Myslíte, že jde tohle změnit?

Anonymní
9.2.21 15:47

Myslíte, že jde tohle změnit?

Už jsem to tu jednou psala, ale znovu žádám o názor, jestli si myslíte, že by tohle šlo změnit. Partner je z takové sociálně slabší rodiny, za což samozřejmě nemůže. O mámě se baví jako o matce a o babičce jako o babce. Minule mi líčil, jak přišel domů a babka si něco udělala s rukou. Tak mi říkal, že babka si tvl. narazila ruku a pak s ní šel tvl. do nemocnice. Nebo mi vyprávěl, že táta jeho nevlastních sester byl čů, že se o rodinu nestaral. Jednou mi říkal, jak měl učitelku na ZŠ a že to byla pí.
Na internetu píše příspěvky ohledně koronaviru: Nasr
čůr
, sami si chlastáte po hotelích a mi nemůžeme vyjít z baráku. Nebo třeba: Zmr**, obnovte vleky. Nebo že je A. Babiš čů*** roku.
Vím, že říkal, že je táta celkem cholerik a on je po něm jen trochu a trochu netrpělivý. Říkám si, jaké je šance, že se se mnou jednou takto nebude bavit?
Už jsem mu to říkala a prý ty příspěvky psát přestane a je to prý škoda, abychom kvůli těm příspěvkám na FB spolu nebyli. Myslíte, že by toto šlo předělat a vidíte tohle jako pádný důvod s takovým klukem nebýt? Ke mně se chová jinak pěkně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10733
9.2.21 15:50

Ne, nepředěláš ho, jednou se s tebou bude bavit úplně stejně a to nejhorší, že je docela velká pravděpodobnost, že budeš časem mluvit částečně stejně. Ne tedy o své rodině, jako on, ale používat stejná slova. Vlastní zkušenost. Já s takovým týpkem žila a jsem ráda, že je to minulost. Vyjadřoval se takhle pak i o mé rodině, takže to, že jeho rodiče a rodina jsou takoví nebo makoví, je úplně jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 15:52

Myslím si, že něco změnit nejde.. ale např. o těch příspěvcích na Facebook se domluvit můžete.. případně mu to vždycky připomenout když řekne něco takhle neslušnýho nahlas, aby si to sám uvědomoval, že by to tak být nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16925
9.2.21 15:55

No - ve výhledové době se z něj přemýšlivý, resppektující tvor úplně nestane. A ano, je dost pravděpodobné, že podobný styl komunikace začne používat i s tebou.

Pokud s ním chceš být, je potřeba nastavit hranice hned od začátku, pokud něco takového začne aplikovat i na tebe.

jesti to zabere - to se uvidí. Ale pokud to necháš být, tak to bude víceméně souhlas s takovým komunikačním vzorcem.

ještě efektivnější než prudit za nevhodné komunikační vzorce je oceňovat za ty žádoucí a přijatelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6539

Změnit to jde, ale musel by chtít on a pochybuju, že k tomu vidí důvod. Spíš si rozmysli ty, jestli ho dokážeš vzít takového, jaký je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792

Nepsala jsi to tady už minulý týden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6753
9.2.21 15:59
@Anonymní píše:
Už jsem to tu jednou psala, ale znovu žádám o názor, jestli si myslíte, že by tohle šlo změnit. Partner je z takové sociálně slabší rodiny, za což samozřejmě nemůže. O mámě se baví jako o matce a o babičce jako o babce. Minule mi líčil, jak přišel domů a babka si něco udělala s rukou. Tak mi říkal, že babka si tvl. narazila ruku a pak s ní šel tvl. do nemocnice. Nebo mi vyprávěl, že táta jeho nevlastních sester byl čů, že se o rodinu nestaral. Jednou mi říkal, jak měl učitelku na ZŠ a že to byla pí.
čůr
, sami si chlastáte po hotelích a mi nemůžeme vyjít z baráku. Nebo třeba: Zmr**, obnovte vleky. Nebo že je A. Babiš čů*** roku.
Vím, že říkal, že je táta celkem cholerik a on je po něm jen trochu a trochu netrpělivý. Říkám si, jaké je šance, že se se mnou jednou takto nebude bavit?
Už jsem mu to říkala a prý ty příspěvky psát přestane a je to prý škoda, abychom kvůli těm příspěvkám na FB spolu nebyli. Myslíte, že by toto šlo předělat a vidíte tohle jako pádný důvod s takovým klukem nebýt? Ke mně se chová jinak pěkně.

Ty jsi bud natvrdla anebo navedena.

Proc cekas, ze ti dnes ti sami lide napisi neco jineho, nez v te minule diskuzi? :roll:

Příspěvek upraven 09.02.21 v 16:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58055
9.2.21 16:00

@Angry_birds vždyť píše, že už to psala
No na mě by to nebylo, to by mi vadilo…
Pak takhle bude mluvit před dětma?? To takhle mluví i ve společnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516
9.2.21 16:00
@Anonymní píše:
čůr
, sami si chlastáte po hotelích a mi nemůžeme vyjít z baráku. Nebo třeba: Zmr, obnovte vleky. Nebo že je A. Babiš čů*** roku.
Už jsem mu to říkala a prý ty příspěvky psát přestane a je to prý škoda, abychom kvůli těm příspěvkám na FB spolu nebyli. **Myslíte, že by toto šlo předělat
a vidíte tohle jako pádný důvod s takovým klukem nebýt? Ke mně se chová jinak pěkně.

Proč si nenajdeš někoho, koho nebudeš mít potřebu předělávat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
9.2.21 16:03
@Petra Z píše:
@Angry_birds vždyť píše, že už to psala
No na mě by to nebylo, to by mi vadilo…
Pak takhle bude mluvit před dětma?? To takhle mluví i ve společnosti?

Nj, možná se v únoru dozví něco nového. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58055
9.2.21 16:16
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
9.2.21 16:23
@Anonymní píše:
čůr
Už jsem mu to říkala a prý ty příspěvky psát přestane a je to prý škoda, abychom kvůli těm příspěvkám na FB spolu nebyli. Myslíte, že by toto šlo předělat a vidíte tohle jako pádný důvod s takovým klukem nebýt? Ke mně se chová jinak pěkně.

On už cholerik je. A jen trochu netrpělivý? Tak to Good luck.
Může se kontrolovat, ale jak ho něco víc naštve, bouchne jako papinák.
Chlapa nezměníš, můžeš ho příjmout s chybami. Ale tobě už ted vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
9.2.21 16:26

Z prisprostleho primitiva empatickeho intelektuala neudelas :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
9.2.21 17:57

Vybrala jste si partnera ze sociálně slabší rodiny, který se vyjadřuje jako dlaždič. Pochybuji, že do teď se choval jako Tom Hiddleston a teď najednou je jako Fero od benziny. Takže otázka spíš je, proč jste si vybrala muže, který vlastně svým sociálním chováním není na vaší úrovni a nevyhovuje vám? Není lepší najít někoho, koho nebudete muset měnit? Jako z osla arabského plnokrevníka prostě neuděláte. Buď ho berte, jaký je, nebo od toho jděte a najděte si někoho, kdo je na vaší úrovni. Jemu to taky nebude příjemné, vědět, že ho máte za sprostého primitiva. On jím možná je, ale asi na tom nevidí nic špatného… Taky takové znám, ale nikdy bych je neměnila. Prostě s nimi jen nelezu do vztahu, protože se nejmenuju „tvl“ a tak to nechci slyšet v každé větě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4452
9.2.21 18:51
@Anonymní píše:
čůr

Stejně jako minule ti napíšu, že je to vulgární primitiv. Ještě chvilku počkej a bude stejně titulovat i tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat