Myslíte, že se toto dá považovat za normální MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 08:03
Myslíte, že se toto dá považovat za normální MS?

Ahojky holky,
chtěla bych se zeptat zda to někdo má nebo taky měl…mám odjakživa nepravidelnou menstruaci, ale když přišla tak trvala max 7 dní, asi dvakrát se mi stalo, že 14 dní a asi před 4 měsíci dokonce 3 týdny s čímž jsem byla u doktora a ten mi akorát na měsíc předepsal utrogestan, od té doby je to pořád takové zvláštní. Po dobrání utrogestanu to normálně přišlo, celkem silné a bolestivé což normálně nemívám. Pak do přišlo se zpožděním asi 4 dnů, ale slabě a trvalo to 9 dní a tento měsíc to přišlo po 28 dnech, ale zase to trvalo 9 dní… myslíte, že se to dá považovat za normální? Má někdo podobnou nebo stejnou zkušenost?
Děkuji :)

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 10.08.18 08:14

Kolik ti je?

denkat
Kecalka 303 příspěvků 10.08.18 08:17

:) těžko říct, chce to asi doktora

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 08:19

@Verun83
24

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 10.08.18 08:20

Ne jako vazne, pokud jsi mlada, tak je celkem bezny nepravidelny cyklus. Pokud ti je vic, tak bych to nejak resila. Muzes zkusit gynex napr, nebo jine byliny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 08:45

@Verun83
Je mi 24 a snažíme se s manželem o dítě jenomže s takovou MS je to celkem složitý …zatím beru drmek, ale ten gynex možná vyzkouším

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >