Myslíte že to má cenu? Kdy vám vyšel pozitivní test?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jasmakmoch
Povídálka 42 příspěvků 06.02.19 06:27
Myslíte že to má cenu? Kdy vám vyšel pozitivní test?

Ahoj holky, mám 2 dny zpoždění a tak přemýšlím jestli má cenu si kupovat další těhotenský test. Dva testy jsem si dělala ještě před termínem MS a nic :nevim: vždycky jsem to měla přesné a i BT mám kolem 37 :think: vyšel někomu tady těhotenský test až po termínu MS? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 06.02.19 06:29

@jasmakmoch pokud jsi měla později ovulaci tak si myslím že by mohl být test pozitivní až po termínu ms. Já bych teda ještě dva dny počkala a pak testovala znovu. Jinak, tady se najde taaaakových holek, kterým vyšel pozitivní test až po termínu ms :)

jasmakmoch
Povídálka 42 příspěvků 06.02.19 06:39

@Jessica4 mě vždycky před ms hrozně bolí v podbřišku, teď mě ale šíleně bolí prsa a v podbřišku mě bolelo asi jen 2 dny, proto jsem čekala že ms dorazí, ale ono nic :D

Tarinka
Echt Kelišová 8333 příspěvků 06.02.19 07:03

No ja bych u jednoho ditete mela slabyho ducha v den, kdy jsem to mela dostat a u druheho, tri dny po zmeskani slaba carka, tak si myslim, ze dva dny pred ms bych nemela nic. Ale takove ty tehotenske priznaky, prisly pozdeji, kdy uz jsem vedela, ze jsem tehotna.

lolink
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 06.02.19 07:15

V den zpozdeni. Ted kamaradka 14 dni od zpozdeni :nevim:. Priznaky jsem prestala zkoumat po 70. Pokusu :mrgreen:. Je to dost zamenitelne s priznaky ms.

svapi
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 06.02.19 07:36

@jasmakmoch ja mela v den vynechani tak slabeho ducha, ze ho treba manzel ani nevidel :lol: za chvili mame s tou neviditelnou carkou termín:)) drzim palce

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 06.02.19 07:59

Treba ja ted testovala 3 dny po terminu ms…citila jsem se jinak, blahove jsem si myslela ze to vyslo…nevyslo…ale ms stale nikde…samozrejme ze jsme se s partnerem milovali (rikala jsem si, ze treba i diky tomu ms dorazi)…porad nedorazila…tak me partner asi 10 dni po terminu nalomil at zkusim test znovu a byl tam slaby duch- ovulaci jsem totiz mela v terminu ms…a asi i proto ms nedorazila…tot moje.zkusenos­t…hlavu vzhuru ;)

sediza
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 06.02.19 09:27

Já měla 2 dny před očekávanou MS negativní test a tehotná jsem byla.

cernycajscitronem
Stálice 56 příspěvků 06.02.19 09:54

Ja jsem měla pozitivní test už 7DPO, ale psaly tu na miminu i holky, kterým to vyšlo třeba až 12 dni po zmeskani MS. Takže asi všecko je možný…

jasmakmoch
Povídálka 42 příspěvků 06.02.19 11:30

Skončila jsem ve škole dřív, tak si jdu koupit test a uvidím, třeba tam něco bude a nebo prostě přijde ms :nevim:

inkognit
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 06.02.19 13:01

Já měla ducha 7 den po očekávané ms, ted dva týdny po ms je čárka hezky viditelná, a na digitálním testu 2-3…dr. na utz ale nic neviděl vzali mi krev a podle krve prý začínající tehu, a mám znovu přijít v březnu, ale spinila jsem tak mi dal duphaston a kontrola už 18.2. A pak v tom březnu, tak snad vše bude dobré :)

jasmakmoch
Povídálka 42 příspěvků 07.02.19 07:16

Posledních pár dní jsem měla bílý výtok a teď je spíš takový hnědý, myslíte že se rozjíždí ms? Ale co je u mě vážně divné, že mě hrozně bolí prsa, už tak moc že nemůžu mít ani podprsenku :zed: Pevně jsem doufala že tenhle měsíc to vyjde :nevim:

jasmakmoch
Povídálka 42 příspěvků 07.02.19 07:23

Teď jsem si měřila BT a ta vystoupla až na 37,5 8o neměla by se bazální teplota při ms snížit? V tomhle se moc nevyznám :nevim:

AjdaD
Stálice 94 příspěvků 07.02.19 10:14

@jasmakmoch ahoj :mavam: , já jsem tedy test nezkoušela před MS, ale vyšel mi 2 dny po očekávané MS pozitivní, každým dnem druhá čárka jen a jen sílila. Clearblue mi ukázal 2-3 a po pár dnech testování 3+. Testovala jsem se od prvního + každý den. :)

jasmakmoch
Povídálka 42 příspěvků 07.02.19 10:54

Budu testovat dnes, hned jak přijdu ze školy :andel: tak pak napíšu jak to dopadlo :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >