Myslíte, že jsem mu naletěla?

12
30.5.17 11:27

Myslíte, že jsem MU naletěla?

Ahoj holky,
omlouvám se za anonymitu. V poslední době mi je moc smutno a ráda bych to s někým rozebrala. Bohužel nemám s kým, tak se obracím na Vás.

Jsem po velmi čerstvém rozchodu s velice hodným mužem. Chybí mi pocit bezpečí, který mi dával, nicméně v jiných oblastech bylo znát, že je už starší a takový klidnější a pohodlný, nicméně stálý, věrný. Největším problémem je stará maminka, díky níž nechce opouštět Prahu, léta jsme nebyli na dovolené. Dále ho nebaví sex, takže pokusy o miminko byly spíš utrpením pro mne. Nakonec jsem náš něžný, nicméně spš platonický vztah vzdala. A hned po týdnu jsem potkala JEHO a úplně jsem mu propadla. Je naprostým opakem mého bývalého - rád cestuje, je to trochu rebel. Hned na první schůzce mi dal najevo, že ho sexuálně velmi přitahuji a nabídl mi, že bychom se mohli príležitostně vídat, dokud si neurovnám bývalý vztah a uvidíme, jak se to mezi námi dále vyvine. Podlehla jsem mu již na třetí schůzce, i když jsem mu jasně říkala, že to je i na mne brzy, nezvládla jsem to.

Otevřeně mluví, co všechno by chtěl při „tom“ dělat. Asi mu i dělá dobře, že mne dostává do rozpaků. Jenže on mi třeba napíše, kde jsem, vyzvedne mě, odveze mě někam na vyhlídku, pomiluje a třeba za hodinku mě zase hodí domů. A je schopný se takhle na „chvilku“ stavit 3× nebo 4× za den. Někdy se potom rozpovídá a takové chvilky jsou opravdu krásné. Jindy je stále duchem nepřítomen a pospíchá do práce. Před dvěma dny jsem mu řekla, že za mnou jezdí jenom pro to jedno a ať mi už nevolá. Hodně mne naštval. Volal mi i psal, psal mi i včera, co dělám a já neodpověděla. Ale i přes to na něj pořád musím myslet a neustále kontroluji telefon a připadám si jak puberťačka. Prostě jsem do to spadla po hlavě.

Holky, poraďte, co mám dělat? Je to nymfoman, který mne jenom využívá? Je možné, že prostě sexem vyjadřuje náklonost? Křivdím mu nebo jsem naletěla? Nevím, co dělat ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8852
30.5.17 11:36

Ja bych si to uzila :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 11:41

Užij si to, ale city stranou. Jezdí několikrát za den na otočku pro sex? A doma beztak říká, jak jede na nákup :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 11:42

Je léto, si určo mladá..tak si užívej :jazyk:..hlavně ať s letní romance ti nezůstane břuch či nemoc.. 8) nebo větší zamilovanost :?..spíš bych, zkusila, jestli on může když ty si řekneš..aby si nepískl a ty letěla..nějak být na koni ty, aby si neměla pocit, že tě zneužívá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 11:43
@missK píše:
Ahoj holky,
omlouvám se za anonymitu. V poslední době mi je moc smutno a ráda bych to s někým rozebrala. Bohužel nemám s kým, tak se obracím na Vás.

Jsem po velmi čerstvém rozchodu s velice hodným mužem. Chybí mi pocit bezpečí, který mi dával, nicméně v jiných oblastech bylo znát, že je už starší a takový klidnější a pohodlný, nicméně stálý, věrný. Největším problémem je stará maminka, díky níž nechce opouštět Prahu, léta jsme nebyli na dovolené. Dále ho nebaví sex, takže pokusy o miminko byly spíš utrpením pro mne. Nakonec jsem náš něžný, nicméně spš platonický vztah vzdala. A hned po týdnu jsem potkala JEHO a úplně jsem mu propadla. Je naprostým opakem mého bývalého - rád cestuje, je to trochu rebel. Hned na první schůzce mi dal najevo, že ho sexuálně velmi přitahuji a nabídl mi, že bychom se mohli príležitostně vídat, dokud si neurovnám bývalý vztah a uvidíme, jak se to mezi námi dále vyvine. Podlehla jsem mu již na třetí schůzce, i když jsem mu jasně říkala, že to je i na mne brzy, nezvládla jsem to.

Otevřeně mluví, co všechno by chtěl při „tom“ dělat. Asi mu i dělá dobře, že mne dostává do rozpaků. Jenže on mi třeba napíše, kde jsem, vyzvedne mě, odveze mě někam na vyhlídku, pomiluje a třeba za hodinku mě zase hodí domů. A je schopný se takhle na „chvilku“ stavit 3× nebo 4× za den. Někdy se potom rozpovídá a takové chvilky jsou opravdu krásné. Jindy je stále duchem nepřítomen a pospíchá do práce. Před dvěma dny jsem mu řekla, že za mnou jezdí jenom pro to jedno a ať mi už nevolá. Hodně mne naštval. Volal mi i psal, psal mi i včera, co dělám a já neodpověděla. Ale i přes to na něj pořád musím myslet a neustále kontroluji telefon a připadám si jak puberťačka. Prostě jsem do to spadla po hlavě.

Holky, poraďte, co mám dělat? Je to nymfoman, který mne jenom využívá? Je možné, že prostě sexem vyjadřuje náklonost? Křivdím mu nebo jsem naletěla? Nevím, co dělat ????

A řekla jsi mu co od života chceš? A není ženatý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 11:44
@hudečice píše:
Užij si to, ale city stranou. Jezdí několikrát za den na otočku pro sex? A doma beztak říká, jak jede na nákup :mrgreen:

A vozí nákup po částech 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 11:45
@Borůvka1990 píše:
A vozí nákup po částech 8o

Tak jednou jede něco pořešit s kámošem, pak jde pořešit auto, pak jde na nákup, pak ještě na benzín… neboj, chlapi toho vymyslí dost, když si můžou 4× za den odskočit na sex a pak šupem domů :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
30.5.17 11:50

Holky, tvrdí, že je nezadanej. Ženatej určitě není, na FB má fotky s bejvalkou přes 2 roky starý. Ale jistá si samozřejmě být nemohu. Říkal mi, že je 2 měsíce bez sexu, že proto je takovej náruživej. Ale kdo ví :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
30.5.17 11:53

Jestli jste spolu pár týdnů, tak prvotní zamilovanost a sexuální vysoká aktivita mi připadá normální.
Rada vyzkoušet aktivní roli, tedy co bys chtěla ty a kdy bys chtěla ty, mi připadá také dobrá. pak by ses podle mne i cítila jinak, než když je pořád ten aktivní jen on.
proč tě uvádí do rozpaků? píše či říká něco co je přes čáru nebo jsi jen extrémně nesmělá a on píše takové běžné sexuální konverzace?

Tys mu řekla, a't už ti nevolá… z jakého důvodu? udělal ti něco? nebo ses jen začala cítit jako sexuální objekt? Vadí ti to erotično mezi vámi neb v čem je problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 11:53
@hudečice píše:
Tak jednou jede něco pořešit s kámošem, pak jde pořešit auto, pak jde na nákup, pak ještě na benzín… neboj, chlapi toho vymyslí dost, když si můžou 4× za den odskočit na sex a pak šupem domů :mrgreen:

8o Tak to je můj manža!!! Akorát mu nevadí, když jedu s ním… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11375
30.5.17 11:55

Nenaletěla jste mu - nic vám nesliboval, bylo vcelku jasné, že jde o nezávazný sex.

To že jste si do toho vypěstovala představu o tom, jak ho vaše láska změní a on se s vámi usadí je vaše iluze, ne jeho lež.

Po poněkud impotentním mamánkovi si to užijte, nevkládejte do toho příliš mnoho představ a hlídejte si antikoncepci (ne, mimino ho opravdu nezmění a nedonutí se usadit, rozhodně ne na dlouho) a až vás to přestane bavit, tak se holt poohlídněte po někom použitelném.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.17 12:26

@missK Jo, taky mám teď takovýho. Otevřenost „při tom“ i ve všem ostatním. Je to super. Ale dělá si iksměsíční cesty a rodinu až tak za 20 let. To moje první z předchozího vztahu bude maturovat :-p a chci ještě aspoň jedno. Nenaletěla. Jen to je třeba brát asi jako ten převoznický vztah. Jako příležitost, mimo užít si, třeba i poznat jiný typ člověka. Známe se skoro 4 měsíce aza tu dobu mě postupně vědomí týhle skutečnosti ikskrát přivedlo do velmi bolavých pocitů. Taky tuším, že když se objeví někdo pro rodinu, šáhnu po něm… stará nejsem, ale dvacítka taky ne. A to druhé dítko chci moc… Jen moc doufám, že se někdo objeví i přesto, že si „udržuju“ tohodle a nejsem schopná to ukončit, i přes tu neperspektivnost :-(

• Nahlásit
  • Citovat
12
30.5.17 12:37

@harpyje Nejsem extrémně stydlivá, nicméně asi si pořád připadám, že se ještě tolik neznáme. Můj problém je, že nedokážu s někým spát a nic k němu necítit. Bojím se, že do toho spadnu a on mi ublíží. Ale zase ve mě hlodá, jestli mu nekřivdím. Řekla jsem mu, ať mi už nevolá, protože mě naštval tím, že přijel, vzal mě ven na rychlovku, hodil mě domů… Připadala jsem si blbě, ráda bych jela třeba na výlet, šla na oběd nebo do kina… Nebo strávit celou noc ;) On mi napsal, že musí do práce, ať jsem trochu tolerantní, že si příště udělá víc času. Nechci si prostě nechat zlomit srdce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19539
30.5.17 12:45

Navrhni mu společný víkend, pokud pojede je toOK, jestli se bude vymlouvat, má tě jen na sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
30.5.17 13:33

Tak holky, je celou dobu zadanej! Teď jsem to zjistila na jiné sociální síti. Tak to je teda pro mě šok :pocitac: Stejně děkuji všem za reakce, jste skvelý :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama