Myslíte, že to alopecie? Foto

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 14:33
Myslíte,že to alopecie? Foto

Zdravím, potřebuji vedět něčí názor. Jsem po dvou porodech, po několika měsících, kdy mi vlasy šíleným způsobem vypadávali. Vždy jsem měla husté dlouhé vlasy, ale když jsem se ráno detailněji prohlížela, bylo mi do breku.Jsem plešatá :,(.Jím vitamíny, vše možné zkouším. Neveděla jsem, že to je až tak hrozné. Poradíte někdo, co by mi pomohlo. Popřípadě kam s tímhle zajít. Děkuju předem za odpovědi…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 06.02.18 14:35
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebuji vedět něčí názor. Jsem po dvou porodech, po několika měsících, kdy mi vlasy šíleným způsobem vypadávali. Vždy jsem měla husté dlouhé vlasy, ale když jsem se ráno detailněji prohlížela, bylo mi do breku.Jsem plešatá :,(.Jím vitamíny, vše možné zkouším. Neveděla jsem, že to je až tak hrozné. Poradíte někdo, co by mi pomohlo. Popřípadě kam s tímhle zajít. Děkuju předem za odpovědi…

Taky mi hodne padaji, nemate stitnou zlazu?

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 06.02.18 14:46
@Anonymní píše:

Podle mě je to tak do tří let dítěte normální.
já taky měla (a mám) husté vlasy, ale po porodu jsem vypadala úplně stejně. A zlepšovalo se to pomalu.

Ale nevím. :think:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12510 příspěvků 1 inzerát 06.02.18 15:01

Co štítná taky mi takhle padali

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 06.02.18 15:03
@Anonymní píše:

Já mam něco podobného…zajděte si na endokrinologii

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9181 příspěvků 06.02.18 15:11

A kojis ještě? Tím by to taky mohlo byt

LE.nova
Kecalka 219 příspěvků 2 inzeráty 06.02.18 15:48

Po porodu mi taky začaly strašně padat vlasy, měla jsem na hlavě lysiny. Asi 9 měsíců po porodu mi začaly všechny vlasy najednou dorůstat, ted jsou ty nové vlasy asi 10 cm dlouhé a všude mi trčí, do culiku se ještě nedostanou…kaž­dopádně až dorostou, budou stejně husté jako před porodem. Nic jsem na to nebrala..

iiiv
Extra třída :D 10796 příspěvků 06.02.18 16:28

Je to způsobené hormonama, taky mi šíleně padaly až jsem měla kouty, doma všude popadaný vlasy. Časem se to zase spravilo a vlasy dorostly.

vulpes
Závislačka 4859 příspěvků 06.02.18 16:33

Ta pěšinka je možná řidší (ale moc to nejde poznat díky kvalitě fotky), ale lysinu nevidím, to má do alopecie opravdu daleko 8)

mayunka
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 7 inzerátů 06.02.18 16:53

Ahoj, jsem 4 mesice po porodu a padaji mi vlasy desne. Muze to bejt i kdyz nekojim?? :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 8443 příspěvků 33 inzerátů 06.02.18 17:25

@mayunka jo muze.

Ja druhe kojila 5m a vlasy mi padaly jeste 1,5r po tom. Sla jsem uplne nakratko. Nakonec nasadila green trio, misto 2×3 tablety jsem jedla 3×5 tablet a vlasy zacaly konecne rust. Na pesince uplne stetinky.

LennyL1
Kecalka 287 příspěvků 06.02.18 20:44

Tohle není alopecie, to je hormonálně po porodu, v klidu, zase dorostou, já jsem vždycky po porodu ztratila snad půlku vlasů. Dává se to dohromady i několik let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 21:42

Já měla dlouhý hustý vlasy až pod zadek. Te´d mám pár vlásků. Po první dceři (4 roky) jsem začala opadávat, šla jsem na kožný, kde mi tvrdila, že to je stresem. Tenkrát jsem měla takové stresové období, tak jsem to moc neřešila. Blasy mi po roce přestali padat. Používala jsem rok čistě přírodní vaslovou kosmetiku, zjistila jsem si jak si vlasy mýt a jak o ně pečovat. bez žehlení bez fénování. Ví, že jsem měla na hlavě místo, kde tich vlasů bylo málo. Jenže nezačali růst. Pak jsem zase otěhotněla, po třech měsícíh mi zase začali padat hodně, teď se to zastavilo, ale už jsem zoufalá. Jím hodně vitamínu. Dobrala jsem Donna Hair, biosil, Panthenol, Vitamíny od Vity. Masíruju si pokožku hlavy každý den a nic.Jsem zoufalá už. Po třech letech snažení se to vůbec nepohlo. Vlasy mám slabé, řídké lámavé.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 07.02.18 00:54

Ahoj, už jsem to psala v jiný diskuzi, já trpěla silenym vypadavanim po antikoncepci, takže taky hormony, trvalo to několik let a furt mi doktoři říkali ze je to stres a ať jim vitaminy, nic nezsbralo ani trochu.
Pomohla mi doktorka tricholožka Alena Šamanová, bohužel už zemřela, ale prevzala to po ni její dcera, jestli je stejně dobrá nevím, ani nemám bohužel kontakt, ale její mamka kam jsem chodila měla ordinaci v Jindřišský ulici v Praze, možná ze tam teď pokračuje i její dcera. Můžeš zkusit vygooglit. U ty Aleny jsem nechala za vstupní vyšetření 500,– a potom ta kúra asi 3500,– byly to dvě tonika, dva sampony a komdicionér. Už jsem ani nedoufala a ONO TO ZABRALO!! Bylo to sice drahý, ale já se asi tři roky šílené trápila, sledovala pěšinky a utratila možná tak desetkrát víc a nic nepomohlo, teď bych šla rovnou k ní kdybych to bývala věděla. Kdyby něco napiš soukromou zprávu, já z toho vypadávání měla šílený deprese, tak jsem si tehdy říkala ze když na někoho takhle narazím tak mu ji doporučim aby se v tom neplácal sám jako tehdy já..

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 07.02.18 01:04

Jinak teda holky jsem ještě teď vygooglila a našla jsem ty přípravky který jsem používala od ty Aleny https://www.clinicalhair.cz/…duktove-rady byly to ty zelený na mazotok, který způsobovaly hormony a ten mszotok nějak ucpaval prý ten vlas a nemohl růst a umřel. Ale co pomohlo mne, nemusí pomoct vám, že.. doporucuju zkusit vyhledat tu její dceru, predpokladam ze pracuje se stejnyma pripravkama a mohla by pomoct, ale kdyby to měl někdo daleko do Prahy, tak to aspoň muže zkusit takhle.. kdyby někdo chtěl tak mužů napsat i které konkrétně jsem měla a jak je používala :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Kanada o Šafářové věděla, já byla slepá! Vondráčková reaguje na prohlášení Plekance

Tomáš Plekanec (35) dnes veřejně potvrdil začínající vztah s Lucií Šafářovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama