Myslíte, že se jedná o nějakou poruchu?

Anonymní
10.2.21 15:19

Myslíte, že se jedná o nějakou poruchu?

Ahoj, pokusím se to napsat ve zkratce. Jdu si sem pro radu. Vím, že většina lidí není normálních. Je pár výjimek, chlapi podpantoflaci - to bych taky nesnesla. S chlapem jsme 6 let, máme dvě děti. Za tu dobu, co máme děti se hodně změnil, celkově, k lepšímu. Jenže co mu zůstalo jsou výbuchy vzteku. Střídá se to celkem pravidelně, třeba je měsíc v pohodě, hodnej, sám od sebe pomáhá, stará se o děti, ale pak mu zase hrabne a je to pořád dokola: nevařim, nešu*am a stojim za hovno. Teď mi posledně řekl, že mě sekne přes držku. Ovšem nikdy si nic takového nedovolil a kdyby dovolil, to už by bylo opravdu to poslední. Poslední,, hádka" proběhla před dětmi, přestože jsem mu kolikrát říkala, že před nimi fakt ne…jenže se neovládnul. A moje otázka zní, jestli se na něj mám vykašlat nebo s ním zůstat? Teď už se zas chová normálně. Mám ho ráda, ale teď se mi zas tímhle výstupem úplně zhnusil. Prý jsem ho dohnala na psychiatrii, což je pravda, dříve byl vzteklejsi a teď bere antiD. Protože jsem mu řekla, ať se sebou něco dělá nebo končím…Žádnou poruchu mu ale neiagnostikovali. Tak nevim, jak Vám to připadá? Diiky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
378
10.2.21 15:30

Asi psychiatr ví, že by mu případná diagnóza nebyla k ničemu dobrá. Ženský mívají taky jednou měsíčně premenstruační syndrom a dá se s nimi někdy těžko vyjít. Ty musíš vědět, nakolik se ti chce - diagnóza je jen pojmenování toho, co doma vidíš. Poruchu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
10.2.21 18:20

Mě by bylo úplně jedno, jestli má nějakou poruchu nebo ne. Já bych nebyla zvědavá na to, až na mě zase vybafne v důsledku toho, že je mešuge. Ale ten rozdíl mezi námi je, že já bych si s ním ani nezačala vztah, natož abych s ním měla děti. Hned by mi blikalo v hlavě, že soužití by bylo peklo a děti by to mohly mít bohužel po něm…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
10.2.21 18:25

A teda varis a su*as? Jestli ne, tak se o poruchu nejedna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 19:18

@Fukitol no samozřejmě, to jsem zapomněla dodat, že dělám úplně normálně, ale možná ne, dle představ :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
477
10.2.21 20:01

Takovy ostřejší vylev jednou za čas mi nepřijde jako nic dramatického. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie