Myslíte, že se takové šaty hodí?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 07.08.19 10:01
Myslíte, že se takové šaty hodí?

Ahoj všem,

za měsíc jdeme na svatbu, která bude jaksi taková vesničtější, místo rautu a menu prasátko apod. Sama nevěsta bude mít šaty krátké. A můj problém, nebo problém… :D Moje otázka je, miluju dlouhé šaty, mám 180 cm a vypadají na mě dobře. Chci si vzít dlouhé společenské šaty, podobné viz fotka (jen nemají ten rozparek a jsou malinko, ale jen malinko světlejší) Ptám se tady, není to nevhodné? Já nevím, když nevěsta bude mít uplně obyčejné, nezdobené bílé šaty? Kvůli pozornosti apod.

Díky za rady. :) :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
malákráličice
Závislačka 2796 příspěvků 07.08.19 10:05

@Janina B1 podle toho popisu svatby a nevesty to bude vypadat divne.

Qadra
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 07.08.19 10:06

Pokud nemají stanovený "drescod ",tak bych to neřešila

Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 07.08.19 10:07
@malákráličice píše:
@Janina B1 podle toho popisu svatby a nevesty to bude vypadat divne.

Jasně no, proto se ptám…Zase prostě už nemám tolik času shánět nějaké krátké šaty na to, i z těch krátkých mám kokteilky, co jsou ještě víc společenské snad a v džínových nepůjdu :nevim: Zase nechci kalhoty ani overal, abych vedle přítele přítele vypadala jak antena a ještě chlap :D
Ty dlouhý mi připadají takové trochu boho styl…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7885 příspěvků 07.08.19 10:08

Pošli fotku šatů na ramínku…

toma0105
Kecalka 394 příspěvků 07.08.19 10:09

Šatičky fajn, jenom jestli v nich nebude zima, za měsíc už může být jiné počasí. A jestli to nebude žádná hogo fogo svatba, tak bych měla na večer v zaloze něco pohodlnějšího.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7885 příspěvků 07.08.19 10:09

Za měsíc.. Co když bude zima?

Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 07.08.19 10:09
@Bubla Bůčková píše:
Pošli fotku šatů na ramínku…

Jsem na služebce, šaty jsou doma :D :zed: jinak bych je poslala, ale jsou defakto to samé, jen ten spodek je jeden kus bez rozparku… 8)

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18348 příspěvků 07.08.19 10:10

Ja mam taky moc rada dlouhe saty, vzala bych si je. Nosim je i normalne. Neprijdou mi az tak spolecensky, jen bych si vzala jinou obuv, nez podpatky, to uz by pusobilo na takovou svatbu divne.Jsou moc hezky :palec:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7885 příspěvků 07.08.19 10:10

Tak na ně dziska, baleriny. Nejsou úplně mimo. Ale na tu barvu bacha teda.

kolibrik1
Stálice 95 příspěvků 07.08.19 10:11

@Janina B1 a mně se zrovna líbí ty šaty na obrázku s těmi rozparky. Odkud je fotka?
Jinak na té svatbě budeš asi vyčnívat (nejen výškou), pokud si nevěsta bere krátké, tak to asi bude opravdu taková nepříliš okázalá svatba, takže sama nevím, jestli bych v takových šatech šla :think:

Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 07.08.19 10:12
@Bubla Bůčková píše:
Za měsíc.. Co když bude zima?

Mám k nim takovou bundičku. :) no a nejhorším schovám do kabelky silonky. :D A nebo budu klepat kosu :D

Agáta 84
Kecalka 488 příspěvků 07.08.19 10:12

Mě se líbí a neni důvod proč by sis je nemohla vzít. Já byla na vesnické svatbě loni a měla jsem podobné, ale bílé a byly tam ženský i mnohem slavnostněji oblečené a i takové, co vypadaly, že jdou normálně nakoupit do konzumu :lol: Takže si vezmi, co je ti pohodlné a víc neřeš ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67474 příspěvků 07.08.19 10:13

@Janina B1 Šaty jako takové mi přijdou OK, ale jestli mají být ještě světlejší, než ty na obrázku, tak už mi nepřijde vhodná ta barva, to už je fakt na spletení s nevěstou. Nemáš něco dlouhého, ale v jiné barvě?

Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 07.08.19 10:13
@kolibrik1 píše:
@Janina B1 a mně se zrovna líbí ty šaty na obrázku s těmi rozparky. Odkud je fotka?
Jinak na té svatbě budeš asi vyčnívat (nejen výškou), pokud si nevěsta bere krátké, tak to asi bude opravdu taková nepříliš okázalá svatba, takže sama nevím, jestli bych v takových šatech šla :think:

Myslím, že tyhle jsou Asos, ty co mám já jsou z německé Zary, v Česku jsem je v Zaře neviděla…Ale mám je už rok a půl. :)
No, jak psaly holky výše, možná ta džíska, nebo baleríny k nim a bude to good. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama