Myslíte, že už na mě jde porod?

Anonymní
11.4.21 09:15

Myslíte že to na mě už jde ?

Ahoj holky dneska jsem v 37+2tt a cítím se divné už takový týden… a teď mi je najednou nějak dobře… Jak poznám, že se to nějak blíží? :P maliník piju od 35tt, teď už 3-4 sáčky čaje denně. Dcera váží něco přes 3kg výšku nevím..
Tvrdne mi břicho několikrát denně ale z bolesti v podbřišku. Což jsou poslíčky. Ale zjistila jsem že mi to jde najednou i do zad??? Předtím jsem měla šílené bolesti právě kyčle a přijde mi, že ta bolest je menší ale za to mě píchá v pipine… :lol: no a když jde na mě potřeba na velkou, tak při tom cítím píchání vevnitř… Tak co to je?? :P sakra syn byl vyvolaný v 38tt. A dcera šla sama v 37+6tt… Jenže to je zpět 5 let a já už si nic nepamatuji :zed: když jsem měla takhle porody za sebou v tomto týdnu myslím právě že se mi to blíží i teď… Oba porody byly do 5h od první kontrakce až po vytlačení, tak doufám, že teď to bude rychlejší a ne delší třeba o 9 hodin :? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25151
11.4.21 09:20

Říká se, že před porodem se najednou žena cítí skvěle. Zkus si dát horkou sprchu nebo vanu. Buď se to rozjede a nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
11.4.21 09:55

Tak tak já byla taky plná energie, což u mě není normální :nevim: Najednou dobrá nálada uklidila jsem celej být všechno vyprala, vyzehlila a v noci mi přišly kontrakce :pankac: Ať to máš bez komplikací :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
11.4.21 10:00

@lleennttiillkkaa Fakt? Já malém zabíjela, jsem byla nervózní a vzteklá jak fena :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
11.4.21 10:04

Těžko říct. Já treba prvni rodila v terminu, druhou hodně přenášela a treti sla dva dny po TP s tim, ze jsem mela neprijemny posliky celý vikend. Pořád jsem nevěděla a porodila až v pondělí v poledne. Teda bez komplikaci, ale rychlovka to nebyla. Jela bych až to bude opravdu hnusný (pokud to nemáš do porodnice daleko)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19620
11.4.21 10:28

Mně se teda těsně před porodem udělalo taky dobře, u třech porodů…

takový nekomfort je v tom tt normální, pokud jsou bolesti - poslíčci, tak to rozhodne dost teplá sprcha ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1864
11.4.21 11:05

Taky cekam treti, a jsem v 39.tydnu. A posledni tyden mi je nejak lip, i lip spim. Max obcas tvrdnuti bricha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25151
11.4.21 11:07

@alena1995 Já to taky nezažila :-D ale říká se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1970
11.4.21 11:55

Já jsem se den dva před porodem cítila tak super, ze jsem měla pocit, ze vůbec nejsem těhotná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
11.4.21 12:38

Tak ja se teda dobre pred porodem necitila, mela jsem strasnou depku vecer a byla jsem plactiva. Neslo mi usnout. Pak me to probudilo ve ctyri rano a za 30 hodin jsem porodila :lol:
Myslim, ze neni dobre se moc pozorovat, ono az to prijde, tak to prijde a poznas to bezpecne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat