Myslíte si, že v tom vážně může být láska?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 21:23
Myslíte si, že v tom vážně může být láska?

Dobrý den.
Chtěla bych znát vás názor na tuhle situaci. Zjistila jsem, že dcera mých kamarádů má vztah s mužem, mezi nimi je vážně extrémní věkový rozdíl. Jejich dceři je 18 a jemu je 58. Může v tomhle vztahu jít opravdu o lásku, je to možné? Holčina mi vždycky přišla opravdu rozumná, žádná s prominutím „pipinka“ jak dneska holky občas bývají, vážně fajn holka. On je taky moc fajn, milý, vtipný, nezkazí žádnou srandu, na svůj věk vypadá velice dobře, ale prostě oproti osmnáctiletý holce to musí být jiná liga. Že by to stálo na penězech si vůbec nemyslím. Není to teda žádný chudák, ale nějaký boháč taky ne. Vrtá mi to prostě hlavou, taky nevím co si s tím počít, nechci to říkat jejím rodičům, protože ty holce nechci nějak šlapat po štěstí. On je taky můj kamarád a nechci mu přidělávat nějaký trable, ale nevím jestli by tohle přeci jenom její rodiče vědět neměli. Co si o tom myslíte? Plus teda když jsem je viděla tak vypadali opravdu zamilovaně, ale ten věkový rozdíl je vážně něco co neumím překousnout 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Romeon
Kecalka 209 příspěvků 1 inzerát 26.04.19 21:26

Z jeho strany láska určitě ne. Z její jen poblouznění.

Marakuja
Kecalka 256 příspěvků 26.04.19 21:27

Až bude chtít, tak jim to řekne sama. Je plnoletá.

elle21
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 26.04.19 21:32

Teď jim to tak vyhovuje, doma se s tím nepochlubí..na dýl to asi nebude

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 27956 příspěvků 26.04.19 21:33

Láska s takovým věkovým rozdílem? 8o
Ale láska bývá mnohdy slepá… :pankac:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 26.04.19 21:34

Promiňte, ale myslím že nemáte vůbec právo někomu něco říkat, to je její záležitost. Je plnoletá. To že to nemůžete překousnout je váš problém který je nemusí vůbec zajímat..Neříkám že spolu stráví desítku let, ale teď je to pro ně štěstí tak se jim do toho nemontujte..Taky jsem si tím prošla. Rodinu jsem ale nakonec založila s mužem,,jen" o třináct let starším. Nelituji ale ničeho, v té době nám bylo dobře a v době lámání chleba (chtěla jsem rodinu, on už samozřejmě toužil více po klidu) jsme se pokojně rozešli.

Romeon
Kecalka 209 příspěvků 1 inzerát 26.04.19 21:40
@Oplatečka píše:
Promiňte, ale myslím že nemáte vůbec právo někomu něco říkat, to je její záležitost. Je plnoletá. To že to nemůžete překousnout je váš problém který je nemusí vůbec zajímat..Neříkám že spolu stráví desítku let, ale teď je to pro ně štěstí tak se jim do toho nemontujte..Taky jsem si tím prošla. Rodinu jsem ale nakonec založila s mužem,,jen" o třináct let starším. Nelituji ale ničeho, v té době nám bylo dobře a v době lámání chleba (chtěla jsem rodinu, on už samozřejmě toužil více po klidu) jsme se pokojně rozešli.

Být její otec, vědět bych to chtěl.

Aduš8
Závislačka 4473 příspěvků 26.04.19 21:41

Taky si nemyslím, že by ses do toho měla plést. Jsou oba dospělí, je jedno, jak dlouho. Pokud to bude vážné, sama jim to dříve či později svěří, až na to budou oba připraveni. I kdyby jim zamilování mělo vydržet do švestek, tak ať si to užijí.

vjerunqa
Závislačka 3384 příspěvků 26.04.19 21:41

Určitě bych to rodičům neříkala. Je to věc těch dvou.

belladonna
Závislačka 2994 příspěvků 26.04.19 21:51

Jo, úplně v pohodě může jít o lásku. Já se v jejím věku taky zaláskovala do muže kolem padestáky. Prostě vzhledově pro mě velmi přitažlivý. :nevim:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 26.04.19 21:52
@Romeon píše:

Od dcery nebo od někoho druhého?

lilithlilith
Kecalka 495 příspěvků 26.04.19 22:04
@Romeon píše:

A co by ti mělo být do toho? Plnoletou dceru ti bude ojíždět ten, koho si ona vybere a ty do toho nemáš co kafrat. Smiř se s tím, že tvoje princeznička může být i na dědky starší než jsi ty sám.

Romeon
Kecalka 209 příspěvků 1 inzerát 26.04.19 22:10
@lilithlilith píše:
A co by ti mělo být do toho? Plnoletou dceru ti bude ojíždět ten, koho si ona vybere a ty do toho nemáš co kafrat. Smiř se s tím, že tvoje princeznička může být i na dědky starší než jsi ty sám.

No já naštěstí děti vychoval dobře, takže tohle nehrozí. Ale vědět bych to chtěl. Člověk je rodič celý život, ne jen do 18 let. Promluvil bych s ní a odhalil jí co jí čeká.
Mě se mladý holky taky líbí, ale neumím si představit, že bych se před ní svlékl. Ta má koukat na mladýho chlapce a ne tatíka. Navíc vím, že bych jí mohl zkazit život. Pobláznit jí. To zodpovědný chlap co má taky děti prostě neudělá.

Meredithx
Kecalka 270 příspěvků 26.04.19 22:40

@Romeon
No promiň, ale koho si člověk vybere za partnera je čistě jeho věc. A je sice fajn, že bys to chtěl vědět, ale tohle je jejich věc, je plnoletá. A pro tebe je výběr staršího partnera známka špatné výchovy? :roll:

Meredithx
Kecalka 270 příspěvků 26.04.19 22:41

Nic neříkej, nech to na ní, je plnoletá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama