Myslíte někdy na starou lásku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 09:09
Myslíte někdy na starou lásku?

Ahoj holky, stává se vám to taky?
Mám úžasného manžela, chceme rodinu, dals bych za něj život, jak ho miluju…ale občas se neubráním myšlenkám na svou starou romanci, je to cca 6 let zpět, hrozně mi ublížil (byl to první kluk, kterého jsem měla ráda a on semnou dost zametal) a pomohl mi z toho až můj nynější muž. Vím, že ke svému bývalému nic necítím, ale občas se myšlenkám na něj neubráním, sem tam mu juknu na Facebook apod. Příští víkend se uvidíme po hrozně dlouhé době na akci, kterou pořádá můj dobrý kamarád a já z toho mám strach a zároveň se těším…
:pocitac: :zed: :hug:

Reakce:

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 14.04.18 09:18

Mě náhodné setkání s první láskou naopak pomohlo se od něj odpoutat. Je pravda, že já s ním neměla vztah, byla jsem zamilovaná puberťačka a on asi o 15 let starší, ale v hlavě mi strašil dost dlouho. Po asi 5 letech, co jsem už byla s mým mužem, jsem ho potkala a vůbec nic, jenom hrozně zestárl. Hrozně jsem se bála, co se stane když ho náhodou potkám (jsme ze stejného města), a nakonec to byl on kdo začal konverzaci a já zjistila, že s ním můžu mluvit jako s jakýmkoli jiným známým.

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 18141 příspěvků 14.04.18 09:33

Myslím, ale už jsme každý někde jinde." Jizvy a šrámy z ran už jsou ty tam, plamínky v očích patří vzpomínkám"… :mavam:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 36676 příspěvků 14.04.18 09:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, stává se vám to taky?
Mám úžasného manžela, chceme rodinu, dals bych za něj život, jak ho miluju…ale občas se neubráním myšlenkám na svou starou romanci, je to cca 6 let zpět, hrozně mi ublížil (byl to první kluk, kterého jsem měla ráda a on semnou dost zametal) a pomohl mi z toho až můj nynější muž. Vím, že ke svému bývalému nic necítím, ale občas se myšlenkám na něj neubráním, sem tam mu juknu na Facebook apod. Příští víkend se uvidíme po hrozně dlouhé době na akci, kterou pořádá můj dobrý kamarád a já z toho mám strach a zároveň se těším… :pocitac: :zed: :hug:

Pořád…na to se nedá zapomenout…ta pravá láska je jen jednou za život

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 999 příspěvků 14.04.18 10:04

Mé lásky byly platonické vždy, vzpomínám často…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 10:16

Ja myslim na vsechny sve byvale. Ale jen na ty sexualni casti. A na fb se na ne taky podivam, ze zvedavosti.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 14.04.18 10:27

Jak jsem ochutnal marinovaný maso na grilu, hned jsem věděl, že to je láska na celý život. Kdykoliv si na tu lásku vzpomenu, když mám před sebou rizeto, těstoviny či jinou chamrať. ;)

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 14.04.18 10:53

Taky si vzpomenu. A po 10 letech jsme se před nějakou dobou potkali, měla jsem z něj rozklepaný kolena jako kdysi v 18 a pak měsíc plnou hlavu :D
Kdyby zestárnul, ztloustnul, cokoliv, ale vypadal stejně dobře, ne-li líp než před 15 lety :D Jo, holt, to je asi jedinej chlap co mě snad bude brát celej život :mrgreen: Ale mám v životě jiné starosti, než myslet na první lásku, takže si sem tam na něj vzpomenu a jedeme dál :D

Ketris
Echt Kelišová 9457 příspěvků 14.04.18 10:54

Obcas si vzpomenu, ale nijak neresim :kytka:

Jagwa
Kecalka 217 příspěvků 14.04.18 11:00

Tak jednou za půl roku jdeme na pivo. A já se vždycky přesvědčím o tom, že ukončit to byl dobrý nápad :lol:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 14.04.18 11:22

Nemyslím.. mě ty ženy hlavně časem přestanou úplně přitahovat, tak nemám na co vzpomínat :)

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 14.04.18 11:54

Zaspominat si je krasne. Je to utek od reality. Dobre ze se uvidite aspon zjistis ze je Ti lib bez neho.

vejilka
Závislačka 4601 příspěvků 14.04.18 12:14

Taky si vzpomenu na první lásku, myslím, že je to normální. Pokud tedy v tom není nic víc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >