Myslíte, že by to mohlo být?

Anonymní
4.2.20 13:37

Myslíte, že by to mohlo být?

Ahoj holky, nebo předpokládám, ze jsou tu z 99% holky ???? chci se zeptat na názor na test…dělaný 2 dny před očekávanou menstruací s testem Livsane 25 citlivost. Zítra chci jeste dělat dalsi z ranní moči, protože tento je delany odpoledne kolem 4hod. Co si o tom myslíte? My tam s pritelem ducha vidíme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

274
4.2.20 13:38

To je normálně druhá čárka a ne duch :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
4.2.20 13:39

Krásná druhá čárka. Test z horší citlivostí a ještě odpolední moc. Ráno tam budeš mít dalnice :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2350
4.2.20 13:39

Něco se rýsuje ale jako pozitivní bych brala jen silnější čárku.. a ani to není záruka těhotenství… musíš počkat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 13:48

Já bych ti strašně ráda napsala že je to jasné, ale s těmito testy mám špatnou zkušenost, vyšel mi krásně pozitivní, jenže na druhém jiném nic a ráno žáky nic a mimo z toho nebylo. Pokud by se tomu testu dalo věřit tak tam je jednoznačně druhá čárka, ale doppruji ti to ověřit jinou značkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 13:48
@Lynx.lynx píše:
To je normálně druhá čárka a ne duch :zed:

Ale stejně nemám nic zaručené, do zítra ne? Když by náhodou ms došla, coz doufám že ne :dance: :srdce: :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 13:50
@mamina89 píše:
Krásná druhá čárka. Test z horší citlivostí a ještě odpolední moc. Ráno tam budeš mít dalnice :hug:

Jestli je to tak, tsk mám radooost :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 13:52
@Čtyřlístek2 píše:
Já bych ti strašně ráda napsala že je to jasné, ale s těmito testy mám špatnou zkušenost, vyšel mi krásně pozitivní, jenže na druhém jiném nic a ráno žáky nic a mimo z toho nebylo. Pokud by se tomu testu dalo věřit tak tam je jednoznačně druhá čárka, ale doppruji ti to ověřit jinou značkou.

Jej…dobra…zitra zkusím ještě stejný, mam druhy z balení, ale kdyžtak ještě skočím pro nejaky jiný :blush: dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
541
4.2.20 13:55
@Čtyřlístek2 píše:

Promiň, ale zakladatelka ani výrobce opravdu nemůžou za to, že jsi měla biochemické těhotenství :think:
A naopak, testovat se má stejnou značkou. Tento test je pozitivní, přeji ať sílí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 14:00

@Berry77 prosím tě klídek, neměla jsem biochemické těhotenství tehdy naprosto určitě. Byl to vadný test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
4.2.20 14:03

@Čtyřlístek2 jasně :pankac: A jak jsi to poznala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 14:09

@Berry77 to ti takhle vezmou krev a tam zjistí hodnotu HCG, víš. Kdybych si nebyla jistá tak nenapíšu že ty testy jsou špatné. Měla jsem odebrané to HCG den před testováním, ovšem z krve do moče to stejně cca ten den trva takže by hodnota v krvi den před testem z moci musela nějaká být, já měla méně než 1,0 a test byl s jasnou druhou čárkou. Žádný jiný samozřejmě ne a posléze se potvrdilo z obou odběru HCG že jsem v tom cyklu neotěhotněla. Biochemické mam za sebou také a věděla jsem o něm díky odběrům také jistě ale to bylo až v dalším cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 14:15

Myslím, že pokud si uděláš test ráno, tak očekávej pozitivní výsledek. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5193
4.2.20 14:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nebo předpokládám, ze jsou tu z 99% holky ???? chci se zeptat na názor na test…dělaný 2 dny před očekávanou menstruací s testem Livsane 25 citlivost. Zítra chci jeste dělat dalsi z ranní moči, protože tento je delany odpoledne kolem 4hod. Co si o tom myslíte? My tam s pritelem ducha vidíme :nevim:

Toto tema je zde opravdu nekonecneeeee…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
4.2.20 21:41
@Čtyřlístek2 píše:
@Berry77 to ti takhle vezmou krev a tam zjistí hodnotu HCG, víš. Kdybych si nebyla jistá tak nenapíšu že ty testy jsou špatné. Měla jsem odebrané to HCG den před testováním, ovšem z krve do moče to stejně cca ten den trva takže by hodnota v krvi den před testem z moci musela nějaká být, já měla méně než 1,0 a test byl s jasnou druhou čárkou. Žádný jiný samozřejmě ne a posléze se potvrdilo z obou odběru HCG že jsem v tom cyklu neotěhotněla. Biochemické mam za sebou také a věděla jsem o něm díky odběrům také jistě ale to bylo až v dalším cyklu.

A proč jsi dělala test po potvrzeném negativním hcg z krve :think:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama