Myslíte že takový člověk může milovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 22:18
Myslíte že takový člověk může milovat?

Nic mi do toho není. Ale už delší dobu máme známého, manžel s nim má občas nějaké kšefty oba podnikají. Je to poměrně zvláštní člověk a chtěla bych vědět váš názor.
Je s ženou už nějaký ty roky mají 10 letý a 5 letý dítě, ale celý život jí podvádí. Je bohatý, ona doma nepracuje léta, stará se o děti a o domácnost. Kupuje jí drahé zlato, kosmetiku, auto prostě vše a pro děti taky první poslední. Ale jde o to, že je to nehorázný děvkař. Vždycky ona odjede na víkend za rodinou a on hned honí mladé holky (je mu 32 let) tahá si je do bytu nebo na hotelu a spí s nimi.
Jeho žena to tolikrát to zjistila, jenže on vždycky že to byl ten jeho kamarád, ale pořád ho kontroluje nevěří mu ani, když jde k doktoru, pořád ho nahání. Jednou jsme se ho na to zeptali a on nám řekl, že svojí ženu miluje a milenky jsou něco jiného a že by nikdy rodinu neopustil, teda respektive furt tvrdí že by neopustil svoje děti že pro ně žije i když mi přijde že s nimi tráví minimálně času, nechce s nimi jezdit ani na společné dovolené furt se vymlouvá na práci a pak hned co se zavřou dveře řádí. Může opravdu takový člověk milovat? Vím, že jeho otec byl taky takový, takže to má asi po něm, ten mu ještě říká ať to dělá ale nerozbourá si rodinu. Kolikrát se rozhádá, spí třeba týden na hotelu a kurví se, ona pak vyměkne a on se vrátí domů je taková že je naštvaná jen chvíli a pak jakoby nic.
Přijde mi že to manželství a děti bere jako povinnost, mému muži tenkrát psal že si užívá na hotelu s jednou 18ckou posílal mu jak mu kouří no hrůza a psal no zítra musím s manželkou a dětma nakupovat slíbil jsem to. Občas ani nechci aby se manžel s nim bavil protože se bojím že bude manžela do toho tahat. Vím i takhle od lidí že snad dříve chodil i do bordelu nebo si holky platil.
Chápete tohle chování a myslíte si že opravdu miluje a dělá to jen pro ty děti? Nebo je zvyklý na služku co se mu stará o děti, milenky mu služku asi dělat nebudou. Proč ta ženská je vůbec s nim? To je tak zamilovaná a nebo je to spíše o tom že už je zvyklá na ten luxus a neměla by nic?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 07.03.18 22:22

Těžko říct, ale ona je taky hloupá když z takovým člověkem je asi je s ním taky kvůli penězům jinak si myslím že by už dávno byla pryč ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 22:25

@Petruna21 je mi do toho nic, jen mě to zaráží a ty jeho slova jak jí miluje a milenky jsou milenky. Kdyby měl aspoň třeba jednu dlouhodobou ale takové střídání, upřímně bych se bála i že něco chytnu na jejím místě.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 07.03.18 22:28
@Anonymní píše:
Nic mi do toho není. Ale už delší dobu máme známého, manžel s nim má občas nějaké kšefty oba podnikají. Je to poměrně zvláštní člověk a chtěla bych vědět váš názor.
Je s ženou už nějaký ty roky mají 10 letý a 5 letý dítě, ale celý život jí podvádí. Je bohatý, ona doma nepracuje léta, stará se o děti a o domácnost. Kupuje jí drahé zlato, kosmetiku, auto prostě vše a pro děti taky první poslední. Ale jde o to, že je to nehorázný děvkař. Vždycky ona odjede na víkend za rodinou a on hned honí mladé holky (je mu 32 let) tahá si je do bytu nebo na hotelu a spí s nimi.
Jeho žena to tolikrát to zjistila, jenže on vždycky že to byl ten jeho kamarád, ale pořád ho kontroluje nevěří mu ani, když jde k doktoru, pořád ho nahání. Jednou jsme se ho na to zeptali a on nám řekl, že svojí ženu miluje a milenky jsou něco jiného a že by nikdy rodinu neopustil, teda respektive furt tvrdí že by neopustil svoje děti že pro ně žije i když mi přijde že s nimi tráví minimálně času, nechce s nimi jezdit ani na společné dovolené furt se vymlouvá na práci a pak hned co se zavřou dveře řádí. Může opravdu takový člověk milovat? Vím, že jeho otec byl taky takový, takže to má asi po něm, ten mu ještě říká ať to dělá ale nerozbourá si rodinu. Kolikrát se rozhádá, spí třeba týden na hotelu a kurví se, ona pak vyměkne a on se vrátí domů je taková že je naštvaná jen chvíli a pak jakoby nic.
Přijde mi že to manželství a děti bere jako povinnost, mému muži tenkrát psal že si užívá na hotelu s jednou 18ckou posílal mu jak mu kouří no hrůza a psal no zítra musím s manželkou a dětma nakupovat slíbil jsem to. Občas ani nechci aby se manžel s nim bavil protože se bojím že bude manžela do toho tahat. Vím i takhle od lidí že snad dříve chodil i do bordelu nebo si holky platil.
Chápete tohle chování a myslíte si že opravdu miluje a dělá to jen pro ty děti? Nebo je zvyklý na služku co se mu stará o děti, milenky mu služku asi dělat nebudou. Proč ta ženská je vůbec s nim? To je tak zamilovaná a nebo je to spíše o tom že už je zvyklá na ten luxus a neměla by nic?

Proc s nim je? Protoze ho nechce opustit a rozbit rodinu. No popravde uz rodina dlouho nejsou a mozna ani nikdy nebyli. Mela by najit odvahu a odejit vzit deti. Zacit zit. No podle me je slaba osobnost a nevazi si samu sebe. Nejlepsi by bylo kdyby ji nekdo pomohol z rodiny (psychicky ji podporil).

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 07.03.18 22:37
@Anonymní píše:
Chápete tohle chování a myslíte si že opravdu miluje a dělá to jen pro ty děti? Nebo je zvyklý na služku co se mu stará o děti, milenky mu služku asi dělat nebudou. Proč ta ženská je vůbec s nim? To je tak zamilovaná a nebo je to spíše o tom že už je zvyklá na ten luxus a neměla by nic?

No fakt bych chtěla být kamarádem tomu, kdo mi posílá fotku s kuř. bou od milenky :poblion: Je to jejich život, ať si ho žijí. Nechápu ani jednoho, ale nebudu je hodnotit.

robinka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18 inzerátů 07.03.18 22:42

@Russet Kamaradem snad, i kdyz teda fuj, ale manzelkou kamarada, tj. zakladatelkou… to je teprv posusnanicko. Vsadim se, ze byt v pozici nikoliv zeny, ale rodiče, padlo by o ono známé, s nim se nekamarad, akorat te zkazi'. :lol:

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 07.03.18 22:43

Myslim ze chlap ma velke reci, velke gesta, ale prazdne srdce. Dost mozna je to psychopat, takovych mezi nama je, a zrovna jsou to manazeri, podnikatele a politici. Milovat neumi, vyssi city nemaji, ale mluvit o tom ano, umi krasne manipulovat. A zena? Ta asi stastna neni, ale je zvykla na jisty standart, pohodlny zivot v luxusu a nechce se ji to menit. Pak nechce detem rozbit rodinu. Nebo ne nesamostatna a nez prijde jiny chlap, ke kteremu by odesla to resit nebude.

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 07.03.18 22:45
@robinka píše:
@Russet Kamaradem snad, i kdyz teda fuj, ale manzelkou kamarada, tj. zakladatelkou… to je teprv posusnanicko. Vsadim se, ze byt v pozici nikoliv zeny, ale rodiče, padlo by o ono známé, s nim se nekamarad, akorat te zkazi'. :lol:

Zakladatelka má snad rozumného chlapa, který nemusí chodit za milenama.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 07.03.18 22:47
@Anonymní píše:
@Petruna21 je mi do toho nic, jen mě to zaráží a ty jeho slova jak jí miluje a milenky jsou milenky. Kdyby měl aspoň třeba jednu dlouhodobou ale takové střídání, upřímně bych se bála i že něco chytnu na jejím místě.

Tak třeba jí vážně miluje těžko říct :nevim:. A jí je to asi jedno nebo si to neuvědomuje..

robinka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18 inzerátů 07.03.18 22:47

@Russet Taky myslim. Ale ruku na srdce, odvazana bych z kamose asi nebyla…

mgdln
Závislačka 4626 příspěvků 07.03.18 22:51

Ne, tak takový rozhodně NE! :lol:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 07.03.18 23:01

Hmm a ty to řešíš protože máš strach, aby do toho nezatáhl toho tvýho vid´…

upřímně jak si to popsala, ne nemiluje jí..dělá mu dobře tenhle společenský status, děti rád mít klidně může a proč je s ním ona no evidentně kvůli prachům…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 23:03

Nooo je dost majetnicky, vím ze mohl mít kazdou milenku ale žádná z nich nemohla mít jiného než jen jeho. A taková menší otazka, myslíte, ze kdyby náhodou opustil manzelku a zůstal s nějakou milenkou ze ji bude vernej? :mrgreen: no ty jeho fotky co posila manželovi jsou někdy perla :poblion:

robinka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18 inzerátů 07.03.18 23:06
@Anonymní píše:
Nooo je dost majetnicky, vím ze mohl mít kazdou milenku ale žádná z nich nemohla mít jiného než jen jeho. A taková menší otazka, myslíte, ze kdyby náhodou opustil manzelku a zůstal s nějakou milenkou ze ji bude vernej? :mrgreen: no ty jeho fotky co posila manželovi jsou někdy perla :poblion:

Ne, bude to vzdy stejne h.vado a ubozak. :poblion:

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 07.03.18 23:19

To je podle mě typ chlapa, co tu ženskou jen tak nepustí, kdyby chtěla odejít. Pokud je tak majetnickej.
On ji nemiluje, ale chce rodinu a zázemí a ona to vždycky zkousne kvůli pohodlí a penězům. Tak pokud jim to tak vyhovuje…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >