Myslíte, že to dělá schválně?

Anonymní
24.12.20 13:18

Myslíte, že to dělá schválně?

Ahoj, je to asi rok, co jsem odmítla jednoho kluka (22). Teď jsme se nedávno viděli, jelikož jsme šli s našimi společnými přáteli ven. Normálně jsem mu napsala zprávu, ohledně srazu, to v pohodě reagoval a řekl, že přijde a těší se. Když jsme se viděli, tak mi přišel takový zvláštní, odměřený. Nevěděla jsem, jestli to nějak nesouvisí se mnou, ale přišlo mi zvláštní, že by byl po tak dlouhé době na mě uražený…Po srazu jsem mu napsala zprávu, že mu přeji krásný nový rok a jestli by se nechtěl vidět. Jen si to zobrazil a nic nenapsal. Myslíte, že má třeba takovou urážlivou povahu, nebo to dělá schválně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
491
24.12.20 13:23

Před rokem jsi ho měla na salámu ty, teď tě má na salámu on. Co řešíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
24.12.20 13:23
@Anonymní píše:
Ahoj, je to asi rok, co jsem odmítla jednoho kluka (22). Teď jsme se nedávno viděli, jelikož jsme šli s našimi společnými přáteli ven. Normálně jsem mu napsala zprávu, ohledně srazu, to v pohodě reagoval a řekl, že přijde a těší se. Když jsme se viděli, tak mi přišel takový zvláštní, odměřený. Nevěděla jsem, jestli to nějak nesouvisí se mnou, ale přišlo mi zvláštní, že by byl po tak dlouhé době na mě uražený…Po srazu jsem mu napsala zprávu, že mu přeji krásný nový rok a jestli by se nechtěl vidět. Jen si to zobrazil a nic nenapsal. Myslíte, že má třeba takovou urážlivou povahu, nebo to dělá schválně?

Nezlobte se, ale, co po něm, chcete? Odmítla jste ho, a teď, píšete, jestli by se nechtěl vidět? Proč z něj, děláte blbce? Nechápu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
24.12.20 13:25

A o co jde tobe? Chces se kamaradit, nebo ho ted chces? Hele vyprdni se na to…to se chces sblizovat s nekym, koho vidis kolikrat, 2× do roka? A proc te vlastne zajima, jestli se na tebe zlobi nebo co mu je… proste mu nepis a neres to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10817
24.12.20 13:30

Jsi troll?
pokud ne, tak co vyšiluješ? proč mu vůbec píšeš? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15300
24.12.20 13:32

Pred rokem ti nebyl dost dobrý a ted by se hodil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
24.12.20 13:36

Princezno, každý nemusí být uražený a naštvaný, když nepřiběhne na zavolání jako čokl. Prostější vysvětlení je, že už jsi mu volná a na tom srazu si asi uvědomil, že nechápe, co na tobě kdy viděl. Prostě a jednoduše už ho nezajímáš, nehledej v tom nic složitého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
24.12.20 13:45

Jistěže to dělá schválně, nebo si myslíš, že někoho ignorujeme omylem?
Smiř se s tím, že už tě nechce a taky se nechce s tebou kamarádit. Nemá o tebe vůbec žádný zájem, jsi mu naprosto lhostejná. Co řešíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
24.12.20 13:53

Zakladatelko, říká ti něco pojem „mužské ego“? :) Odmítla jsi ho a teď za ním lezeš… Nevím, jak tohle může dopadnout… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
24.12.20 13:56

Mě by spíš zajímalo, proč máte potřebu dolézat za klukem, kterého jste odmítla? Na co by s vámi asi tak chodil ven, když jste ho poslala do háje? Já ho úplně chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15462
24.12.20 14:00

Nebo o tebe prostě nemá zájem a šel jen ze zdvořilosti a nechce aby si ho kontaktovala ale neví jak ti to říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3709
24.12.20 15:04

Klasika, konec roku a Valentyn se lidi citi sami tak probiraji ze zoufalstvi kdo by mohl mit zajem a zkouseji to, i kdyz drive je odmitli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
24.12.20 15:06

Tvoje starosti bych chtěla mít. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tedy starosti bych to nemela nazývat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
24.12.20 15:12

Tys ho odmítla a teď se s ním chceš scházet, ber to, že nemá zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
24.12.20 15:18

Asi ho překvapilo, že mu přeješ krásný nový rok ve chvíli, kdy si lidé přejí hezké Vánoce. Asi je zmatený a proto neodpovídá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat