Myslíte, že je prostřední test pozitivní?

Anonymní
23.9.21 08:56

Myslíte, že je prostřední test pozitivní?

Dobrý den,

chtěla bych vás poprosit o radu, zda je prostřední ovulační test pozitivní. Vycházelo by to na 17. den cyklu.

Moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25022
23.9.21 09:57

No má to k pozitivnímu nejblíže. Pozitivní je, když je detekční čárka silnější než ta kontrolní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
23.9.21 10:14

Souhlasím s @Mar__tanka1983 .. má to k ovulaci nejblíže dle tohoto testu. Ale mel by být ještě silnější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 10:22

Nemela jsem prave ovulaci vubec, a tak mi doktor predepsal Duphaston. Ted ho beru 3. mesic, tak jsem si rikala, ze se zkusim testovat, jestli vubec ovuluju. A testy nad a pod jsou den pred a den po, tak mi to prislo nadejny, kdyz jsou na tom prostrednim celkem silny carky, ale nevim. Snazime se uz rok a ctvrt..

• Citovat
  • Nahlásit
151
23.9.21 10:24

Ahoj. Ano myslím že ten prostřední je k tomu nejblíž :) já měla pozitivní ovu test taky 17dc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
23.9.21 10:27

Pridavam muj pozitivni test po injekci ovitrelle :palec:, to co si poslala tak mam vetsinou taky ale bez jakekoliv stimulace. Ale samozrejme je to nadejne a je to nejbliz ovulce :hug:
A chodite uz nekam do centra kdyz se snazite takto dlouho? Nebo jen na gyndu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
23.9.21 10:28

@Lucinkal.lh ten je moc peky! :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.9.21 10:30

Ja jsem to zacala resit az po roce, takze ted v rijnu mam jit zase jenom na gyndu, kde se dozvime co dal. Jestli ten Duphaston teda opravdu zabral. Ale porad doufam, ze nez tam pujdu, tak to tenhle mesic jeste vyjde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
23.9.21 10:32

My se snažíme s přítelem takovou nenásilnou formou 9.mesicu. Po delší době jsem si dělala test a vyšel takhle… :think: v den pozitivního testu jsme se snažili. Proběhl pouze tenhle jeden pokus 8o :roll:.. :zed: doufám že nějaká šance je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
23.9.21 10:36

@Klára966 já to začala řešit těsně než uplynul rok, protože mi bylo jasné než se objednám na gyndu, než mi napíše žádanku a objednají mě v nějakém centru, tak to bude další měsíc pryč.. naděje je vždycky! mysli pozitivně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
23.9.21 10:37

@Lucinkal.lh lepší je si to pojistit ještě dalším pokusem :mrgreen: ale věř tomu, že to vyjde a uvidíš za cca 14 dnů, jestli to vyšlo :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
23.9.21 10:40

@Linusren
Bohužel přítel další den už neměl náladu. On miminko chce ale nechce na nic tlačit. Možná není tak nadšený jako já. Ale co se dá dělat. Myslím že den před ovulací je :think: hodně velká šance. Obzvlášť když byla taková silná čárka. Teď jsem 7dpo. Za 5 dní čekám ms :pankac: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
23.9.21 10:46

@Lucinkal.lh ono ti chlapi to tolik většinou neprožívají no :mrgreen:.. šance je vždycky :nevim:.. už za 5 dnů? tak to uteče :-) dej vědět, až se budeš testovat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
23.9.21 10:48

@Linusren
Dobře dám tady vědět :) chci počkat na den ms. Už jsem se poučila, nechci testovat dny před. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
23.9.21 10:50

@Lucinkal.lh ono je to lepší, já testovala asi 3-4 dny před MS a nic a v den MS pozitivní test :mrgreen: akorát to nedopadlo dobře no, takže doufám že tento měsíc to vyjde :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat