Reklama

Myslíte někdy na svou první lásku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 13:09
Myslíte někdy na svou první lásku?

Ahoj holky, raději anonymně. Chtěla bych vědět, jak to je u vás a spíš se trošku vypsat. Manželovi to samozřejmě říct nemohu. Žiji s manželem 4 roky, máme dítě, plánujeme druhé a žijeme pohodový život. S mým ex nejsem 5 let, byli jsme spolu 3 roky, byla to moje první láska, první bydlení s ním, můj vážný vztah. Mě bylo 20,jemu 28let. Já jeho první samozřejmě nebyla. Rozešli jsme se, že jsme si nerozuměli. Neklapalo nám to ve více věcech. Tenkrát mě to hrozně bolelo a trápila jsem se skoro rok.Po rozchodu jsme se neviděli. Píšeme si vždy max. k narozeninám, svátku, vím že občas ex sonduje u mých kamarádek, ale nic zvláštního. Před dvěmi dny mi napsal kvůli naprosté blbosti.Tak jsem mu odepsala a on mi za chvilku volal.Prej chtěl vědět jak se mám, co zrovna dělám a povídali jsme si převážně o všedních věcech skoro půl hodiny. Nechtěla bych ho zpátky, jsem takhle spokojená, on má taky rodinu a snad je také šťastný. Ale ty dva dny jsem z toho nějaká špatná. Často na něj myslím, spíš jak bych ho ráda viděla jentak, i když zároveň nechci. Koukám často na tel, i když od té doby se zas neozval. A já bych chtěla, aby mě to zas přešlo :( Mám fajn chlapa, nechci vzpomínat na svého ex. Máte to některá taky tak?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 47404 příspěvků 25.11.17 13:23

Tak vzpomenu si na svýho ex, byli jsme spolu 7 let. Ale neudržuji s ním žádný kontakt, nemám proč.

Tableta
Závislačka 4016 příspěvků 25.11.17 13:34

Nevzpomenu si ani na prvniho, ani na jinyho. Nerada se totiz babram v minulosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 13:36

@Tunrida @Tableta Tak to jste mě moc holky neuklidnily :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 13:37

Mam to uplne stejne… jen uz jsme se fyzicky nevideli pres 7 let. Asi pred rokem se on rozesel s nextkou a psal mi o neco casteji ( vcetne sypani popela na hlavu, jak ze mohl byt tenkrat tak blby - za nasim rozchodem byla jedna spolecna „kamaradka“)… taky na nej obcas myslim ( vzdycky je obdobi kdy vubec a pak zase i nekolik tydnu pomerne intenzivne) a predstavuju si, jaky zivot bychom asi vedli spolu… ale mam rozum. Mam dobreho chlapa a 3 uzasny deti… takze se snazim kontakt minimalizovat. Odepisu mu, kdyz napise on ale sama mu nepisu… a osobni setkani striktne odmitam. Bylo by to jen prilevani oleje do ohne… a uprimne mam strach, k cemu vsemu by mohlo vest…

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 25.11.17 13:39

Hmm. Moje první láska trvala od 17 do 20 let. Takže také 3 roky. A ano, vzpomenu si, ale vím, že rozchod byl to nejlepší, co se mohlo stát. On se občas snažil o kontakt, psal mi, že by se rád sešel a pokecal, ale já nemám ani chuť a ani důvod s ním někam chodit nebo si s ním dopisovat :) Takže tak. Mám super chlapa, čekáme miminko, ale tenhle názor jsem měla i ještě dlouho předtím :)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 25.11.17 13:41
@Anonymní píše:
Píšeme si vždy max. k narozeninám, svátku, vím že občas ex sonduje u mých kamarádek, ale nic zvláštního. Nechtěla bych ho zpátky, jsem takhle spokojená.
Ale ty dva dny jsem z toho nějaká špatná.

Smaž číslo, zruš kontakty. Tohle nemá žádný smysl :) Jakýkoliv „vztah“, kde se akorát přeje dvakrát do roka, v podstatě neexistuje, ten člověk je ti v životě k ničemu a sama říkáš, že ho nechceš…
Vymazat, zablokovat a ono tě to pustí hodně rychle ;)

Neříkám to jako univerzální recept, ale ve vašem případě bych se fakt nerozpakovala. :mavam:

whooro
Kecalka 192 příspěvků 25.11.17 13:42

Nedelej to, kontakt s nim nevyhledavej a az ti zavola, napise, dej mu najevo, ze to tak neni spravne. Pusobis citlive, nostalgicky vzpominas, rozhodis si soucasny vztah a bude te to cele bolet. Ted to taky boli, ale jestli se s nim zacnes vidat vic, bude to horsi. Mam zkusenost.. :srdce: :hug:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 25.11.17 13:44
@whooro píše:
a az ti zavola, napise, dej mu najevo, ze to tak neni spravne.

Ale proč? :nevim: Ono „ach, to co děláme, není správné“ je taky signál, že je něco neukončeného a nedořešeného a mohlo by to vést někam dál.
Takovýhle telefonát ani nedopustit je naprosto jasný signál, že je to „špatně“ a dít se to nebude. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 13:50
@whooro píše:
Nedelej to, kontakt s nim nevyhledavej a az ti zavola, napise, dej mu najevo, ze to tak neni spravne. Pusobis citlive, nostalgicky vzpominas, rozhodis si soucasny vztah a bude te to cele bolet. Ted to taky boli, ale jestli se s nim zacnes vidat vic, bude to horsi. Mam zkusenost.. :srdce: :hug:

Ty ses vídala s ex? Já se s ním vidět nechci.Ani bych s ním nešla na kávu, kvůli tomu, že by se mi vše vrátilo. Je pravda, že dva roky po rozchodu jsme se několikrát viděli, přišel za mnou třeba do práce pokecat a byla jsem z toho taky špatná. Tenkrát se asi po měsíci, co jsme se rozešli, tak se více vtíral, ale já byla už odměřená. Nepřineslo by to nic dobrého. Člověk po čase pak vzpomíná převážně na to dobré. Nechtěla bych ho zpátky ani teď, jsem z toho jen nějaká mimo a mám výčitky vůči manželovi, že myslím na jiného :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 13:55

Ano a ublizila jsem mu a moc mě to mrzí a už uplynuly roky ale já furt nevím jestli mu mám napsat nebo ne :,( :zed:

Tableta
Závislačka 4016 příspěvků 25.11.17 13:55
@Anonymní píše:
@Tunrida @Tableta Tak to jste mě moc holky neuklidnily :lol:

pokud je to jen u myslenek, tak nevysiluj :jazyk: myslim ze to tak ma spousta zen i muzu

Klopotkova
Echt Kelišová 7567 příspěvků 25.11.17 14:16

Na svou první lásku, se kterou jsem byla 8 let vůbec nemyslím, jako ano, při určitých situacích si jej vybavím, ale je mi dnes úplně jedno.
Dlouho nám to nevyhovovalo, já jsem se chtěla rozejít, on ne, byla jsem mladá a vždy mě ukecal a já jsem jej začala podvádět, nevzpomínám na to období ráda.
Svatá nejsem ani dnes, ale těch promarněných let s ním někdy lituji. Nechovám k němu ale žádnou zášť je mi tak nějak jedno.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 25.11.17 14:23

Ano, chodi ke mne na navstevu, piseme si, a tak. Mame spolecnyho psa, takze nekdy chodi vencit, nebo si ho bere k sobe, kdyz jsem treba nekde pryc. Nevidame se casto, je to max. 1× do mesice a stoprocentne vim, ze to mezi sebou mame uplne doreseny. Nejsme spolu skoro dva roky, ale mame se radi, nespime spolu zasadne od konce vztahu, nechapu, proc bych ho mela uplne vyhazovat ze svyho zivota, kdyz jsme spolu celkem dost let stravili. Nicmene - rozchod prisel z moji strany a vztah delsi dobu nefungoval. Pak jsme se nevideli asi mesic, samozrejme to zezacatku nebylo lehky, ale pak si to sedlo. Nemam proc mit v sobe zast k cloveku, kteryho jsem kdysi milovala.

whooro
Kecalka 192 příspěvků 25.11.17 14:39

Joo.. vidala, myslela jsem si, jak to zvladnu, ze jsem naprosto v pohode, silna a nezvladla, zacly takove ty myslenky coby, kdyby… byl milej, milejsi, nez driv a ja zacla byt oskliva na toho sveho doma :roll: prirozeny vyvoj.. a odpoutat se od toho vseho a doma dat vse do poradku, nic jednoducheho. Chce to vedet, co clovek vlastne chce a hlavne, co nechce dopustit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >