Myslíte, že mi zahýbá?

Anonymní
22.2.20 15:12

Myslíte, že mi zahýbá?

Mám trošku obavy. Nevím, jestli zakročit nebo co dělat? Přítel dělá barmana v klubu a já tam za ním občas chodím. Někdy minulý týden jsem u přítele v SMSkách našla zprávu od jeho kolegyně z práce o tom, že už je doma a jde spát. Přítel na to odpověděl, že děkuje za zprávu a přeje ji dobrou noc. Včera jsem byla u přítele v práci a byly tam se mnou i kamarádku. Na směně byla zrovna i ta kolegyně a najednou dělala s přítelem drinky, i když běžně jen obsluhuje. Když jsem je ale tak letmo pozorovala, přišlo mi, že ona po něm jede. Nevím ale, jestli je to tím, že už mám na ni “averzi” skrz tu SMS nebo to tak fakt je. Navíc je stejný typ jako já - hubená dlouhovlasá bruneta s modrýma očima, takže bych i věřila, že by to byl i přítele typ. Pak jsem na to ale nějak zapomněla, bavila se s kamarádkami. Když ráno přišel přítel z práce, pípla mu SMS. Byl zrovna ve sprše, telefon měl položený displejem nahoru… no, byla tam zase zpráva od ní. Opět, že už dorazila domů a věta, která ve mě trhla: “Ta pusina byla na dobrou noc, tak se hezky vyspi.” V ten moment by se ve mně krve nedořezal. Ptala jsem se pak přítele, proč byla Kamila na baru, když normálně obsluhuje a řekl mi, že to chtěla zkusit, že je šikovná a jde jí to, takže tam asi zůstane. Dnes mají spolu zase směnu v práci. Jsem z toho úplně nesvá. Nevím, jestli mu to říct? Na rovinu se ho zeptat, jestli spolu něco mají? Úplně tichý pozorovatel asi ani být nemohu, protože nevím, co se děje, když jsou spolu v práci. A nechci zas být hysterka a stíhačka. Jenže “nejhorší” je, že se přítel ke mně stále chová hezky. Je pozorný, milý, pořád mi říká, jak mě miluje, oslovuje mě zdrobnělinami, spíme spolu i 3× za den, mazlí se… Jsem fakt zmatená.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2625
22.2.20 15:19

Prosím tě a plnoletí už jste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 15:24

Ne. Je nám 10 a 11 let.

• Nahlásit
  • Citovat
23637
22.2.20 15:24

Ještě asi nemají, ale evidentně ona po něm jede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1339
22.2.20 15:25

Daň za lezení do soukromí. Tak se tím teď trap, no :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 15:27

Tak ona ta sms pípla na telefonu, který ležel vedle mě, takže úplně lezení do soukromí to není. Ale zase chápu, co oči nevidí…

• Nahlásit
  • Citovat
2625
22.2.20 15:27
@Anonymní píše:
Ne. Je nám 10 a 11 let.

Jj, jde to poznat. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2625
22.2.20 15:28
@Anonymní píše:
Tak ona ta sms pípla na telefonu, který ležel vedle mě, takže úplně lezení do soukromí to není. Ale zase chápu, co oči nevidí…
…v SMSkách našla zprávu…
:nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 15:29

Jo, to ale bylo náhodou. Psala jsem přes sms mamce a ona byla v konverzaci.

• Nahlásit
  • Citovat
614
22.2.20 15:34
@Anonymní píše:
Mám trošku obavy. Nevím, jestli zakročit nebo co dělat? Přítel dělá barmana v klubu a já tam za ním občas chodím. Někdy minulý týden jsem u přítele v SMSkách našla zprávu od jeho kolegyně z práce o tom, že už je doma a jde spát. Přítel na to odpověděl, že děkuje za zprávu a přeje ji dobrou noc. Včera jsem byla u přítele v práci a byly tam se mnou i kamarádku. Na směně byla zrovna i ta kolegyně a najednou dělala s přítelem drinky, i když běžně jen obsluhuje. Když jsem je ale tak letmo pozorovala, přišlo mi, že ona po něm jede. Nevím ale, jestli je to tím, že už mám na ni “averzi” skrz tu SMS nebo to tak fakt je. Navíc je stejný typ jako já - hubená dlouhovlasá bruneta s modrýma očima, takže bych i věřila, že by to byl i přítele typ. Pak jsem na to ale nějak zapomněla, bavila se s kamarádkami. Když ráno přišel přítel z práce, pípla mu SMS. Byl zrovna ve sprše, telefon měl položený displejem nahoru… no, byla tam zase zpráva od ní. Opět, že už dorazila domů a věta, která ve mě trhla: “Ta pusina byla na dobrou noc, tak se hezky vyspi.” V ten moment by se ve mně krve nedořezal. Ptala jsem se pak přítele, proč byla Kamila na baru, když normálně obsluhuje a řekl mi, že to chtěla zkusit, že je šikovná a jde jí to, takže tam asi zůstane. Dnes mají spolu zase směnu v práci. Jsem z toho úplně nesvá. Nevím, jestli mu to říct? Na rovinu se ho zeptat, jestli spolu něco mají? Úplně tichý pozorovatel asi ani být nemohu, protože nevím, co se děje, když jsou spolu v práci. A nechci zas být hysterka a stíhačka. Jenže “nejhorší” je, že se přítel ke mně stále chová hezky. Je pozorný, milý, pořád mi říká, jak mě miluje, oslovuje mě zdrobnělinami, spíme spolu i 3× za den, mazlí se… Jsem fakt zmatená.

A proč jsi se ho nezeptala, jaká pusa na dobrou noc? Já bych takhle se neuměla přetvařovat. Řekla bych mu, že o té SMS vím a co to má znamenat. Pokud Vám není 10 a 11 let, tak se to určitě nějak vysvětlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.20 15:35
@MrsNorris píše:
Daň za lezení do soukromí. Tak se tím teď trap, no :roll:

Kdyby sms neviděla, tak kolegyně po něm nejede, to dá rozum :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
22.2.20 15:36

Na rovinu bych se ho zeptala. Neumím mlčet a dělat, že o SMSkách nevím. Když bych nějakou takovou zprávu zahledla jakýmkoliv už způsobem, hned bych se ho zeptala co to má znamenat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11911
22.2.20 15:38
@Anonymní píše:
Jo, to ale bylo náhodou. Psala jsem přes sms mamce a ona byla v konverzaci.

jasně, každá stíhačka má vlastní verzi toho, jak najednou omylem prošmejdila mobil.

Žárlivost je problém toho kdo žárlí, vyvěrá z vlastní nejistoty, z vlastního mizerného sebevědomí a staví toho, na koho je žárleno do neřešitelné stiutace, protože nevinu nedokáže.

Pořiď si tuhle knihu a začni pracovat na svém vlastním sebepřijetí a sebeúctě.

https://www.kosmas.cz/…-ji-zvladat/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
22.2.20 15:38

A proč jsi se přítele na tu pusu nezeptala? Místo vyptávání proč je za barem..
Já bych se tedy zeptala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 15:40

Jenže mně je fakt trapně z toho, že jsem to viděla. Je to přeci jen jeho soukromí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama