Myslíte, že se vrátí?

Napsat příspěvek
1388
15.4.17 13:02

Jako… oukej, taky by mě asi zarazilo, kdyby si přítel šel někam sednout s mojí kamarádkou, se kterou se ani nezná :think: Ale dělat z toho rozchody a ještě se aby se „pánové kamarádi“ vzájemně pomlouvali, to je docela psycho…
Jako upřímně, buď ráda, sice možná blbá scéna, ale odhalila ti to, co by jinak nemuselo vyplout na povrch hodně dlouho. Tohle je zatraceně velký varovný signál, co by tě čekalo do budoucna. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11911
15.4.17 13:15

@LAlezane je to jeho kolega z práce se kterým ji chtěl seznámit. A ještě se tam na nějakou dobu stavil a pak odešel a nechat tam zakladatelku s tím kolegou a ještě mu údajně zavolal, aby se o ní postaral.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 13:34

Myslím si, že jsi vůbec neměla chodit s jeho kamarádem sama ven a taky si myslím, že žárlí a chce že vydusit, což teda takhle se nedělá… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1388
15.4.17 13:40
@Ou píše:
@LAlezane je to jeho kolega z práce se kterým ji chtěl seznámit. A ještě se tam na nějakou dobu stavil a pak odešel a nechat tam zakladatelku s tím kolegou a ještě mu údajně zavolal, aby se o ní postaral.

No v mém okolí kamarádství dvou chlapů vypadá zatraceně jinak, než že jeden o druhém říká, že je to psychopat, který ho škrtil, a druhý tvrdí prvnímu o jeho holce, že ho pomlouvala.
Tohle tu fakt někomu přijde normální…?
„Kolega“ či jakákoliv jiná nálepka tu fakt nehraje roli. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
15.4.17 13:47

Na tohle bych se vykašlala i kdyby se vrátil tak už to mezi vámi nebude takové… myslím že je to na nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 14:05

Nejak postradam duvod toho proc se s tebou rozesel a proc vidis vinu v sobe…? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 14:45

Jo jo, na mě tohle zkoušel bývalý :mavam: Nejdřív mu vadilo, že někam jdu s kamarády. Pak mu vadilo, že je mám v přátelích, v kontaktech. Pak už mu vadilo i to, že si s nima píšu nebo že je pozdravím, když je potkám. Skončilo to tím, že mi vyčetl, že jsem se během večera víckrát podívala na našeho společného kamaráda, než na něho. :lol: Ale tak bylo mi 16, byla jsem extra blbá :roll: Vybodni se na něho. Nikdo nemá právo ti zakazovat se s někým vídat. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 14:56

Na jednu stranu chápu, že se naštval proto, že jsi šla ven s chlapem kterého vůbec neznáš, i chápu to, že jste se kontakrovali bez jeho vědomí, to by mě taky naštvalo, ale co nechápu je proč si se bavila a domlouvala sama na kafe s někým s kým tě chce partner seznámit a pak ho pozvala jako překvápko? Když ti přítel řekl, že je to psychopat kterej ho dokonce i škrtil, tak proč tě tam s ním nechal? To jako neměl strach že ti něco udělá když je to podle něho takovej blázen? To co si udělala rozhodně není důvod k rozchodu, ale max k naštvání a možná hádce. Buď ráda, že se tvůj přítel ukázal teď a ne až spolu budete mít děto atd… Buď ráda že jste od sebe. A hlavně jedna věc do budoucna, čím víc budeš chlapa nahánět tím víc tě nebude chtít. Když tě má chlap rád, tak se mu neozveš a on tě začne sám nahánět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 18:20

Svobodná žena (koneckonců i vdaná) si může chodit s kým chce kam chce! Kdy to konečně přestane být divné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
15.4.17 20:48

@Pipilota Citrónie teprve tehdy, až i zdejší osazenstvo konečně hromadně přizná, že to divné není. Že zadaní, ženatí, vdané, rozvedení, vdovci si mohou kdykoli s kýmkoli telefonovat, jít na kafe, mluvit, psát nebo vyrazit na ryby. Že jsou navzdory svému stavu autonomní lidské bytosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16766
15.4.17 21:01

Dozrat. Vsichni 3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15004
15.4.17 21:14
@Aenne píše:
souhlasím.
(až na to holení, holit se nemusí, pokud to nevyléza z plavek a pokud jo, tak jen tam, kde je to videt, není povinnosti vypadat tam dole jak mražené kuře, dokonce ani v bibli a ani v ustavě se nic o povinném holení nepíše ) :)

LOOOOOOOL, ja jsem si malem ucvrnkla do kalhotek. Jinak souhlas, nejak mi tato moda mrazeneho kurete dost vadi. (si stejne myslim, ze je to odkoukane z pecka)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15004
15.4.17 21:16

A nezda se vam divne, ze ji chtel seznamovat s udajnym psychopatem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 21:17

@warita tak posiluj pánevní dno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15004
15.4.17 21:24
@Pipilota Citrónie píše:
@warita tak posiluj pánevní dno :mrgreen: