Myslíte někdy na starou lásku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.04.18 09:09
Myslíte někdy na starou lásku?

Ahoj holky, stává se vám to taky?
Mám úžasného manžela, chceme rodinu, dals bych za něj život, jak ho miluju…ale občas se neubráním myšlenkám na svou starou romanci, je to cca 6 let zpět, hrozně mi ublížil (byl to první kluk, kterého jsem měla ráda a on semnou dost zametal) a pomohl mi z toho až můj nynější muž. Vím, že ke svému bývalému nic necítím, ale občas se myšlenkám na něj neubráním, sem tam mu juknu na Facebook apod. Příští víkend se uvidíme po hrozně dlouhé době na akci, kterou pořádá můj dobrý kamarád a já z toho mám strach a zároveň se těším…
:pocitac: :zed: :hug:

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2869 příspěvků 14.04.18 09:18

Mě náhodné setkání s první láskou naopak pomohlo se od něj odpoutat. Je pravda, že já s ním neměla vztah, byla jsem zamilovaná puberťačka a on asi o 15 let starší, ale v hlavě mi strašil dost dlouho. Po asi 5 letech, co jsem už byla s mým mužem, jsem ho potkala a vůbec nic, jenom hrozně zestárl. Hrozně jsem se bála, co se stane když ho náhodou potkám (jsme ze stejného města), a nakonec to byl on kdo začal konverzaci a já zjistila, že s ním můžu mluvit jako s jakýmkoli jiným známým.

Uživatel je onlinemrav
Echt Kelišová 8243 příspěvků 14.04.18 09:33

Myslím, ale už jsme každý někde jinde." Jizvy a šrámy z ran už jsou ty tam, plamínky v očích patří vzpomínkám"… :mavam:

Venetia
Vesmírná mluvilka 32977 příspěvků 14.04.18 09:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, stává se vám to taky?
Mám úžasného manžela, chceme rodinu, dals bych za něj život, jak ho miluju…ale občas se neubráním myšlenkám na svou starou romanci, je to cca 6 let zpět, hrozně mi ublížil (byl to první kluk, kterého jsem měla ráda a on semnou dost zametal) a pomohl mi z toho až můj nynější muž. Vím, že ke svému bývalému nic necítím, ale občas se myšlenkám na něj neubráním, sem tam mu juknu na Facebook apod. Příští víkend se uvidíme po hrozně dlouhé době na akci, kterou pořádá můj dobrý kamarád a já z toho mám strach a zároveň se těším… :pocitac: :zed: :hug:

Pořád…na to se nedá zapomenout…ta pravá láska je jen jednou za život

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 14.04.18 10:04

Mé lásky byly platonické vždy, vzpomínám často…

Anonymní  14.04.18 10:16

Ja myslim na vsechny sve byvale. Ale jen na ty sexualni casti. A na fb se na ne taky podivam, ze zvedavosti.

samá práce
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 14.04.18 10:27

Jak jsem ochutnal marinovaný maso na grilu, hned jsem věděl, že to je láska na celý život. Kdykoliv si na tu lásku vzpomenu, když mám před sebou rizeto, těstoviny či jinou chamrať. ;)

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 1 inzerát 14.04.18 10:53

Taky si vzpomenu. A po 10 letech jsme se před nějakou dobou potkali, měla jsem z něj rozklepaný kolena jako kdysi v 18 a pak měsíc plnou hlavu :D
Kdyby zestárnul, ztloustnul, cokoliv, ale vypadal stejně dobře, ne-li líp než před 15 lety :D Jo, holt, to je asi jedinej chlap co mě snad bude brát celej život :mrgreen: Ale mám v životě jiné starosti, než myslet na první lásku, takže si sem tam na něj vzpomenu a jedeme dál :D

Ketris
Echt Kelišová 9167 příspěvků 14.04.18 10:54

Obcas si vzpomenu, ale nijak neresim :kytka:

Jagwa
Kecalka 138 příspěvků 14.04.18 11:00

Tak jednou za půl roku jdeme na pivo. A já se vždycky přesvědčím o tom, že ukončit to byl dobrý nápad :lol:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 14.04.18 11:22

Nemyslím.. mě ty ženy hlavně časem přestanou úplně přitahovat, tak nemám na co vzpomínat :)

rena621
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 14.04.18 11:54

Zaspominat si je krasne. Je to utek od reality. Dobre ze se uvidite aspon zjistis ze je Ti lib bez neho.

vejilka
Závislačka 4265 příspěvků 14.04.18 12:14

Taky si vzpomenu na první lásku, myslím, že je to normální. Pokud tedy v tom není nic víc

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama