Myslíte že mám mimodeložní těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 14:47
Myslíte že mám mimodeložní těhotenství?

Dobrý den, chci se zeptat, nedávno jsem byla na gynekologii asi před týdnem brali mi krev na hcg, hcg byl 4000 jednotek, ale na ultrazvuku nebylo vidět nic, může se jednat o mimodeložní těhotenství?

Reakce:
elinka90
Závislačka 2660 příspěvků 1 inzerát 10.04.19 14:53

No pravděpodobně ano. Na UTZ je vidět snad od 1200 jednotek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 15:03

@elinka90 aha to jsem vůbec nevěděla, a doktor je asi tak blbý, že mi nic popravdě neřekl. Děkuji za informaci

Linduš91
Kecalka 293 příspěvků 10.04.19 15:05

Může, ale ještě bych si tak jistá nebyla.
U mě byl váček vidět až při hodnotě HCG 3500. Už jsem ležela v nemocnici s tím, že jasné mimoděložní. Nakonec vykoukly váčky dva, ale jeden se velmi brzy přestal vyvíjet. Vysoká hodnota a nic na ultrazvuku bylo způsobeno prostě tím, že původně byla miminka dvě :) Tak držím palce, třeba to ještě dopadne dobře.
Máš nějaké bolesti, špinění, krvácení? Pokud ano, asi bych šla radši k Dr.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 10.04.19 15:09

Ahoj, u mne bylo HCG 3030, v děloze nic, za dva dny HCG 4493, a bohužel to bylo mimoděložní těhotenství, které mi nechali dojít tak daleko, že mi praskl doma vejcovod. Nech si znova nabrat krev a hodnota musí stoupat 100% a v děloze by mělo být vidět už od hodnoty 1500 jednotek. Držím palce.
Jo a krvácela jsem 29. DC, jasně pozitivní TT.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 10.04.19 15:18

Na utz je něco vidět od hodnoty tak 1000 jednotek, ale kdybys čekala třeba vicercata tak můžeš mit hodnotu vyšší a nic vidět nebude. Každopádně se nech sledovat, mimodelozni může být dost nebezpečné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 15:34

@Linduš91 ano mám občas bolesti v podbřišku, jenže doktor je takový že mi přijde že všechno zanedbává, jo kdybych byla jeho známá tak je to i ničem jiném.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 15:36

@Kriss Tina děkuji za radu no ještě uvidím rozbor krve mi budou dělat na hcg jestli kleslo. Ale je mi divné že jsem měla hcg 4000 a nic vidět nešlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 15:37

@lucije28 taky jsem krvácela ale test pořád pozitivní

Linduš91
Kecalka 293 příspěvků 10.04.19 15:42
@Anonymní píše:
@Linduš91 ano mám občas bolesti v podbřišku, jenže doktor je takový že mi přijde že všechno zanedbává, jo kdybych byla jeho známá tak je to i ničem jiném.

V tom případě bych pro jistotu zamířila do nemocnice. Samozřejmě, že bolesti menší intenzity jsou na začátku těhotenství poměrně běžné, ale v tomto případě (v kombinaci s vysokým HCG bez nálezu na UZV) bych to asi nechala překontrolovat. Moc držím palce a pak se ozvi, jak jsi dopadla! :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 15:47

@Linduš91 a kam bych měla v nemocnici jít?

lucije28
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 10.04.19 15:58

Určitě v tomto případě bych také zajela do nemocnice, gynekologie. Řekni jim, o co jde. Máš vysoké HCG a pozitivní testy a krvácení. Určitě bych nepodcenila. U mne podcenili a šlo mi o život při prasknutí vejcovodu :pocitac: :pocitac:.
Měla jsem ukázkové testy a mimoděložní. Pro svůj klid jeď, je lepší to řešit, než to nechat být a pak je z toho průser.
Nicméně držím moc palce a pak se ozvi. :mavam: :mavam:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 11.04.19 08:16

Anonymní, tak jak jsi dopadla, jela jsi do nemocnice?

Váš příspěvek
Reklama