Mytí bez mýdla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tejina
Kecalka 173 příspěvků 02.11.15 10:31
Mytí bez mýdla

Je tu někdo, kdo se myje bez mýdla? Jen vodou? Jste spokojeni, nesmrdíte, jak se na vás dívá okolí? ;)

Nejnovější recenze z kategorie Dětská mýdla

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 02.11.15 10:33

Mám AE, takže mýdlo jen na ruce a spr. gel na podpaží a nohy. Nesmrdím. 8)

Tynkycat2
Extra třída :D 12236 příspěvků 02.11.15 10:35
@Raduš.ka44 píše:
Mám AE, takže mýdlo jen na ruce a spr. gel na podpaží a nohy. Nesmrdím. 8)

úplně stejně

Tableta
Závislačka 4254 příspěvků 02.11.15 10:44

Já teda AE nemám, ale sprcháč používám na tělo obden, podpaží každej den. Není to moc zdravý pro pokožku, furt se takhle šudlit. Smývá to totiž ochrannej film. A ne, nesmrdím. Používám deodorant (bez hliníkových solí :oops: ).

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.15 10:51
@Tejina píše:
Je tu někdo, kdo se myje bez mýdla? Jen vodou? Jste spokojeni, nesmrdíte, jak se na vás dívá okolí? ;)

ty jo to nejde se mejt jen vodou to jsem jednou zkousela ale smrdela jsem sama sobe byla jsem mastna a nemelo to vůbec zadnej efekt 8) to ani omylem bez mydla nebo gelu asi tak ;)

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 02.11.15 10:52
@Raduš.ka44 píše:
Mám AE, takže mýdlo jen na ruce a spr. gel na podpaží a nohy. Nesmrdím. 8)

teda používám mýdlo i popisu místo gelu a občas na tělo domácí sprchový olej, pač se po sprše nekrémuju niják… jinak používám deo, sprej na nohy a sprchuju se denně a žádné stížnosti 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.15 11:06

Mydlo nepouzivame nikdo, tedy ano, ale jen ma myti rukou. Nemam pocit, ze by nekdo smrdel, nemela jsem ani v tehotenstvich, a to jsem citila kdeco. Deodorant ano. Ani se moc nicim nemazem, zase spis jen ruce. Kdysi v praveku jsem mela rada jeden mentolovy sprchac, ale prestali ho delat - asi vonel jenom me. Anonymne, abych nahodou neprivedla do rozpaku nekterou z kamaradek, ktere me kosmetikou obdarovavaji.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23009 příspěvků 02.11.15 11:11

V těhotenství mi každé mýdlo i sprcháč smrděl, takže jsem se začala sprchovat jen vodou. Mýdlo jsem přetrpěla jen na ruce, obličej a šampon na vlasy. Vydrželo mi to do dneška, občas šáhnu po sprcháči, ale není to pokaždé.

Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 02.11.15 11:13
@Gosi píše:
teda používám mýdlo i popisu místo gelu a občas na tělo domácí sprchový olej, pač se po sprše nekrémuju niják… jinak používám deo, sprej na nohy a sprchuju se denně a žádné stížnosti 8)

domácí sprchový gel? jako doma vyráběný? mohu případně recept? děkuji :)

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 02.11.15 11:23

Mýdlo používáme jen na ruce, a když už, tak na nohy. Nesmrdíme nikdo. :roll: Mám citlivou pokožku, jakákoli chemie mě dráždí.

Lynette
Echt Kelišová 8005 příspěvků 02.11.15 11:35

Mýdlem si myju jen ruce. Jinak se sprchuju denně jenom vodou. Sprchových gelů máme hodně, protože mi všechny krásně voní, ale používám je jen když jsem špinavá - jako od bláta, od barev apod. Nesmrdím - používám deodorant i voňavky. Důvod proč nepoužívám mýdlo ve sprše je ten že mám pocit, že nejde pořádně smýt.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 02.11.15 11:40
@Jensina píše:
domácí sprchový gel? jako doma vyráběný? mohu případně recept? děkuji :)

domácí sprchový olej… mandlový olej, nebo macerát sešlehanej s aktuálně cocomidopropylem, předtím coco glukosidem… objednávám na webu dodávajícím suroviny pro přírodní kosmetiku, prací prášky a tak, můžu poslat odkaz SZ, jeslti chceš 8)

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 02.11.15 11:40

Holky, muzu mit dotaz? ja jsem tu nasla jen ze se s mydlem umyvate v podpazi, ale nikde mezi nohama. Jak to resite? Taky mydlem? nebo necim specialnim? Nejak to nechapu, sorry za blbej dotaz :D

Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 02.11.15 11:47

@Gosi pošli, děkuji. já si to trochu nastuduji, celkem mě to zaujalo. doma vyrábíme kde co, sprcháč ale ještě ne. Dík moc :kytka:

Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 02.11.15 11:48

@tlustyhrosik tak mezi nohy obyč mýdlo moc nepatří, spíše intim mýdla nebo jen voda :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >