Problémy ve vztahu - moc to hrotím, nebo je něco špatně?

Anonymní
11.12.19 09:37

Myslíte že to moc hrotím nebo je něco špatně?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli jsem opravdu jak říká můj přítel “přecitlivělá a jebnutá na hlavu” nebo je prostě v něm něco špatně…
Jsme spolu 3 roky, pokoušeli jsme se o miminko a zadařilo se, strašně jsme se oba těšili a plánovali budoucnost atd.. od té doby se ale semnou vůbec nebaví, trávit semnou čas je prý pakárna a proto je raději s kamarádama, intimní vztah už spolu přes půl roku nemáme, jsem nyní v 32tt. Když si s ním chci promluvit řekne že teď na mě nemá čas (nemá ho asi nikdy), nebo tu větu co jsem psala vyše. Teď se pustil i do rekonstrukce bytu, abychom prý bydleli jako rodina. Jenže problém nastává i při koupi nových spotřebičů, nábytku, výměny oken atd… s ničím se semnou neporadí a vše kupuje z druhé nebo xté ruky, takže do novýho cpe 20 let starý věci a kombinuje barvy pátý přes devátý. Kdyby ten nábytek byl aspoň zachovalý, ale věřte mi že když vám donese sprchovej kout starej 5 let kterej chytá plíseň a je samozdržejmě na vás abyste to uklidili, tak se mi to prostě nelíbí, to samé s 15 let starou kuch. linkou včetně spotřebičů, zažraná špína (ta ženská se o to vůbec nestarala a nikdy snad ty skříňky ani nevytřela to ani nemluvím o těch spotřebičích se kterýma bych měla vařit), teď dokonce dotáhl gauč, kterej budu muset taky vyčistit já, co se týká starých, shnilích oken na kterých se tvoří plíseň skrz vlhkost, to je škoda slov (prý jsou ještě dobrý a nějaký ten rok vydrží)… a prostě se bojím co zas dotáhne dalšího, je mi z toho akorát špatně a být s ním ani už nechci, už jen ten přístup ke všemu a hlavně i ke mě :,( o peníze tu nejde ty on má, ale nepřijde mu důležitý kupovat nový drahý spotřebiče, nábytek atd, když by si mohl za to koupit novou televizi, telefon nebo počítač… když jsme se bavili o vybavení pro malýho řekl, že mi něco levně sežene a pak se koukal do letáku a řekl že tu televizi si za 30k koupí že je dobrá… je mo z toho vážně do breku a tak se chci zeptat jestli je to normální a jsem jen prostě pitomá :nevim:
Omlouvám se za sloh a děkuji za dočtení..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26
11.12.19 09:40

Podle mě nejsi pitomá, a úplně na mě z toho čiší, že na tebe vůbec nebere ohledy, a nemyslím si, že dítě potom něco změní… Bude to znít hnusně, ale asi bych přemýšlela, jestli tohle chci vůbec podstoupit.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
11.12.19 09:44

Nějak nevidím smysl rekonstrukce za pomocí věcí starých 15 let. Jako z 50 let starých věci na 15 let, je dobrej skok, ale když už přeci něco dělám, tak aby to bylo pěkný a nový a nějakou dobu to vydrželo.

A ty okna mě dostaly :D to jako chce každých 5 let sekat a dávat jiný okna nebo jak si to ten d*bil představuje?

Příspěvek upraven 11.12.19 v 09:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
11.12.19 09:44

Bych mu to jemně omlátila o hlavu… to je jak naschvál, neumim si to vůbec představit 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15538
11.12.19 09:45

Ne, nejsi pitomá, mě by tohle teda štvalo šíleně. A rovnou bych mu řekla, že pokud chce do společného (je váš společný?) nového bytu kupovat nábytek a spotřebiče z druhé ruky, tak taky zařídí vyčištění a zprovoznění. Třeba zrovna ta kuchyň, to je prostě z jeho strany totální neohleduplnost - předpokládám, že doma jsi to ty, kdo vaří, myje nádobí atd. S tím bych ho poslala do háje zelenýho. Trochu se obávám, stejně jako @hhannie, že tohle se s dítětem nezlepší (ba naopak) a těch problémů přibude.. Jak to máte s financemi? Společné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60264
11.12.19 09:52
@Anonymní píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli jsem opravdu jak říká můj přítel “přecitlivělá a jebnutá na hlavu” nebo je prostě v něm něco špatně…
Jsme spolu 3 roky, pokoušeli jsme se o miminko a zadařilo se, strašně jsme se oba těšili a plánovali budoucnost atd.. od té doby se ale semnou vůbec nebaví, trávit semnou čas je prý pakárna a proto je raději s kamarádama, intimní vztah už spolu přes půl roku nemáme, jsem nyní v 32tt. Když si s ním chci promluvit řekne že teď na mě nemá čas (nemá ho asi nikdy), nebo tu větu co jsem psala vyše. Teď se pustil i do rekonstrukce bytu, abychom prý bydleli jako rodina. Jenže problém nastává i při koupi nových spotřebičů, nábytku, výměny oken atd… s ničím se semnou neporadí a vše kupuje z druhé nebo xté ruky, takže do novýho cpe 20 let starý věci a kombinuje barvy pátý přes devátý. Kdyby ten nábytek byl aspoň zachovalý, ale věřte mi že když vám donese sprchovej kout starej 5 let kterej chytá plíseň a je samozdržejmě na vás abyste to uklidili, tak se mi to prostě nelíbí, to samé s 15 let starou kuch. linkou včetně spotřebičů, zažraná špína (ta ženská se o to vůbec nestarala a nikdy snad ty skříňky ani nevytřela to ani nemluvím o těch spotřebičích se kterýma bych měla vařit), teď dokonce dotáhl gauč, kterej budu muset taky vyčistit já, co se týká starých, shnilích oken na kterých se tvoří plíseň skrz vlhkost, to je škoda slov (prý jsou ještě dobrý a nějaký ten rok vydrží)… a prostě se bojím co zas dotáhne dalšího, je mi z toho akorát špatně a být s ním ani už nechci, už jen ten přístup ke všemu a hlavně i ke mě :,( o peníze tu nejde ty on má, ale nepřijde mu důležitý kupovat nový drahý spotřebiče, nábytek atd, když by si mohl za to koupit novou televizi, telefon nebo počítač… když jsme se bavili o vybavení pro malýho řekl, že mi něco levně sežene a pak se koukal do letáku a řekl že tu televizi si za 30k koupí že je dobrá… je mo z toho vážně do breku a tak se chci zeptat jestli je to normální a jsem jen prostě pitomá :nevim:
Omlouvám se za sloh a děkuji za dočtení..

byt je zřejmě jeho, tak je vše podle něj..to je ten prušvih. Šla bych pryř, než žít na takové skládce starých krámů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
11.12.19 09:59

Můj tchán a manžel jsou stejný. Proč by to mělo být hezké a nové, hlavně když to funguje nebo se to dá opravit. Kolikrát přitáhli nějakou blbost od popelnic :roll:
Tchán se už nepolepší, ale manželovi pomohlo, když musel vše pořád spravovat. Teď už si radši připlatí za kvalitu.
Další věc, co tomu „pomohla“ bylo, když jsem udělala scénu. Na normální mluvení neslyšel. Myslel, že to nemyslím vážně. Takže jsem byla chvilku za hysterku, ale řekla mu, že nechci mít vše hnusný a že nejsem šťastná. Že radši odejdu, než tak žít dál. To dost pomohlo. Od té doby mám hlavní slovo při výběru. Dohodneme se na max. částce a funkčnosti a zbytek je na mně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10461
11.12.19 10:04

No fuj, dává ti dost okatě najevo, že mu je fuk, co chceš ty. Ani omylem bych nedrbala plesnivej sprcháč a zapráskanou linku. Já to nevím, ale s takovým chlapem bych nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7450
11.12.19 10:05

Tvl bych se bala stenic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
11.12.19 10:13

Asi bych zdrhla..fuj.Ale bohužel někteří lidé to tak mají :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 10:18

Naše situace je taková, že teď bydlím u rodičů, než se to opraví, ale popravdě se mi tam nechce, když vidím ten přístup. Byt je v jeho rodinném RD. Nikdy takový nebyl, chodili jsme normálně do obchodů a začali původní byt zařizovat pěkně podle představ nás obou včetně kompromisu, když se někomu něco nelíbilo, pak ale 5 měsíců starý nábytek se pak daroval jeho bráchovi (neměli jsme ho kam dát a on si chtěl zařizovat svůj byt) že si pak pořídíme do nového nový. No a teď jak se nastěhoval zpátky do rodiného RD a začal opravovat ten samostatný byt jako by v něm něco přeplo, kdybych to věděla dřív, nikdy bych s ním nebyla. Asi chytl stejnou úchylku zběračství jako jeho táta. Jak tady psala už jedna paní co je starý je ještě dobrý dokud se to nerozbije úplně a je úplně jedno v jakým stavu to je…

• Citovat
  • Nahlásit
16925
11.12.19 10:19

Vítám tě do klubu zdejších těhulek v tenzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24619
11.12.19 10:24

No to bych ho a tím poslala někam. Rozhodne bych to nečistila a taky bych se do toho nestehovala. Nevis odkud to je, muzou v tom být štěnice. Si mu měla říct, že mu snad teda taky stači TV 15 let stará, že je dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5834
11.12.19 10:24

Starej gauc nabytek atd hele jedna vec je esteticka stranka druha treba stenice nebo svrab… konkretne ten gauc to je fakt nesmysl non plus ultra. Bohuzel v CR jsou pomerne dost rozsirene. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
11.12.19 10:25

Tohle by mi asi silně vadilo a chlapovi bych to narovinu od srdce řekla.
Můj také tahá staré krámy, ale jen do dílny nebo na ven. Také tahá vraky aut a motorek. Vše ale dokáže opravit a buď prodat dál a nebo používat.
Rekonstruovali jsme teď nedávno dům, ale na všem jsme se domlouvali. Rekonstrukce teda kompletní včetně podlah a stěn. U nás z důvodů financí není vše nové, ale z použitých je jen vybavení a pečlivě jsme vybírali. Gauč, některé spotřebiče v kuchyni a koupelně i nábytek, to vše muselo být v dobrém stavu a funkční nebo možné snadno opravit. Ale 15 let stará linka nebo ty okna, v bytě jich zase tolik není, aby se nedali dát nové, to je mazec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat