Reklama

Myslíte, že se toto dá považovat za normální MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 08:03
Myslíte, že se toto dá považovat za normální MS?

Ahojky holky,
chtěla bych se zeptat zda to někdo má nebo taky měl…mám odjakživa nepravidelnou menstruaci, ale když přišla tak trvala max 7 dní, asi dvakrát se mi stalo, že 14 dní a asi před 4 měsíci dokonce 3 týdny s čímž jsem byla u doktora a ten mi akorát na měsíc předepsal utrogestan, od té doby je to pořád takové zvláštní. Po dobrání utrogestanu to normálně přišlo, celkem silné a bolestivé což normálně nemívám. Pak do přišlo se zpožděním asi 4 dnů, ale slabě a trvalo to 9 dní a tento měsíc to přišlo po 28 dnech, ale zase to trvalo 9 dní… myslíte, že se to dá považovat za normální? Má někdo podobnou nebo stejnou zkušenost?
Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8671 příspěvků 33 inzerátů 10.08.18 08:14

Kolik ti je?

denkat
Kecalka 134 příspěvků 10.08.18 08:17

:) těžko říct, chce to asi doktora

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 08:19

@Verun83
24

Verun83
Echt Kelišová 8671 příspěvků 33 inzerátů 10.08.18 08:20

Ne jako vazne, pokud jsi mlada, tak je celkem bezny nepravidelny cyklus. Pokud ti je vic, tak bych to nejak resila. Muzes zkusit gynex napr, nebo jine byliny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 08:45

@Verun83
Je mi 24 a snažíme se s manželem o dítě jenomže s takovou MS je to celkem složitý …zatím beru drmek, ale ten gynex možná vyzkouším

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >