Myslíte že bude další covid vlna?

893
29.5.21 18:47

Myslíte že bude další covid vlna?

Teď je všechno zalité sluncem, ale bojím se, aby zas na podzim a v zimě nebyly další supr trupr lockdowny, zavřené školy, kroužky. Syn jde do první třídy, tolik bych chtěla aby už jeli normálně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
29.5.21 18:49

To asi hlavně záleží na počtu očkovaných. Já doufám, že budou lidi zodpovědní a že další vlna nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
29.5.21 18:51

Tak můj názor je takový, že vzhledem k tomu, že přes léto se stihne poměrně hodně lidí naočkovat, tak by ta vlna mohla být daleko menší, pokud přijde :think:

Příspěvek upraven 29.05.21 v 19:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
29.5.21 18:52

Bude nebude, když by to přišlo, byla bych radši za distanční výuku než za nátlak na nakažování se ve škole a tlačení do očkování dětí, protože „další lockdowny si nemůžeme dovolit a máte možnost se všichni očkovat do alelujá“… protože to vytvoří atmosféru, že kdo nebude napíchanej (a třeba ze zdravotních důvodů nemůže) je odsouzen k nakažení dřív nebo později, protože ztratí možnost chránit se odejitím do ústraní (home office, distanční výuka).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3752
29.5.21 18:52

Určitě ano, je to hlavně sezónní respirační nemoc, jak bude sychravěji a teplota poleze dolů, máme to tu zas. A pravděpodobně mutaci, proti které nebude fungovat očkování :nevim:

Podle mě to bude jako chřipka, už to tu zůstane nafurt a lidi se prostě budou muset naučit s tím žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
29.5.21 18:53
@Zwetta píše:
Tak můj názor je takový, že vzhledem k tomu, že přes léto se stihne poměrně hodně lidí naočkovat, takže by ta vlna mohla být daleko menší, pokud přijde :think:

v to doufám… a taky si to myslím, pokud si přes léto cestovatelé nevypěstují novou super mutaci (to doufám, že by už snad nemělo, že se celkově ten životní evolulční cyklus covidu blíží k vyčerpání).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
29.5.21 18:54
@Modesta píše:
Určitě ano, je to hlavně sezónní respirační nemoc, jak bude sychravěji a teplota poleze dolů, máme to tu zas. A pravděpodobně mutaci, proti které nebude fungovat očkování :nevim:Podle mě to bude jako chřipka, už to tu zůstane nafurt a lidi se prostě budou muset naučit s tím žít.

Nechci rýpat, ale mě by zajímalo, jak si všichni „musíme se s s tím naučit žít“ představují tu výuku žití s tím… znamená to co?
Každý rok přijmout fakt, že se nakazím a zemřu, nebo budu mít dlouhodobé následky, ale super, aspoň s tím umím žít…
Každý rok přijmout fakt, že bude se tam distance nebo lockdown?

Já totiž pořád neumím pojmout, JAK se s tím teda učit žít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8662
29.5.21 18:55

Prý na podzim, až lidé přivezou z dovolených ty nové mutace :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14979
29.5.21 18:55

Za mesic by se mohlo projevit, zda se podarilo izolovat inda. Ale pokud nebudou lide vracejici se ze zahranici zodpovedni a nebudou dodrzovat povinnou karantenu (jak se ted ukazalo na ceskolipsku) tak muzeme zase zacit od zacatku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8662
29.5.21 18:56
@Modesta píše:
Určitě ano, je to hlavně sezónní respirační nemoc, jak bude sychravěji a teplota poleze dolů, máme to tu zas. A pravděpodobně mutaci, proti které nebude fungovat očkování :nevim:Podle mě to bude jako chřipka, už to tu zůstane nafurt a lidi se prostě budou muset naučit s tím žít.

tak lidé by se s tím klidně žít naučili, akorát je to krapet kosí, no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53756
29.5.21 19:01

Myslím si, že bude. Že do voleb se to bude nějak držet a po volbách půjdeme kopcem dolů.
Ale budu velmi ráda, jestli se pletu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
29.5.21 19:02

Ano, nedivila bych se. Nezodpovědnost, příliš rychle rozvolnění, nedostatečné očkování, cestování a hlavně mutace. Počítám s tím a dobře nám tak. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20753
29.5.21 19:03

Hygienici čekají další vlnu v říjnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14979
@Kelsey píše:
Myslím si, že bude. Že do voleb se to bude nějak držet a po volbách půjdeme kopcem dolů.
Ale budu velmi ráda, jestli se pletu.

Myslis, ze covid si uvedomele rekne, ze do voleb zustane v pozadi a po volbach uderi? :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16867

To je zejmena otázka mutací no.

osobně doufám že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek