Myslíte, že to půjde ? Změna pobytu na pn.

135
26.5.20 16:21

Myslíte, že to půjde ? Změna pobytu na pn.

Ahoj. :) Jsem na PN a za měsíc máme dělat podlahy v obýváku a ložnici. Jenže nebude možnost v bytě být podobu rekonstrukce, no a já mám trochu obavu se zeptat Dr aby na měsíc mi napsal neschopenku jinam. Šli bychom s přítelem k jeho rodičům, bydlí přes ulici. Byl někdo ve stejné situaci? :) Předem děkuji za odpověď. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

998
26.5.20 16:23

Úplně s klidem ti to doktorka přepíše :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24373
26.5.20 16:24

Co by to nešlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
26.5.20 16:24

Lékař ti adresu přepíše, obavy jsou zbytečné :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40328
26.5.20 16:26

Taky jsem na nejakou dobu zmenila na pn adresu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
26.5.20 16:31

Děkuji. Snad to Dr pochopí. No, totiž pročítala jsem pár diskuzi na fb a tam některé psali, že Dr měl problém jim to napsat nebo, že vůbec jim změnu pobytu nenapsal. Uvidíme až se zeptám. : )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
26.5.20 16:35

@Týnuška95 pokud to nestridas často, tak je to v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
26.5.20 17:19

Bezproblému, před časem jsme měli něco obdobného, pouze s vodou a doktor napsal změnu adresy na dodatečný papír (teď u těch nových neschopenek možná ani nebude muset psát papír). Ani do práce jsem to nehlásila (pokud to není prvních 14 dní).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13846
26.5.20 17:44

Hele, tohle je podle mě zásadní důvod pro změnu. Každý soudný lékař by ti měl vyjít vstříc. myslím, že změnu nedělají rádi třeba na víkend někam na hotel nebo k mamince, ale na měsíc kvůli rekonstrukci bytu bych jako problém nevnímala. Kor když mu to takto řekneš. Je i v jeho zájmu, abys byla na neschopence v klidu. A to bys v neobyvatelném bytě fakt nebyla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3700
26.5.20 20:22

Když měl manžel zlomenou ruku, tak sme jeli na týden k jeho rodičům 30 km a doktor s tím neměl nejmensi problém. Ani se na nic neptal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama