Myslíte, že se opět zavřou hranice?

3144
22.7.20 11:08

Myslíte, že se opět zavřou hranice?

Ahoj, bohužel máme zaplacenou dovolenou do řecka. Odlétáme příští čtvrtek. Dnes je nakažených přes 200. Obávám se, že zavřou opět hranice. Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59574
22.7.20 11:09

@Lamátko blbost.. Nezavřou, protože by ekonomika krachla úplně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20926
22.7.20 11:18

Nezavřou. Ale můžou být i v tom Řecku přísnější opatření, už teď při cestě autem musí být předem negativní test. Letecky si to zatím testují sami, to můžou zpřísnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
22.7.20 11:20

Ok, tak snad :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
22.7.20 11:29

Švagrová také má na další týden odlet do Řecka, ale zatím neví. No hranice asi jen tak nezavřou, nyní přes léto, kdy je turistická sezona pro tyto země, je klíčové aspoň něco utržit. Ale já bych osobně měla obavy, abych třeba při cestě letadlem zpět neměla třeba zvýšenou teplotu (nemusí to být nutně korona, ale prostě stačí jen přehřátí na slunku či vyčerpání) a kvůli tomu mě do letadla nepustili.
Vůbec bych si cestu do zahraničí pro letošek odpustila ať už autem, tak letecky. Měl bych dost obavy z přísnějších opatření u nás či v Řecku - je vidět v posledních dnech, že se to týden co týden mění. A zůstat doma v karanténě třeba jen kvůli tomu, že jedu z destinace, kde je korona více rozšířená a já jsem i tak zdravá, by mě dost naštvalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
22.7.20 11:29

Myslím, že teď už musí politici a hygienici hodně přemýšlet, co je horší. Jestli zavření hranic a ohrožení ekonomiky, nebo otevření hranic a šíření koronaviru. Já si myslím, že ohrožení ekonomiky by mělo horší dopad na obyvatelstvo. Takže doufám, že hranice nezavřou. Také máme zaplacenou dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17387
22.7.20 11:35

Snad nezavrou, taky mame pristi ctvrtek odjíždět. Ale nemyslim si to, ekonomika je uz tak dost v haji. I kdyz, l ze by se nekdy zavřely hranice sem si nedokázala představit ani když je zavřeli prvně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1199
22.7.20 11:40

Myslím že úplné uzavření hranic nehrozí. Spíše budou přísnější opatření jako je testování, karantény nebo nošení roušek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
22.7.20 11:47

No doufám že po příletu nás nebude čekat ta karanténa. Muž chodí do práce, tak by to bylo blbý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18605
22.7.20 12:07

No, snad ne, ale mohou tam člověka čekat zase různá bezvadná opatření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1573
22.7.20 12:08

Doufám že ne. Taky máme v plánu na konci srpna, Chorvatsko už jsme stihli na začátku července.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
22.7.20 12:08

Myslím a doufám, ze nezavrou, ale vidím to na dokladování negativních testu při přejetí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14266
22.7.20 13:02

Nezavřou. Připravila bych se má testování a zabalila roušku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14266
22.7.20 13:04
@Lamátko píše:
No doufám že po příletu nás nebude čekat ta karanténa. Muž chodí do práce, tak by to bylo blbý

A to by měl placený ne? No hate, z mýho to nejde… Ale nějak sem to nepochopila. To řeknu, hele beru si do 10. dovolenou, jedeme do Itálie a do práce přijdu 24.tak se tu mějte :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
22.7.20 13:43
@Lamátko píše:
Ahoj, bohužel máme zaplacenou dovolenou do řecka. Odlétáme příští čtvrtek. Dnes je nakažených přes 200. Obávám se, že zavřou opět hranice. Co si o tom myslíte?

Nezavřou. Teď už se bude dělat, že nic, kdyby bylo jakkoli. Ekonomika by klekla nadobro, a navíc by z toho mohla být už i vojna. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama