Myslíte, že se to povedlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 12:06
Myslíte že se to povedlo?

Ahoj holky,

minulý týden ve středu (27.3.2019) jsem měla pozitivní ovulační test, sex proběhl den předtím, v den ovulace a také den poté.

Nyní mě bolí prsa a jsou nateklá a těžká, také se střídá zimnice a horko, a trpím na horkost v obličeji, bolí mě hlava a také mě už druhý den pobolívá podbřišek, jako kdybych to měla dostat. Dnes ráno se mi hned potom, co jsem vstala z postele motala šíleně hlava.

Vzhledem k mé nepravidelné menstruaci nevím, kdy to mám dostat, ovulace byla 28DC.

Kdy myslíte, že bych mohla testovat? Kolik dní po Ovulaci? Myslíte, že by tyto příznaky mohly být začátkem těhotenství?

Děkuji a hezký den všem! :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 01.04.19 12:10

Počkej ještě aspoň týden. Příznaky má každá druhá a nic z toho být nemusí

Sasanka jarní
Kecalka 437 příspěvků 01.04.19 12:13

Přesně, na ty příznaky kašli, testuj až ti vynechá ms :palec:

Teď čtu, že nevíš, kdy by měla přijít, pardon :lol: tak 35DC

A teď čtu, že ovulace 28DC :lol:
Tak testuj nejdřív 40DC

Banane18
Kecalka 110 příspěvků 01.04.19 12:25

Taky bych ještě týden počkala.
Mám momentálně to samé,je mi celý den špatně,náladovost,zvláštní chutě,prsa naběhlé,bolest podbřišku a test mi vychází negativní.Čekám do termínu kdy mi přišla moje poslední menstruace (mám jí taky nepravidelnou)

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 01.04.19 12:27

Myslím, že si příznaky vsugerovavas. Počkej na test aspoň 14 dní po ovu.

Gejbina
Kecalka 137 příspěvků 01.04.19 12:29

Podle me jsou to vsugerovany priznaky :) tak brzy nemuzou ani zadny byt..clovek ldyz si to fskt preje,tak na sobe pozoruje uplne vsechno.. Taky jsem to tak mela prvni mesice snazeni a podle tech priznaku bych mela bejt tehotna kazdej mesic :lol: takze jsem se naucila se nepozorovat, nehrotit..a jen vyckat na den MS..:)

Sasanka jarní
Kecalka 437 příspěvků 01.04.19 12:35
@Gejbina píše:
Podle me jsou to vsugerovany priznaky :) tak brzy nemuzou ani zadny byt..clovek ldyz si to fskt preje,tak na sobe pozoruje uplne vsechno.. Taky jsem to tak mela prvni mesice snazeni a podle tech priznaku bych mela bejt tehotna kazdej mesic :lol: takze jsem se naucila se nepozorovat, nehrotit..a jen vyckat na den MS..:)

Ne asi a pak ten skutecnej měsíc, kdy se zadařilo, vůbec nic :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 12:41

@Gejbina asi to tak bude, jen me zarazily ty navaly zimy a horka v obliceji a rukou, to normalne nemivam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 13:01

@Banane18 tak vam moc preji, aby se to povedlo :heartpulse:

Banane18
Kecalka 110 příspěvků 01.04.19 13:04
@Anonymní píše:
@Banane18 tak vam moc preji, aby se to povedlo :heartpulse:

Tak u nás je to neplánované ale samozřejmě že bych byla šťastná :srdce:
Moc ti přeju ať to klaplo :srdce: ale jak říkám,ještě počkej :)

Gejbina
Kecalka 137 příspěvků 01.04.19 13:19

Naprosto tě chápu.. mě se taky děly věci, který jsem nikdy normálně neměla.. protože jsem se nikdy tolik nepozorovala.. :D co jsem naopak tak vysledovala, tak je spis lepsi, kdyz zadny priznaky do MS nemas.. :D kdy ma MS prijit?

Dominička_94
Stálice 71 příspěvků 01.04.19 13:25

@Gejbina děkuji, MS mám hodně nepravidelnou, takže vůbec netuším, kdy by mohla dorazit tentokrát, ale ovulace byla 28 den cyklu, tak pokud nedostanu MS, tak zkusím otestovat v neděli :)

bartsch
Závislačka 4921 příspěvků 01.04.19 14:00
@Dominička94 píše:
@Gejbina děkuji, MS mám hodně nepravidelnou, takže vůbec netuším, kdy by mohla dorazit tentokrát, ale ovulace byla 28 den cyklu, tak pokud nedostanu MS, tak zkusím otestovat v neděli :)

Testuj 2 týdny po ovulaci. Teprve 6. - 9. den po ovulaci dojde k nidaci oplodněného vajíčka. Pak se teprve začne tvořit těhotenský hormon hCG. A až je dost hormonu, začnou i nějaké ty příznaky těhotenství. Teď je ještě brzy.

naka1911
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 01.04.19 18:49

pokad jste mela ovu 28 dc tak menzes by mela prijit 14 dni po,tak si to spocitejte a drzim pestiky at neprijde :)

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 01.04.19 20:11

14 dni po ovulaci, driv netestuj

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama