Myslíte, že má o mě nesmělý kluk zájem?

Anonymní
25.12.19 23:31

Myslíte, že má o mně nesmělý kluk zájem?

Dobrý den, ráda si nechám poradit od zkušenějších. Asi tady budu o dost mladší, než místní osazenstvo, ale třeba mi někdo dá nějaký náhled.
Mám spolužáka na VŠ, je nám lehce přes 20. Je nezkušený, pravděpodobně s nikým ještě ani nespal. Já o něj stojím, ale měla jsem přítele, se kterým jsem se rozešla. Smažím se to uhrát na kamarádství, nerada bych něco pokazila. On vytušil, že se mi líbí, ale nijak nezareagoval, když zjistil, že už s přítelem nejsem…jen jsme šli spolu na pivo, v opilosti jsme se pak líbali. To nemělo bohužel žádnou návaznost, jen spolu od té doby skoro co týden chodíme na pivo a povídáme si o všem, dost jsme se sblížili, teď naposled mě dokonce na rozloučení líbal on, ani jsem to nečekala…
O co jde - mám čekat, až se to vyvine? Pořád si píšeme o blbostech, rozumíme si, ale on nikdy nevymyslí žádnou akci, jen když ho vytáhnu, je takový laxní, ale kolikrát za mně zaplatí…ale prostě neřeší, kdy se zase uvidíme, ani to nesměřuje k sexu…může z toho něco být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1238
25.12.19 23:51

Čekala bych jestli z toho něco bude :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4260
25.12.19 23:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda si nechám poradit od zkušenějších. Asi tady budu o dost mladší, než místní osazenstvo, ale třeba mi někdo dá nějaký náhled.
Mám spolužáka na VŠ, je nám lehce přes 20. Je nezkušený, pravděpodobně s nikým ještě ani nespal. Já o něj stojím, ale měla jsem přítele, se kterým jsem se rozešla. Smažím se to uhrát na kamarádství, nerada bych něco pokazila. On vytušil, že se mi líbí, ale nijak nezareagoval, když zjistil, že už s přítelem nejsem…jen jsme šli spolu na pivo, v opilosti jsme se pak líbali. To nemělo bohužel žádnou návaznost, jen spolu od té doby skoro co týden chodíme na pivo a povídáme si o všem, dost jsme se sblížili, teď naposled mě dokonce na rozloučení líbal on, ani jsem to nečekala…
O co jde - mám čekat, až se to vyvine? Pořád si píšeme o blbostech, rozumíme si, ale on nikdy nevymyslí žádnou akci, jen když ho vytáhnu, je takový laxní, ale kolikrát za mně zaplatí…ale prostě neřeší, kdy se zase uvidíme, ani to nesměřuje k sexu…může z toho něco být?

Jasně. Jednoduše. Zeptej se ho jestli je na kluky, a máš jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28416
26.12.19 00:04
@Anonymní píše:
O co jde - mám čekat, až se to vyvine? Pořád si píšeme o blbostech, rozumíme si, ale on nikdy nevymyslí žádnou akci, jen když ho vytáhnu, je takový laxní, ale kolikrát za mně zaplatí…ale prostě neřeší, kdy se zase uvidíme, ani to nesměřuje k sexu…může z toho něco být?

Co je na tom chlapci nezkušeného? Líbal tě i sám od sebe a že tě neohne přes první patník snad nic neznamená. Vídejte se a ono to nějak vyplyne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 00:09

Na co chceš čekat? Je vám 20 a líbí se ti, tak ho zatáhni do postele a pak se uvidí. Zlobit se na tebe určitě nebude :mrgreen: Jste přece na VŠ - všichni šukají. Nebo, že by se od mých studentských let něco změnilo?

• Citovat
  • Nahlásit
4077
26.12.19 00:42

Na tvém místě bych se s ním vyspala :), nebo bych vyskoušela jak daleko mužeš zajít bez toho že aby se sám o neco začal snažit. Třeba se s ním mužeš stravit noc v jedné posteli a vyškoušet zda je fakt tak mimo že se s tebou nevyspí dokud mu neřekneš a nepodepíšete smlouvuu že se jedná o konsensualní sex s kterým oba dobrovolně souhlasíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5218
26.12.19 00:43
@Anonymní píše:
Na co chceš čekat? Je vám 20 a líbí se ti, tak ho zatáhni do postele a pak se uvidí. Zlobit se na tebe určitě nebude :mrgreen: Jste přece na VŠ - všichni šukají. Nebo, že by se od mých studentských let něco změnilo?

Na vysoké škole všichni šukají? A kdy je výuka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
26.12.19 01:17
@Božislava píše:
Na vysoké škole všichni šukají? A kdy je výuka?

Na ČVUT přednášky streamují, můžeš sexovat a přitom poslouchat třeba teorii elektromagnetického pole..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 01:32

Třeba je slušně vychovany, vyrovnaný a šťastný člověk, co hned nestahuje kalhoty vedle opilé holky. Sex opravdu není projevem mužnosti!

Já bych se sexem počkala do té doby než spolu zažijete nějakou menší krizi v přátelství, prostě nějakou situaci, kdy dojde k nějakému konfliktu, pak jak to dopadne, tak bych pokračovala… když se usmířite a spojí vás taková situace blíže než predtim, tak bych už posouvala vztah pod peřiny :srdce: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
5218
26.12.19 01:38
@MartinKa36 píše:
Na ČVUT přednášky streamují, můžeš sexovat a přitom poslouchat třeba teorii elektromagnetického pole..

definuj streamovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5218
26.12.19 01:48
@MartinKa36 píše:
Na ČVUT přednášky streamují, můžeš sexovat a přitom poslouchat třeba teorii elektromagnetického pole..

Takže v posluchárně ČVUT je místo přednašejícího učitele jakýsi velký monitor, ze kterého se line přednáška, posluchači ČVUT sexují a přitom poslouchají teorii elektromagnetického pole???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4260
26.12.19 04:33
@MartinKa36 píše:

Hmm, povídej, povídej tohle mi kluk co tam přednáší ale neřekl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4260
26.12.19 04:35
@Božislava píše:
definuj streamovat

si to vygoogluj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4260
26.12.19 04:36
@MartinKa36 píše:
Na tvém místě bych se s ním vyspala :), nebo bych vyskoušela jak daleko mužeš zajít bez toho že aby se sám o neco začal snažit. Třeba se s ním mužeš stravit noc v jedné posteli a vyškoušet zda je fakt tak mimo že se s tebou nevyspí dokud mu neřekneš a nepodepíšete smlouvuu že se jedná o konsensualní sex s kterým oba dobrovolně souhlasíte.

Kdyby se mi holka zeptala, jestli jsem na kluky, během minuty by jí bylo jasné, že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2920
26.12.19 05:38
@Ram16G píše:
Kdyby se mi holka zeptala, jestli jsem na kluky, během minuty by jí bylo jasné, že ne.
??? :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama