Myslíte, že už na mě jde porod?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.4.21 09:15

Myslíte že to na mě už jde ?

Ahoj holky dneska jsem v 37+2tt a cítím se divné už takový týden… a teď mi je najednou nějak dobře… Jak poznám, že se to nějak blíží? :P maliník piju od 35tt, teď už 3-4 sáčky čaje denně. Dcera váží něco přes 3kg výšku nevím..
Tvrdne mi břicho několikrát denně ale z bolesti v podbřišku. Což jsou poslíčky. Ale zjistila jsem že mi to jde najednou i do zad??? Předtím jsem měla šílené bolesti právě kyčle a přijde mi, že ta bolest je menší ale za to mě píchá v pipine… :lol: no a když jde na mě potřeba na velkou, tak při tom cítím píchání vevnitř… Tak co to je?? :P sakra syn byl vyvolaný v 38tt. A dcera šla sama v 37+6tt… Jenže to je zpět 5 let a já už si nic nepamatuji :zed: když jsem měla takhle porody za sebou v tomto týdnu myslím právě že se mi to blíží i teď… Oba porody byly do 5h od první kontrakce až po vytlačení, tak doufám, že teď to bude rychlejší a ne delší třeba o 9 hodin :? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26397
11.4.21 09:20

Říká se, že před porodem se najednou žena cítí skvěle. Zkus si dát horkou sprchu nebo vanu. Buď se to rozjede a nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
11.4.21 09:55

Tak tak já byla taky plná energie, což u mě není normální :nevim: Najednou dobrá nálada uklidila jsem celej být všechno vyprala, vyzehlila a v noci mi přišly kontrakce :pankac: Ať to máš bez komplikací :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
11.4.21 10:00

@lleennttiillkkaa Fakt? Já malém zabíjela, jsem byla nervózní a vzteklá jak fena :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3463
11.4.21 10:04

Těžko říct. Já treba prvni rodila v terminu, druhou hodně přenášela a treti sla dva dny po TP s tim, ze jsem mela neprijemny posliky celý vikend. Pořád jsem nevěděla a porodila až v pondělí v poledne. Teda bez komplikaci, ale rychlovka to nebyla. Jela bych až to bude opravdu hnusný (pokud to nemáš do porodnice daleko)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21337
11.4.21 10:28

Mně se teda těsně před porodem udělalo taky dobře, u třech porodů…

takový nekomfort je v tom tt normální, pokud jsou bolesti - poslíčci, tak to rozhodne dost teplá sprcha ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1992
11.4.21 11:05

Taky cekam treti, a jsem v 39.tydnu. A posledni tyden mi je nejak lip, i lip spim. Max obcas tvrdnuti bricha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26397
11.4.21 11:07

@alena1995 Já to taky nezažila :-D ale říká se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5658
11.4.21 11:55

Já jsem se den dva před porodem cítila tak super, ze jsem měla pocit, ze vůbec nejsem těhotná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
11.4.21 12:38

Tak ja se teda dobre pred porodem necitila, mela jsem strasnou depku vecer a byla jsem plactiva. Neslo mi usnout. Pak me to probudilo ve ctyri rano a za 30 hodin jsem porodila :lol:
Myslim, ze neni dobre se moc pozorovat, ono az to prijde, tak to prijde a poznas to bezpecne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.7.21 12:35

Pomalu ztrácím mléko

:roll: :nevim: ahoj holky nevím co se to děje prvních šest týdnů jsem dceru kojila že mi mléko teklo i druhého prsa když jsem začala kojit… Od šesti týdnů bojujeme až do teď do těch třech měsíců… Zmáčknu si prsa fajn mléko vytryskne
Ale dále už neteče.. odsávačkou maximálně 20 ml… Dcera těch 40 ml přibližně dá.. víc ani ň… Říkám si že jí asi přestanu trápit a začnu dávat Sunar ( kendamil)
Snažila jsem se opravdu dlouho přikládat přikládat kontakt na kůži, čaje, Melta, homeopatika… a tak dále a tak dále… Vždy se to vždycky tak na dva dny zlepšilo a potom zase na novo mléko žádné a holčička málo počůraných plinek a moč do tmava… Po kojení brečí hlady takhle to dál prostě nejde… Je mi to líto ale už opravdu nevím co mám dělat… Dokonce přestala nabírat a i zhubla… Víš už náhodou se mléko spustí tak na minutu max a ještě k tomu to trvá strašně dlouho než se spustí opravdu třeba pět minut… Pořád říkám co se mohlo stát techniku kojení má zvládnutou na jedničku přece jenom mám třetí dítě…

Co mi poradíte? Trápit sebe i dceru a kojit dál neboj mám prostě tu flašku dát a už to neřešit že byla kojená aspoň do třech měsíců… Někdo nekojí ani tak dlouho jako já a někdo kojí i do třech let a je mi to strašně líto tak strašně moc bych chtěla kojit při psaní těchto řádků pláču :hug: :,( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21337
25.7.21 20:05

@Marie Janečková kontaktuj ihned laktacni poradkyni, pokud nepribira tak dokrmuj, ale slo by to suplementorem

http://www.kojeni.cz/…nimu-krmeni/

https://www.modrykonik.cz/…suplementor/

https://www.emimino.cz/…omuze-68685/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
28.7.21 17:08

@Marie Janečková rozhodně kontaktovat laktační poradkyni z Mamily (mamila.sk). Je tam seznam poradkyň dle krajů. Taky můžu doporučit FB skupinku „Kojení snadno - laktační poradenství.“ Držím pěsti :hug:
EDIT: A nezvávej to, pokud chceš kojit! Jde to rozhodně napravit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21337
28.7.21 20:18

Nektere pojistovny zdrabotnini proplaceji služby laktacni do urcite castky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2558
28.7.21 20:25

Ty se trápíš, malá má málo moči, nepřibírá a pláče hlady… nevim co víc potřebuješ k tomu, abys přešla na um, kojení je krásná věc i finančně výhodná, ale když to nejde, tak to prostě nejde :nevim:
U první jsem to taky obrečela a teď u druhýho mam v plánu kojit max do prvního zubu, dýl rozhodně ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat