Myslíte, že můj kluk změní názor na budoucnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 23:14
Myslíte, že můj kluk změní názor na budoucnost ?

Krásný den, otevírám diskuzi na téma; budoucnost, názor a chlap :lol:
Musím povědět vám, že jsem podle většiny mladá, naivní holka, která má představu, že se svou 1. Láskou bude navždy. Která taková z nás nebyla, že? :mrgreen: No prostě stručně jsem typ pro rodinu, ráda se starám jak o přítele, tak o starý rodiče a o své neteře. S přítelem jsem právě rozebírala téma dítě. Co bude, až budeme rodiči, že se na to těším, až se budu starat o naše dítě. Když poprvé tohle můj přítel slyšel, rázem trnul a povídá, že dítě ve 40 a jednou řekl, že vůbec 8o Já děti totálně miluji a v budoucnu počítám mít dítě právě s ním, protože vedle někoho jinýho se nedokážu představit a celkem jsem z toho smutná. Pro mě by byl ideální věk tak 25-30 a doufám, že přítel do té doby změní názor, přece jen ta pubera s ním ještě trochu cloumá. Jaký na to máte názor vy? Máme ještě plno let před sebou a taky tím se může všechno změnit. Jak říkám uvidíme kam nás vítr zavane. Ale to dítě si v těch 30ti vyplaču :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 6427 příspěvků 2 inzeráty 07.05.19 23:16

Mně jen zajímá, není ti ani 25 a staráš se o staré rodiče? Kolik jim je?

Božislava
Závislačka 2918 příspěvků 07.05.19 23:19
@stinga píše:
Mně jen zajímá, není ti ani 25 a staráš se o staré rodiče? Kolik jim je?

Tak otcové můžou plodit i v 50 a co se týče matky-mohla ji mít i třeba v 45.

Markéta80
Hvězda diskuse 44035 příspěvků 07.05.19 23:19

Kolik Vám je? Já děti chtěla brzo takže s manželem jsme to řešili celkem rychle, on je o rok mladší a kdyby řekl že nejdřív za 15 let co on by furt byl mladý tak já bych tolik let nečekala :lol:. Jasně že názor změnit může, ale co když nezmění. Dítě musí chtít oba dva. Taky třeba dítě nikdy chtít nebude :? Ale jestli je Vám 15 tak je čas ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 23:25

@Markéta80 tak je mi 17 let jasné, že je času dost. Nejdříve škola, zázemí a jistota. Bez jistoty založit rodinu by bylo těžké, ale zvládlo by se to, ale snad nepříjdou neplánované situace :D :D :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 23:27

@Božislava Přesně tak, jsem taková vymodlená perlička na dortu :D :D :D Rodiče nejsou tak starý, ale spíše strhaný z práce atd..

stinga
Kelišová 6427 příspěvků 2 inzeráty 07.05.19 23:32

Bože :) je ti 17, tak nevím, co řešíš, možná budeš zakládat rodinu v 25 s někým úplně jiným

Božislava
Závislačka 2918 příspěvků 07.05.19 23:33

@stinga Ne, nebude ta se bude vdávat už v 18.

kibi
Stálice 51 příspěvků 07.05.19 23:48
@Anonymní píše:
@Markéta80 tak je mi 17 let jasné, že je času dost. Nejdříve škola, zázemí a jistota. Bez jistoty založit rodinu by bylo těžké, ale zvládlo by se to, ale snad nepříjdou neplánované situace :D :D :D

Ty jo, 17 a takhle vyšilovat z dítěte? :D Mě je 22 a ještě doteď nemám srovnáno, jestli děti chci nebo ne. Ve tvém věku jsem na nic takového vůbec nemyslela :D

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 07.05.19 23:58

Ježíši, hlavou mi pochodují ty zástupy chlapů, co mi svěřili, že o panictví přišli na vejšce, a děcka chtěli kolem pětatřiceti…
Je mi nevolno, odcházím… na dospělou a uvážlivou diskuzi „jsem rozhodnutá, že za 13 let tenhle člověk bude se mnou“ popravdě nemám psychické síly :D

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28517 příspěvků 08.05.19 00:01
@Anonymní píše:
@Markéta80 tak je mi 17 let jasné, že je času dost. Nejdříve škola, zázemí a jistota. Bez jistoty založit rodinu by bylo těžké, ale zvládlo by se to, ale snad nepříjdou neplánované situace :D :D :D

Kolik je priteli? Taky tak nejak? To se nedivim, ze se zalekl ditete a rekl az ve 40… :D
A jak stari jsou tvi rodice? Mam deti starsi nez ty a starat se o mne jeste nemusi… :D
Tak hlavne at neprojde ta neocekavana situace a ty neotehotnis… aby pak neutekl uplne…

stinga
Kelišová 6427 příspěvků 2 inzeráty 08.05.19 00:05
@LAlezane píše:
Ježíši, hlavou mi pochodují ty zástupy chlapů, co mi svěřili, že o panictví přišli na vejšce, a děcka chtěli kolem pětatřiceti…
Je mi nevolno, odcházím… na dospělou a uvážlivou diskuzi „jsem rozhodnutá, že za 13 let tenhle člověk bude se mnou“ popravdě nemám psychické síly :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Markéta80
Hvězda diskuse 44035 příspěvků 08.05.19 00:38
@Anonymní píše:

a jemu také? Mne bylo 18 :lol:, tak bych tomu dala čas ;) Kdo ví co bude. Třeba stále spolu nebo každý s někým jiným ;)

Verun83
Echt Kelišová 9606 příspěvků 08.05.19 05:12
@Anonymní píše:

Proc se ptas nactiletyho kluka na deti?? Sam je jeste decko. Jestli mate budoucnost, tak ji jistojiste zabijes planovanim rodiny v nevhodnou dobu.

Verun83
Echt Kelišová 9606 příspěvků 08.05.19 05:16

A nezlob se, ale vazne veris, ze spolu zustanete? Ja ne. Chlapi si potrebuji uzit, a vetsina z nich nezakotvi s prvni laskou. Osobne nikoho takovyho neznam. Teda znam, jsou spolu asi od 19. Uz se 2×rozvedli, 2×vzali. Podvadi se. A ted se zas rozchazeji. No tak hlavne, ze se maji od nacti…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama