let zpět, hrozně mi ublížil (byl to první kluk, kterého jsem měla ráda a on semnou dost zametal) a pomohl mi z toho až můj nynější muž. Vím, že ke svému bývalému nic necítím, ale občas se myšlenkám na něj neubráním, sem tam mu juknu na Facebook apod. Příští víkend se uvidíme po hrozně dlouhé době na akci, kterou pořádá můj dobrý kamarád a já z toho mám strach a zároveň se těším… :pocitac: :zed: :hug:

Pořád…na to se nedá zapomenout…ta pravá láska je jen jednou za život

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 14.04.18 10:04

Mé lásky byly platonické vždy, vzpomínám často…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 10:16

Ja myslim na vsechny sve byvale. Ale jen na ty sexualni casti. A na fb se na ne taky podivam, ze zvedavosti.

samá práce
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 14.04.18 10:27

Jak jsem ochutnal marinovaný maso na grilu, hned jsem věděl, že to je láska na celý život. Kdykoliv si na tu lásku vzpomenu, když mám před sebou rizeto, těstoviny či jinou chamrať. ;)

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 14.04.18 10:53

Taky si vzpomenu. A po 10 letech jsme se před nějakou dobou potkali, měla jsem z něj rozklepaný kolena jako kdysi v 18 a pak měsíc plnou hlavu :D
Kdyby zestárnul, ztloustnul, cokoliv, ale vypadal stejně dobře, ne-li líp než před 15 lety :D Jo, holt, to je asi jedinej chlap co mě snad bude brát celej život :mrgreen: Ale mám v životě jiné starosti, než myslet na první lásku, takže si sem tam na něj vzpomenu a jedeme dál :D

Ketris
Echt Kelišová 9298 příspěvků 14.04.18 10:54

Obcas si vzpomenu, ale nijak neresim :kytka:

Jagwa
Kecalka 199 příspěvků 14.04.18 11:00

Tak jednou za půl roku jdeme na pivo. A já se vždycky přesvědčím o tom, že ukončit to byl dobrý nápad :lol:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 14.04.18 11:22

Nemyslím.. mě ty ženy hlavně časem přestanou úplně přitahovat, tak nemám na co vzpomínat :)

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 14.04.18 11:54

Zaspominat si je krasne. Je to utek od reality. Dobre ze se uvidite aspon zjistis ze je Ti lib bez neho.

vejilka
Závislačka 4360 příspěvků 14.04.18 12:14

Taky si vzpomenu na první lásku, myslím, že je to normální. Pokud tedy v tom není nic víc

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama