Myslíte že to teď vyšlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 19:55
Myslíte že to teď vyšlo?

Ahoj holky, od 29.7 máme s přítelem tak nějak ob 2 dny sex. Dělala jsem si v pátek 16.8 test vyšel negativní, ale jde o to že mám dnes 22. 8 bolesti v podbrisku, ještě větší než když jsem měla MS než jsem začala brát antikoncepci. 9.2.2019 jsem měla naposledy MS od té doby nic, proto nemůžu zjistit kdy mi vynechala abych udělala test. Proto se ptám myslíte že to značí těhotenství? Ale bolest byla jen ráno silná a teď večer cítím bolest, je to Takový že jen někdy je ta bolest, měla jste to některá tak? Že vás v podbřišku nebolelo v kuse ale jen v intervalech? Je mi jasné, že můžu očekávat MS, jen mě to zajímá, zatím nespinim nic. Chodím čůrat jakoby ne často ale po troskách a už ta troška mě nuti na curani. Díky za normální odpovědi vím že nejste vsevedouci. Na gynde jsem byla v květnu a řekl mi že budu muset na vyvolání MS. Jde mi o to že když mi v pátek test neukázal // jestli si myslíte že teď ukázat může. Děkuji všem

Reakce:
skorotehotna
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 22.08.19 19:58

Ty jsi půl roku neměla MS a jediný co resis je, zda nejsi těhotná? Tak tomu se říká odvaha :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 20:01
@skorotehotna píše:
Ty jsi půl roku neměla MS a jediný co resis je, zda nejsi těhotná? Tak tomu se říká odvaha :potlesk:

Gynekolog mi řekl, že to po vysazení antikoncepce tak může být. A proto jsem měla jít v červenci na vyvolání ale nebyla jsem. Některé moje kamarádky co vysadily antikoncepci tak neměli MS rok

hospodki
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 22.08.19 20:12

Může to být ovulace, menstruace, uhnizdovani, nutkání močení může být zánět nebo bakterie… Prášky jsem brala 10let a po vysazení hned pravidelná menstruace, otěhotnění přirozeně na první dobrou po 3 letech od vysazení (jsem doma tvrdila, že to přece nemůže vyjít, tak asi nebyl stres). Jinak já cca věděla kdy jsem otěhotněla, takže jsem poznala i nidacni krvácení a den po slabe pozitivním testu jsem byla imrvere na malý. Jestli byl test před týdnem negativní a máš pocit, že to má teď smysl zkusit, tak to prubni. Nebo si dojdi na tu gyndu pro vyvolání a budeš mít jasno. Předtím té stejně zkoukne.

lachtanice86
Echt Kelišová 8988 příspěvků 22.08.19 20:13

S proč si nebyla na té injekci? A jinak test si klidně udělej, ale nemusíš kvůli tomu zakládat diskuzi

LilyJane
Kecalka 317 příspěvků 22.08.19 20:40

No, pokud jsi půl roku neměla menstruaci, tak to může být cokoliv.
Jinak vyvolávačka buď donutí tělo menstruovat a nebo tomu uchycenému těhotenství pomůže, takže běž na gyndu.

Froseth
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 22.08.19 21:02

To my ale opravdu nemůžeme vědět, to tě musí prohlídnout lékař. Já jsem si byla tento měsíc taky jistá, že jsem těhotná, měla jsem zpoždění, bolela mě prsa a podbřišek a chodila jsem pořád čůrat a nic, MS přišla ;) Jsou to nespecifické příznaky, které nemusí značit vůbec nic.

Váš příspěvek
Reklama